Jump to content
Dogomania

Przerażona sunia spanielka z gminnego kojca powędrowała do anecik:) Aklimatyzuje się w DS w Jaworznie


kiyoshi

Recommended Posts

13 minut temu, milagros19853201 napisał:

dziekuje za zaproszenie

sliczna sunia

zapisze sobie

z deklaraCJA slabo

moge pokombinowac co najwyzej z bazarkiem dla suni pod warunkiem ze znajde osobe co bedzie z polski w moim imieniu wysylac

psinka naprawde sliczna :-)

Dzięki że zaglądasz:) Dzieki za chęć pomocy:) pomyślimy

 

A ja już mam potwierdzenie- sunia jedzie w sobote. teraz pozostaje trzymać kciuki za połaczenie transportu (transportująca jest jak najbardziej za, tylko trzeba dogadać szczegóły;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

             Mocno

 serduchem sciskam za lalunie

 Izus wyslalam wczoraj polecony z fantuskami na kramiczek

nie jest tego duzo

 pozdrawiam

                                                              

                                        Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Nadziejka napisał:

             Mocno

 serduchem sciskam za lalunie

 Izus wyslalam wczoraj polecony z fantuskami na kramiczek

nie jest tego duzo

 pozdrawiam

Bardzo dziękuje Nadziejko, coś niecoś dorzuce od siebie i wyczarujemy bazaruś.

Przepraszam, że dziś tak mało wieści, ale w pracy urwanie głowy, po pracy też czasu za mało.

Ale sądze, że jutro już Wam więcej napisze szczegółów:) obiecuje:) ( a w sumie jest co opowiadać, bo pozytywnie się dzieje;))

Dziękuje tez z całego serduszka za nowe wpłaty:

-  15 zł od mdk8

i

- 100 zł od miryca

BARDZO< BARDZO DZIĘKUJE

Link to comment
Share on other sites

Tak sobota juz jutro:)

Sunia pewnie nie wie ze taka daleka podroz przed nia

Ale za to w jakim towarzystwiw

Pani Jola zgodzila sie jechac przez Wroclaw i tam odebrac Pokerowa Gige

Obie sunie pojada w to samo miejsce

Bo- kochana nasza anecik zgodzila sie by Neska troche u niej pobyla:) za co z calego serca DZIEKUJE!

Postaramy sie juz w niedziele ruszyc z ogloszeniami adopcyjnymi i byc moze zdarzy sie tak ze Neska od anecik- zamiast do Kasi- pojedzie od razu do swojego domu

:) anecik wiem ze masz dobra reke i do psiakow i do domkow najlepszych wiec jestem spokojna i dobrej mysli

Jeszcze raz Ci dziekuje! 

Mam oczywiscie nadzieje ze osoby ktore zadeklarowaly ponoc dla spanieleczki nie beda mialy za zle taka zmiane planow? Prosze piszcie smialo

Sadze jednak ze wszyscy sa tak samo szczesliwi jak ja:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kiyoshi napisał:

Tak sobota juz jutro:)

Sunia pewnie nie wie ze taka daleka podroz przed nia

Ale za to w jakim towarzystwiw

Pani Jola zgodzila sie jechac przez Wroclaw i tam odebrac Pokerowa Gige

Obie sunie pojada w to samo miejsce

Bo- kochana nasza anecik zgodzila sie by Neska troche u niej pobyla:) za co z calego serca DZIEKUJE!

Postaramy sie juz w niedziele ruszyc z ogloszeniami adopcyjnymi i byc moze zdarzy sie tak ze Neska od anecik- zamiast do Kasi- pojedzie od razu do swojego domu

:) anecik wiem ze masz dobra reke i do psiakow i do domkow najlepszych wiec jestem spokojna i dobrej mysli

Jeszcze raz Ci dziekuje! 

Mam oczywiscie nadzieje ze osoby ktore zadeklarowaly ponoc dla spanieleczki nie beda mialy za zle taka zmiane planow? Prosze piszcie smialo

Sadze jednak ze wszyscy sa tak samo szczesliwi jak ja:)

 

Dziewczyny przyjeżdżają w sobotę wieczorem. W niedzielę postaram się porobić troszkę zdjęć żeby kiyoshi mogla ruszyć z ogłoszeniami na Katowice. W czwartek na 20.00 umówiona jest sterylka. Plan jest taki :) żeby Neska nie miała potrzeby jechać do Kasi, która - bodajże do czwartku - i tak jest nieobecna. Czy plan się powiedzie zobaczymy. Mam urlop do 14 więc spokojnie ogarnie się i Neskę i Gigę. I gdyby wszystko było po mojej myśli - będzie czas na zrobienie wizyty PA. Jeśli nie będzie odzewu z ogłoszeń a Neska będzie już po sterylce będziemy myśleć co dalej. Najwyżej przewieziemy ją do Kasi.

