Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie.Sisi w DS.Kubuś w DS.Yoko-adopcja schroniskowa.


Anula

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Rozmawiałam dziś z pańcią Sisi. Generalnie jest wszystko w porządku. Jedyny problem dla pana jest to ,że Sisi ciągle się go boi. Nawet nie chce siusiu zrobić , gdy on wyjdzie z nią na spacer.

Z panią jest  bardzo dobrze. Śpi obok niej, leży na kanapie, biega jak szalona po ogródku i wraca na każde zawołanie. Zaprzyjaźniła się z sąsiedzkimi psami i  się bawią.  Z kotem jest też bardzo dobrze, nawet go myje. Jest bardzo grzeczna przy czesaniu i ogólnie bardzo spokojna. Jeszcze nie szczekała, a pani nie może się doczekać.

Pani mówi ,że ma psa ,a pan narzeka ,że nie ma psa.  Proponowałam,żeby adoptowali jeszcze jednego ,ale nic z tego.

Mam obiecane zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Przybiegłam i ja pooglądać zdjęcia Sisi i serce się raduje,widząc jej roześmiany pysio :) Bądź szczęśliwa w swoim domku i przekonaj się królewno do Pana,który zapewne nie czuje się zbyt szczęśliwy....Może to kiedyś nastąpi,za co trzymam kciuki!

Muszę zadzwonić do domu Kubusia bo mam zero info na maila....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wieści z domku Kubusia :)

Pani Bogusiu najmocniej przepraszam za brak kontaktu z mojej strony. Omyłkowo wcześniejsze zdjęcia wysłałam do Pani z maila grupowego ze studiów. Nie korzystam z tej skrzynki i nie zauważyłam maili od Pani. Bardzo dziękujemy za życzenia noworoczne i bardzo spóźnione ale mamy nadzieje ze ten rok będzie dla Pani równie fantastyczny jak nasz do tej pory. Poniżej przesyłam zdjęcia "Kubusia". Obecnie ma na imię Rex a reaguje tylko na Reksio. Jest bardzo grzecznym i kochanym psem. Był już w naszych domach rodzinnych i odnalazł sie tam bez większych problemów. Podróżuje z nami autem co uwielbia. W zasadzie każdy kto go widzi z miejsca sie w nim zakochuje. Bardzo pozytywnie zmienil nasz dom i nas samych.

Pozdrawiam

image1.JPG

image2.JPG

image3.JPG

image4.JPG

image5.JPG

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Kilka dni temu dzwoniłam do DS Sisi. Sunia ma młodszego braciszka- szczeniaka. Wg państwa Sisi była cały czas za spokojna , wycofana. Pojawienie się malucha ożywiło ją. Zaczęła szczekać ,bawić się. Pomysł drugiego psa podsunął wet. 

Sunia jest pod stałą opieką weta, jest zdrowa tylko niestety przytyła. Śpi z łóżku , a dzień okupuje swoją wersalkę. Myślę ,że jest jej dobrze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...