Jump to content
Dogomania

Twix - juŻ w nowym domku!!


Saint

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki sprawa jest :loveu:
Mianowicie planujemy z Linką zakupić dla Twixiątka jakąś fajną obróżkę..
Myśleliśmy o jakieś ze sklepu [url=http://www.pitman.pl]pitman.pl power dog acessories[/url] - którąś z tych, które można zamówić z wyhaftowanym imieniem psa :loveu:
Co myślicie? Warto? :) