Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

Zakładam wątek temu pięknemu pieskowi ze schronu z Zamościa (roboczo nazwę go AXEL) , chociaż sama nie wierzę, że uda się zebrać deklaracje na hotelik. Obym się myliła.

Piesek jest piękny, niestety tym większe prawdopodobieństwo, że szybko wpadnie komuś w oko i wyląduje na łańcuchu przywiązany do budy i tak będzie tkwił do końca swego żywota .

Moim marzeniem jest zebrać deklaracje na hotelik i zabrać psiaka jak najszybciej. Na razie nie mam jeszcze żadnego hoteliku, zapytałam Lilutosi i MURKI , czy mają wolne kojce i jaki byłby koszt.

Koszt hoteliku u Murki: dla psiaka do 30kg-12zł/doba, dla psiaka powyżej 30kg-15zł/doba

Błagam, postarajmy się "wygrzebać" jeszcze  po 5-10 zł deklaracji, kto ile może, niech Axelek opuści schron.

........................................................................................................................................................................................................

EDIT (01.11.2016)/ Axel został zarezerwowany w schronisku i pod koniec tego tygodnia powinien opuścić schron i pojechać do hoteliku do MURKI.

...........................................................................................................................................................................................................

Edit (03.11.2016) / Axel opuścił dzisiaj schronisko i pojechał do gabinetu weta na odrobaczenie i ogólny przegląd a potem do hoteliku do MURKI

7ssikrwtwetq.jpg

2pn6zu49k88i.jpg

p80u62yzi19u.jpg

aji1oepvm5md.jpg

Link to comment
Share on other sites

xiDeklaracje stałe:

  • kiyoshi -10zł:             XI,
  • AniaB-200zł
  • Anula-10zł:                XI,
  • Patrycja96-15zł:        XI,
  • teresaa118-30zł:       XI
  • Maciej K. (FB) -50zł: XI,XII
  • Livka-20zł                 XI,XII
  • koja-20zł :                 XI
  • Dulska-20zł :             XI,XII
  • Jerzy Kora-20zł :       XI

Razem: 395zł

 

Deklaracje jednorazowe:

  • Janka@-30zł/wpłacone:)
  • Isiak-30zł /wpłacone:)
  • mdk8-15 zł /wpłacone :)
  • agusiazet-50zł/wpłacone:)
  • Bogusik-50zł /wpłacone :)
  • renatka_s -30zł /wpłacone :)
  • Tianku-20zł/wpłacone:)
  • Ania75-20zł/wpłacone
  • Czarna Kafka-50zł/wpłacone:)
  • dwbem-20zł /wpłacone :)
  • Moli@-20zł /wpłacone
  • Olena84-5zł/wpłacone

Razem: 320zł +cosik :)

Link to comment
Share on other sites

Post finansowy:

Wykaz wpłat:

  • 15zł -Patrycj96 /02.11.2016/stała XI
  • 10zł- kiyoshi/02.11.2016/stała XI
  • 30zł -renatka_s/02.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł -dwbem/02.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 50zł- p.Maciej K./02.11.2016/stała XI
  • 15zł -mdk8/02.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 10zł -Anula/02.11.2016/stała XI
  • 50zł -Bogusik/02.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 30zł -Isiak/02.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł -Tianku/03.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 30zł -janka@/03.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł -Jerzy Kora/03.11.2016/stała XI
  • 50zł -Czarna Kafka/04.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł -Dulska/04.11.2016.stała XI
  • 20zł -koja/04.11.2016/stała XI
  • 40zł-teresaa118/07.11.2016/stała+bonus
  • 20zł-Moli@/08.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 5zł-Olena84/08.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł-Ania75/09.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł-Livka/15.11.2016/stała XI
  • 50zł-agusiazet/28.11.2016 /dekl.jednorazowa
  • 20zł-Dulska/05.12.2016/stala XII
  • 50zł-M.Kościelak(FB)/02.12.2016/stała XII
  • 20zł-Livka/12.12.2016/stałaXII

Razem wpłaty:  +635zł

............................................................................................

Wykaz wydatków:

  • 23zł - adresówka
  • 552,5zł -koszt transportu i pobytu u Murki
  • 59.5zł -przelane na konto Donalda z Radys

Razem wydatki : 635 zł

..............................................................................................

 

Stan konta (wpłaty minus wydatki): 0zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jo37 napisał:

Gdyby sunia bez oka trafiła do BDT to ten psiak mógłby pójść do Murki po Aresie. Powinien szybko znaleźć dom.

Oczywiście, do Murki nawet bliżej więc koszt transportu byłby mniejszy. Ale sunia bez oczka była pierwsza, do tego jeszcze Lisia,  więc szukam alternatywy.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję za wątek, może zwiększy to jego  szansę na nowe życie...

 Tak myślę -  może dodać w tytule, ze pies w typie setera?  hovawarta ?

Może zajrzy miłośnik rasy...

Dobry pomysł, już dodałam.

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie już przelałam trochę na inną sunię a emerytura nie jest wielka ale dajcie konto to coś dorzucę choć nie dam rady zbyt dużo przelać bo jestem sama i mam trzy psy na utrzymaniu. Ale jak widze te biedy to serce się kraje.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Janka@ napisał:

zostałam zaproszona na wątek, obecnie mogę tylko wpłacić jednorazowo 30 zł, poproszę o nr konta, deklaracji stałej na razie nie mogę dać - mam już jedną i jeszcze inne zobowiązania, a w domu dwa koty i od trzech dni psiaka wyciągniętego ze schroniska. 

 

2 minuty temu, dwbem napisał:

Wprawdzie już przelałam trochę na inną sunię a emerytura nie jest wielka ale dajcie konto to coś dorzucę choć nie dam rady zbyt dużo przelać bo jestem sama i mam trzy psy na utrzymaniu. Ale jak widze te biedy to serce się kraje.

Bardzo serdecznie dziękuję :).

Zastanawiam się jednak, czy już teraz podać konto i zbierać pieniążki czy jak będzie więcej stałych deklaracji? Bo jeśli nie uda się zebrać stałych deklaracji i nie wyciągniemy psiaka, to trzeba będzie odsyłać pieniążki. Może jeszcze poczekajmy aż się coś wyklaruje, jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, AniaB napisał:

a czy można psa zarezerwować w tym schronisku? Żeby rzeczywiście nie trafił na łańcuch zanim mu pomozemy.. Ja mogę zapłacić 200 zl, potem mogę płacić 200 zl co miesiąc, ale pospieszmy sie.

Mozna zarezerwować, ale wtedy  trzeba go jak najszybciej zabrać...

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, AniaB napisał:

a czy można psa zarezerwować w tym schronisku? Żeby rzeczywiście nie trafił na łańcuch zanim mu pomozemy.. Ja mogę zapłacić 200 zl, potem mogę płacić 200 zl co miesiąc, ale pospieszmy sie.

O matko, dzisiaj jest chyba dzień cudów. AniuB, spadłaś z nieba. Jak tylko LILU potwierdzi, że ma miejsce to rezerwujemy chłopaka. I wtedy pomyślimy o transporcie.

A ja dalej rozsyłam wątek, może jeszcze trochę deklaracji uda się uzbierać :). Wow, jeszcze nie mogę uwierzyć :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...