Nie ma za co dziękować - robię co mogę :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Izuniu, jeśli, tak jak mi mówiłaś wolontariuszki z przytuliska nie mają żadnej dotacji, tylko większość wydatków same pokrywają z własnych kieszeni, to może sterylkę uda się sfinansować z pieniążków zebranych na Dogo.

Nie mogę się na niczym skupić, przeżywam adopcję Iskierki i jutrzejszy przyjazd Neski i Gigi do anecik.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, jeśli, tak jak mi mówiłaś wolontariuszki z przytuliska nie mają żadnej dotacji, tylko większość wydatków same pokrywają z własnych kieszeni, to może sterylkę uda się sfinansować z pieniążków zebranych na Dogo.

Nie mogę się na niczym skupić, przeżywam adopcję Iskierki i jutrzejszy przyjazd Neski i Gigi do anecik.

Tak Gabrysiu tak jak Ci mowilam przez telefon dziewczyny maja tylko wlasne srodki na karme i ewentualne leczenie chrych psiakow ktore do nich trafia

Postaram sie zrobic bazarek na pokrycie kosztow sterylki bo tez nie chce nadwyrezac uprzejmosci naszych cioc

Zobaczymy jak sie sprawy potocza 

Sunia poki co przyciaga do siebie dobre anioly:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, kiyoshi napisał:

Tak Gabrysiu tak jak Ci mowilam przez telefon dziewczyny maja tylko wlasne srodki na karme i ewentualne leczenie chrych psiakow ktore do nich trafia

Postaram sie zrobic bazarek na pokrycie kosztow sterylki bo tez nie chce nadwyrezac uprzejmosci naszych cioc

Zobaczymy jak sie sprawy potocza 

Sunia poki co przyciaga do siebie dobre anioly:)

Oby tak już zostało i jakiś anioł przygarnął Neskę już na zawsze

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anecik napisał:

Dziewczyny przyjeżdżają w sobotę wieczorem. W niedzielę postaram się porobić troszkę zdjęć żeby kiyoshi mogla ruszyć z ogłoszeniami na Katowice. W czwartek na 20.00 umówiona jest sterylka. Plan jest taki :) żeby Neska nie miała potrzeby jechać do Kasi, która - bodajże do czwartku - i tak jest nieobecna. Czy plan się powiedzie zobaczymy. Mam urlop do 14 więc spokojnie ogarnie się i Neskę i Gigę. I gdyby wszystko było po mojej myśli - będzie czas na zrobienie wizyty PA. Jeśli nie będzie odzewu z ogłoszeń a Neska będzie już po sterylce będziemy myśleć co dalej. Najwyżej przewieziemy ją do Kasi.

Nie ma za co dziękować - robię co mogę :)

Anecik- jestem już w domu i mogę na spokojnie jeszcze raz podziękować:)

Tak jak rozmawiałyśmy, Neska będzie u Ciebie na czes sterylki (dziękuje, dziekuje, dziękuje że masz chęci, by to wszystko ogarnąć). Już w niedziele zrobię jej ogłoszenia. Jeśli trafi się wspaniały dom to na pewno poczeka na zabieg suni i też będzie czas by sprawdzić wszystko.

Jeśli nic się nie będzie działo zorganizuje transport do Kasi.

Anecik zapomniałam Ci tylko jednego powiedzieć. Sunia trafiła do przytuliska z uszkami w bardzo złym stanie. Już od tygodnia dzieczyny jej smarują jakąś maścią, która zapisał wet. podobno uszka juz sa na 90% wyleczone ale możliwe, że jeszcze kilka dni będzie trzeba s,arować- jutro się dokładnie dowiem, bo dziś sunia miała iść do kontroli.

Przepraszam, że nie mówiłam Ci o tym wcześniej, ale naprawde wypadło mi z głowy:( Mam w pracy taki zamęt! po pracy wieczorem mam drugą prace...naprawde mało czasu by się skoncentrować:( Wybacz mi:(

 

Dotarła dziś do mnie przesyłka od Nadziejki ze ślicznymi fantami na bazarek! Nadziejko- przyjmij uściski i wielkie podziękowania ode mnie:)

Dotarły tez kolejne wpłaty:

- 50 zł od Mela Jakimiuk

- 30 zł od Bogusik

- 25 zł od dwbem

DZIĘKUJE:) :) :)
Mam już pieniązki by spokojnie zapłacić jutro za transport:) :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...