Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

15 godzin temu, Poker napisał:

Ci ludzie są tak przepełnieni miłością do Axela ,że  aż z nich tryska.

Z Ewelci też tryskało. Z każdego będzie tryskać, to jest bardzo ładny pies :)  

A czy wiadomo skąd się wziął w schronie? Bo może właśnie zwiewa w siną dal przy każdej okazji.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Ewelciaaaa1989 napisał:

I caly czas tryska ! 

Psa mozna wszystkiego nauczyc ;) potrzebny czas determinacja i milosc

Nie Ewelciaaaa, czar nie pryska, wprost przeciwnie i postanowiłyśmy z Tolą wyadoptować Axela do tego domu.

Dwa istotne wymagania: adopcja w Polsce i brak małych dzieci są spełnione.Do tego dojdzie moc miłości do psa,  Państwo będą o Axela dbać i rozpieszczać, tego jestem pewna.

Owszem, pełnią szczęścia byłoby wysokie ogrodzenie ale nie ma i trzeba będzie tu zachować szczególną ostrożność. Ale to są dorośli ludzie i wszystko to rozumieją . W razie "w" Axel zostanie wyposażony w adresówkę i chip zostanie zarejestrowany na Państwa w bazie. Pies może uciec nawet będą wyprowadzany na smyczy, może się wyrwać, dlatego jak wspomniałam trzeba zachować szczególną ostrożność. Rozumując tym tokiem, najbezpieczniej byłoby  wyadoptować Axela do kojca, tam byłby bezpieczny i się nie wydostanie ale przecież tego nie chcemy dla żadnego psiaka.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Ewelciaaaa1989 napisał:

I caly czas tryska ! 

Psa mozna wszystkiego nauczyc ;) potrzebny czas determinacja i milosc

 

18 minut temu, Sara2011 napisał:

Nie Ewelciaaaa, czar nie pryska, wprost przeciwnie i postanowiłyśmy z Tolą wyadoptować Axela do tego domu.

Dwa istotne wymagania: adopcja w Polsce i brak małych dzieci są spełnione.Do tego dojdzie moc miłości do psa,  Państwo będą o Axela dbać i rozpieszczać, tego jestem pewna.

Owszem, pełnią szczęścia byłoby wysokie ogrodzenie ale nie ma i trzeba będzie tu zachować szczególną ostrożność. Ale to są dorośli ludzie i wszystko to rozumieją . W razie "w" Axel zostanie wyposażony w adresówkę i chip zostanie zarejestrowany na Państwa w bazie. Pies może uciec nawet będą wyprowadzany na smyczy, może się wyrwać, dlatego jak wspomniałam trzeba zachować szczególną ostrożność. Rozumując tym tokiem, najbezpieczniej byłoby  wyadoptować Axela do kojca, tam byłby bezpieczny i się nie wydostanie ale przecież tego nie chcemy dla żadnego psiaka.

 

Sara2011, Ewelciaaaa napisała ,że tryska ,. a nie pryska.Chodziło o miłość ,ze z niej tryska....

Myślę ,że Axel będzie miał dobry dom u państwa.  Rozterki zawsze pozostaną.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Z Ewelci też tryskało. Z każdego będzie tryskać, to jest bardzo ładny pies :)  

A czy wiadomo skąd się wziął w schronie? Bo może właśnie zwiewa w siną dal przy każdej okazji.

też mi się wydaje że to uciekinier i stad jego pobyt w schronisku :( wiec trzeba go po prostu mieć pod nadzorem i z adresatką i zarejestrowanym chipem wydać do domu lepiej dmuchać na zimne

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

 

Sara2011, Ewelciaaaa napisała ,że tryska ,. a nie pryska.Chodziło o miłość ,ze z niej tryska....

Myślę ,że Axel będzie miał dobry dom u państwa.  Rozterki zawsze pozostaną.

Hmmm, na badaniach zawsze wzrok mi wychodzi perfekcyjny ale chyba teraz coś zaszwankowało  bo zobaczyłam coś innego. To przepraszam za "przekręcenie" słów i błędną interpretację.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

 

Dwa istotne wymagania: adopcja w Polsce i brak małych dzieci są spełnione.Do tego dojdzie moc miłości do psa,  Państwo będą o Axela dbać i rozpieszczać, tego jestem pewna.

