Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

13 minut temu, Bogusik napisał:

Melduję się na zaproszenie i deklaruję 50zł jednorazowo.Chudy okropnie ale jak trafi do hoteliku,to powinien szybko nabrać ciałka.Trzeba go będzie porządnie odrobaczyć,bo to tez może być przyczyna

Baaardzo pięknie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Może być domek z wybiegiem wolny bo nie wiadomo kiedy rezerwacja dojdzie do skutku. Trzeba się zastanowić czy blisko u Murki -jak jest miejsce, czy tarabanić do mnie. Trzeba też się liczyć z diagnostyką za jakiś czas, bo chudy jest i albo jest po prostu zabiedzony albo coś tam szwankuje.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A ja się zapytam niesmiało czy pytałaś już Sara o miejsce u Murki lub w innym hoteliku? Czy wiadomo, kiedy można by wyciągnąć Axela?

Miejsce byłoby pod koniec tygodnia u Murki. Na razie problemem jest jeszcze wciąż mała kwota deklaracji stałych bo hotelik przy wadze psa pow.30 kg kosztuje 15zł/doba a to 450zł/465zł miesięcznie. No chyba, że psiak wazy poniżej 30 kg, wtedy 12 zł doba.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za tym ,żeby rezerwować psiaka. Ares niedługo pójdzie do domu. Ten psiak jest też bardzo adopcyjny

a niknie w oczach. Mamy połowę deklaracji już teraz. Żeby nie było tak ,że pieniądze będą a psa już nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...