Jump to content
Dogomania

Pomoc dla Pro Eqo- pilnie


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]lilith27[/B] cegiełka fajna, wielkie dzięki. :loveu:
Teraz szukam kogoś do wystawienia aukcji.

Tekst do samego allegro- myslę, ze trzeba napisać, że uratowano dziesiątki psów, kotów, koni, że brakuje na wszystko kasy ale ja do pisania tekstów się nie nadaję. Umysł analityczny:evil_lol:

Boże, poryczałam się, weszłam w baner Isadory, co za s...syn zrobił cos takiego temu psu:placz:. Żeby cierpiał stokrotnie większe męki niż ten biedny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']

Tekst do samego allegro- myslę, ze trzeba napisać, że uratowano dziesiątki psów, kotów, koni, że brakuje na wszystko kasy ale ja do pisania tekstów się nie nadaję. Umysł analityczny:evil_lol:

[/QUOTE]


może majqa by coś napisała?

Link to comment
Share on other sites

Poprosiła Isadorę o ewentualne wystawienie aukcji, ale Ona jest zajęta, moze chociaż doradzi. Nie chciałabym żeby potem nikt nie kupił nic na aukcji. Grunt to marketing.

Oczywiscie, na stronie fundacji są apele o pomoc i wszystkie newsy.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Właśnie trafiłam na ten wątek i zastanawiam się, jak mogła bym pomóc. W tym miesiącu nie stoję najlepiej finansowo, ale może przekaże coś na bazarek? Z ostatniego zlecenia zostało mi dużo czarnej foli, mogłabym zrobić naklejki na samochód np. głowę konia. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

No laski, jak będziecie tu wchodzić raz na 3 dni to niewiele z tego przyjdzie.
Mogę wystawić bazarek - zdjęcia i opisy wraz z cenami wywoławczymi poproszę na [EMAIL="[email protected]"]gameta2"małpa"gazeta.pl[/EMAIL] w adresie proszę zmienić "małpa" na @ :evil_lol:
www do strony Graven jeszcze poproszę :)
Graven ma genialny avatar, tylko po tym ją kojarzę :)

Odnośnie allegro - graven jako organizacja, jeśli posiada KRS (a rozumiem, że posiada) powinna się sama zarejestrować na allegro - ma wtedy możliwość wystawiania aukcji charytatywnych, czyli typowo cegiełkowych, bez cegiełek nawet, których allegro nie zdejmie, w dodatku będzie je wystawiać gratis :) No ale to chwilkę potrwa, więc:

KTO ZROBI ALLEGRO CEGIEŁKOWE ???

Pospamujcie trochę na wątkach - niech się tu zbiegnie ludu więcej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']No laski, jak będziecie tu wchodzić raz na 3 dni to niewiele z tego przyjdzie.
[B]Mogę wystawić bazarek - zdjęcia i opisy wraz z cenami wywoławczymi poproszę na [/B][EMAIL="[email protected]"][B]gameta2"małpa"gazeta.pl[/B][/EMAIL][B] w adresie proszę zmienić "małpa" na @ :evil_lol:[/B]
[B]www do strony Graven jeszcze poproszę :)[/B]
Graven ma genialny avatar, tylko po tym ją kojarzę :)

Odnośnie allegro - graven jako organizacja, jeśli posiada KRS (a rozumiem, że posiada) powinna się sama zarejestrować na allegro - ma wtedy możliwość wystawiania aukcji charytatywnych, czyli typowo cegiełkowych, bez cegiełek nawet, których allegro nie zdejmie, w dodatku będzie je wystawiać gratis :) No ale to chwilkę potrwa, więc:

KTO ZROBI ALLEGRO CEGIEŁKOWE ???

Pospamujcie trochę na wątkach - niech się tu zbiegnie ludu więcej ...[/quote]

Już pisałam o bazarku :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

podejrzewam, że snadry konto będzie na stronie fundacji


zaraz poszukam

[url=http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30]Pro Equo - fundacja na rzecz koni | Jak pomagać?[/url]


ps. taka właśnie myśl........
graven powinna poczynić starania o edycje stronki
nr konta winien być bardzo widoczny od razu na pierwszej stronie
jeśli nie konto to chociaż link winien być bardzo...bardzo wyróżniony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...