Jump to content
Dogomania

Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie


andzia69

Recommended Posts

48 minut temu, mag.da napisał:

Będzie dobrze :) Musi być!

A długo będzie zostawał sam w mieszkaniu?

Pani pracuje w przedszkolu, pan studiuje na agh i ma różne godziny zajęć - czasem 3, czasem 6

 

Jeszcze Alcie potrzeba domu - z oneczków naszych :( I Maxowi od pani Magdy. Ale w przypadku Alty łatwo nie będzie :( Bo i starsza...i łuszczka :(15085509_653955451444141_2441484640787300007_n.jpg

Max

15940433_1571992532814893_717801907785888196_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, andzia69 napisał:

chyba jest dobrze - póki co :) dzwoniłam do pana i pytałam, jak pani zareagowała - pani zachwycona, nawet smrodek nie przeszkadzał ;) obsikał smoka i jest bardzo grzeczny jak pan stwierdził ;) oby tak dalej :)

No, no! Smoka Wawelskiego się nie oblewa. Phi! Zaraz poleci na Wawel i arrasy poleje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jeszcze z wczoraj wieści od DUdziaczka, która zawoziła Bena

' Mimo obaw Ben w samochodzie zachowywał się super 1f642.png:)
Na początku był trochę zestresowany ale potem już dał całuska i położył się na kolanach (tzn. głowę bo tylko tyle się zmieściło 1f603.png:D )
W drodze z parkingu podziemnego do nowego domu zachował się wzorow
o! Pięknie szedł na smyczy 1f603.png:D
Myślę że chłopak przystosuje się do miejskiego życia tym bardziej jak będzie miał oparcie w swoim nowym Panu 1f642.png:)
W nowym domku szybciutko wychaczył gdzie leży kiełbasa.
Pan zauroczony - widać od razu, nawet ciężko było porozmawiać bo całą uwagę przykuł do Bena
Trzymamy kciuki!
"

15941137_1178627878899669_1289507736611026870_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Wspaniałe foty z grodu Kraka! :) To rozumiem - właściwy pies na właściwym miejscu :)

Dzwoniłam do pana we środę wieczór. Pan z psem nie ma żadnego problemu! I jest w szoku, bo myślał, ze będzie gorzej :) W sumie nikt nie wiedział jak pies będzie się zachowywał w domu. Ale ani razu nie załatwił się w domu. Jak poszli do galerii na 3-4 godziny i go zostawili samego po powrocie zastali go chrapiącego na..kanapie :). Z psami na spacerach równiez nie ma problemów. Raz na spacerze jakiś spory psiak do nich podbiegł i chciał Bena dominować skacząc na niego - Ben burknął, pan powiedział idziemy i spokojnie odeszli. :) Oby tak dalej :) Oby po aklimatyzacji nie zaczął pokazywać rogów :)

Aaaa...dzisiaj Devonerka wyadoptowała psa, który nie sądziłam, ze dom znajdzie! Max był psem trudnym :( nity po głowie, po ciele miał uraz do ludzi, nie dawał się dotykać. W tej chwili newralgicznym miejscem był grzbiet. No i 8 lat...Panowie przyjechali po Tuptusia. (Devonerka pisała, że ludzie do niej o niego dzwonili). Ale tak im się Max spodobał, ze chcieli tylko jego. Pies nawet im piłeczkę na wybiegu pod nogi przynosił, trącał pana łapą i wsiadł do samochodu bez żadnego problemu. trzymajcie kciuki!!! Bo to naprawdę trudna adopcja. Strasznie się cieszę, ze dzieki Wam się coś ruszyło! :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 2.02.2017 o 22:15, mag.da napisał:

:))

A wiadomo jak tam problemy skórne Bena? Uspokoiło się w mieszkaniu, czy dalej coś się dzieje?

podobno jest lepiej, mniej się drapie i wygryza :)

"

Witam,

Ben dostał już na wscieklizne sczepionke ale jescze pani weterynarz nie
chciala dac wszytko na raz z wzgledu na jego zdrowie. Za tydzień idziemy
na następny i zestaw sczepionek.  Bardzo dzielny był podczas sczepienia.

Na ogół to super piesek.  Zachowuje się perfekt i jest super miły dla
wszytkich co spotka (inne psy czy ludzie).  Je normalnie i wydaje mi się
że coraz zdrowszy.  Dalej sobie liże te plecy ale coraz mniej.  Po
kąpieli jakimś specialnym szamponem co dała pani weterynarz troche jest
lepiej.  Skore ma już zagojoną i nie jest czerwona.  Generalnie uwielbia
nas a my jego.  Dziekuje za wszytko!

Pozdrawiam,
Kazek

"

 

zapraszam na wątek kolejnej biedy

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...