Jump to content
Dogomania

EMI z Zamościa ma dom:). Zamieszkała w Łazach, woj. śląskie. Bądź szczęśliwa maleńka.


Sara2011

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Emi.

Państwo są bardzo zadowoleni z Emi, wnosi wiele radości do życia.

Emi jest pieszczochem, non-stop podsuwa łepetynkę do głaskania. Bardzo ładnie przesypia noce, ze dwa razy zdarzyło się, że środku nocy potrzebowała wyjść za potrzebą, wtedy pobiegła pod drzwi wejściowe i czekała. Emi bardzo kocha dzieci i uwielbia się z nimi bawić. W dalszej rodzinie jest dwoje takich już trochę starszych dzieci, które przychodzą bawić się Emi i wtedy wszyscy szaleją. Lubi jeździć autem, codziennie wyjeżdża z Panią autem aby odebrać Pana z dworca, kiedy wraca z pracy. Jak jej Pani nie zabierze i zostanie sama w domu to wtedy strzela focha i idzie do sypialni spać. Bardzo lubi wyglądać przez okno, z fotela wchodzi na parapet i sobie obserwuje a Pani ma co robić bo musi często myć to okno :). Uwielbia też biegać po posesji, codziennie chodzi doglądać gołębie ale kiedy człowiek do domu to ona też, sama nie chce zostawać.

Także wszystko w porządku, będę z Panią w kontakcie.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Emisi nie da sie nie kochać. Rozkochała w sobie nową rodzinkę z wzajemnością - mam nadzieję, że na zawsze !

Emisiu - doczekalaś się malutka  własnego domku i niech to szczęście trwa jak najdlużej

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
Dnia 17.03.2017 o 22:06, Tola napisał:

 

 

Dnia 4.11.2017 o 07:39, LILUtosi napisał:

ciekawe co tam u Emusi ?

 

Dnia 4.11.2017 o 09:19, bakusiowa napisał:

Ja też dołączam się do pytania.

U Emi wszystko bardzo dobrze. Pani mówi o niej w samych superlatywach. Jest przekochana, przesłodka, bardzo mądra, wszyscy ją uwielbiają a i Emi wszystkich kocha a dzieci to wprost uwielbia. Pani mówi że to cukiereczek który osłodził ich życie.

Pośmiałyśmy się trochę, bo Pani mnie zapytała czy ona jest Zamościa (chyba wczesniej nie rozmawiałysmy o pochodzeniu Emi) bo pierwsze szczepienie w książeczce ma zrobione w Zamościu no i ma wpisane imię Helga. I z tego imienia pośmiałyśmy, komu przyszło do głowy takiej kruszynie (nawet tylko do dokumentacji) nadać imię Helga :).

tgq3rqjukml3.jpg

dqjn41skyq2p.jpg

2ku2tvug7pmv.jpg

92d7rmp2c9ur.jpg

zvjbej84encg.jpg

5fu2tobclexj.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...