Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie.Sisi w DS.Kubuś w DS.Yoko-adopcja schroniskowa.


Anula

Recommended Posts

nie ma za co dziękować.

Tak , to miał być prezent  dla pani. Do Międzyborza jest dość blisko z Oleśnicy. W razie czego  mogłabym poprosiłabym Brzośkę albo Marmosię.

Właściwie to poproszę je o wizytę już.Jakoś  dom z Międzyborza bardziej mi leży. Kto ma namiary na brzośkę albo marmosię?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

nie ma za co dziękować.

Tak , to miał być prezent  dla pani. Do Międzyborza jest dość blisko z Oleśnicy. W razie czego  mogłabym poprosiłabym Brzośkę albo Marmosię.

Właściwie to poproszę je o wizytę już.Jakoś  dom z Międzyborza bardziej mi leży. Kto ma namiary na brzośkę albo marmosię?

Napiszę na pw kontakt do marmosia.

Link to comment
Share on other sites

Na razie mam odczucie ,że domek z Międzyborza jest bardziej odpowiedni. Pani miała chłopczyka szpica i dopatrzyła się w Sisi właśnie szpica. Może i ma rację, nie wpadłam na taką myśl.

Potencjalni chętni z Opola nie odzywają się. Poprosiłam ,by skontaktowała się ze mną pani , dla której Sisi ma być prezentem. Dla tych ludzi ma być mały , ładny pies. Zobaczyli Sisi, to zadzwonili.

A pani z Raciborza chce właśnie Sisi, chce mieć drugie dziecko , bo pierwszym był jej poprzedni szpicek. A ja chcę ,żeby ktoś rozpuszczał Sisi, moją słodką królewnę.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To w takim razie ja też jestem za domkiem w Raciborzu i rozpieszczaniem  królewny :) Anula chciała ogłaszać Sisi w typie właśnie szpica,ale ja jej odradziłam,bo znam i kojarzę tylko białe.Teraz to zresztą wszystko możliwe, ale ja jestem już też wiekową kobietą i nie sprawdzałam w necie...:)

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, Poker napisał:

A pani z Raciborza chce właśnie Sisi, chce mieć drugie dziecko , bo pierwszym był jej poprzedni szpicek. A ja chcę ,żeby ktoś rozpuszczał Sisi, moją słodką królewnę.

 

No nie wiem,kto tu się pomylił? Bogusia odpowiedziała na ten post ale to jest nie istotne,wiadomo o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa się skomplikowała, bo marmosi wysiadł samochód i nie wie kiedy będzie na chodzie.

Postanowiłam opłacić taksówkę ,żeby mogły z brzośką pojechać. Znalazłam taksówkę za 100 zł wraz z czekaniem. marmosia zgodziła się i jutro pojadą .

Pani już wie. Ponieważ pana nie będzie, poprosiłam go do telefonu czym oboje z panią byli zaskoczeni i spytałam czy się zgadza na Sisi. powiedział ,że jak najbardziej,że nie mogą się już jej doczekać.

Jeżeli wizyta wypadnie dobrze, to państwo przyjadą po Sisi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

A Sisi ma jakieś pieniądze? Bo nie śledzę stanu  finansów i sama podjęłam taka decyzję. Wolałam zapłacić za taksówkę niż samej jechać na wizytę PA.

Jeszcze nie mam nr konta marmosi.

Ma pieniądze.Na pierwszej stronie są finanse psiaków.Jeżeli są pieniążki trzeba je wykorzystywać właśnie w takiej sytuacji.To czekam na dane do przelewu i jak najszybciej zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Trzymajcie kciuki za wizytę. Ma być między 17 ,a 18.  Teraz jadę dostarczyć kontener dla Niko. W sobotę podpisać umowę dla Gigi. Cały czas coś się dzieje.

To ciężko będzie zobaczyć cokolwiek np.płot czy budę.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Anula napisał:

To ciężko będzie zobaczyć cokolwiek np.płot czy budę.

Budy nie ma, pies ma być w domu! Pani podkreślała, że to członek rodziny. Przód domu ogrodzony- pod bramą wjazdową może się drobna psina przecisnąć. Działka 50 arowa z tyłu domu nieogrodzona. Sisi będzie wychodzić na dwór w szelkach i obróżce. Pani rzeczowa, ale żyjąca wspomnieniami psiaka, który odszedł- szukała podobnego. W domu kot. Wychodzący. Niewykastrowany. Pani nie jest zwolennikiem sterylizacji i kastracji. Dom czyściutki, wydaje się, że zwierzolubny. Zwierzyniec ma dostęp do parteru i piętra, na które prowadzi około 6 schodów. Pani chce zobaczyć Sisi na żywo zanim podejmie decyzję.

Decyzja, czy Sisi trafi do Międzyborza należy do Poker.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wizytę. To co opisała marmosia wynikało ogólnie z rozmowy z panią. Wyjątkiem jest , że odniosłam wrażenie ,że pani z panem są zdecydowani na adopcję Sisi.

Chcą przyjechać i zobaczyć czy zaiskrzy między nimi , a Sisi.  Sama nie wiem co o tym sądzić. Może to jest i odpowiedzialne ,że nie chcą brać psa na HURA. Zaraz zadzwonię do pani i zobaczymy kiedy będą chcieli przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...