Owszem, pełnią szczęścia byłoby wysokie ogrodzenie ale nie ma i trzeba będzie tu zachować szczególną ostrożność. Ale to są dorośli ludzie i wszystko to rozumieją . W razie "w" Axel zostanie wyposażony w adresówkę i chip zostanie zarejestrowany na Państwa w bazie. Pies może uciec nawet będą wyprowadzany na smyczy, może się wyrwać, dlatego jak wspomniałam trzeba zachować szczególną ostrożność. Rozumując tym tokiem, najbezpieczniej byłoby  wyadoptować Axela do kojca, tam byłby bezpieczny i się nie wydostanie ale przecież tego nie chcemy dla żadnego psiaka.

 

Też jestem tego zdania...

:)

Axelku- szerokiej drogi i bądź grzeczny w nowym domu:) Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Ewelciaaaa1989 napisał:

Zyczymy Axelowi jak najbardziej z calego serca duzo milosci!!!! 

I dobrego domu !!! 

Bedziemy zagladac zawsze na jego watek! 

My tez chcielismy wyadoptowac psiaki dwa ale sie niestety nie udalo. Ale za to zaadoptowalismy juz suczke ! 

I dalismy jej szczesliwy pelny milosci dom! 

 

 

Bardzo się cieszę,że sunia znalazła swoje miejsce u Was.Już jest u Was?

Axel też będzie miał fajny dom,a o to chodzi przecież aby psiaki miały swoje domy.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Panią i poinformowałam o pozytywnej  decyzji. Państwo przeszczęśliwi. Prawdopodobnie pojadą po Axela w przyszły weekend do Murki. Pojechaliby wczesniej bo już nie mogą się doczekać ale ze względu ze i Pani i Pani brat pracują najbardziej optymalnie będzie pojechać w weekend, tym bardziej że rozważają nocleg gdzieś po drodze  i być moze podróż będzie trwała dwa dni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znalezlismy czlonka rodziny ;) Wabi sie Chilla (szlila sie czyta ) 

Narazie biega wszedzie wacha wszedzie ... Zjadla popila wody ;) bylismy na zakupach kupilismy jej smycze szelki szampon przysmaki karme mokra i sucha ma swoje dwa legowiska 2 kocyki kupilismy opaske przeciw pchlom szczotke do czesania wlosow oraz narzute odblaskowa na nocne spacery ;) 

 

Chce wstawic zdjecie ale cos nie chce pojsc ;( 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewelciaaaa1989 napisał:

Znalezlismy czlonka rodziny ;) Wabi sie Chilla (szlila sie czyta ) 

Narazie biega wszedzie wacha wszedzie ... Zjadla popila wody ;) bylismy na zakupach kupilismy jej smycze szelki szampon przysmaki karme mokra i sucha ma swoje dwa legowiska 2 kocyki kupilismy opaske przeciw pchlom szczotke do czesania wlosow oraz narzute odblaskowa na nocne spacery ;) 

 

Chce wstawic zdjecie ale cos nie chce pojsc ;( 

A znaleźliście Chillę w Szwecji czy w Polsce? Pokaż nam ślicznotkę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AlfaLS napisał:

Kawał psiej kobity z niej jest  bravojs0.gif. A skąd ona? Ze schroniska?  Z jakiego miasta?

Jakoś mam przekonanie, że będzie jej u Was bardzo dobrze  ok.gif.

No czy ja wiem ma okolo roku troche wiecej ;) tak weterynarz stwierdzil. Zabralismy ja ze sroniska w Krakowie ;) znajoma nam pomogla ;) bo ja tez pochodze z Krakowa ;) 

No tyle bylo super ze miala paszport bo ktis tez chcial ale sie potem nie zglosil wiec miala wyrobiony ;) wiec udalo nam sie ;) 

Kawal jej jest ;) ale damy rade ;) wszyscy pokochali i ja rozpieszczaja ...

troche w trakcie zabawy podszczypuje i lapie zabkami ale to mlode 

a jak chce sie bawic to nieraz podszczypie pod nogami ;) 

ale syn rozkochany na zaboj corcia juz miejsce szykuje na gorze kolo jej lozka a pan he he to dopiero sie zakochal ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...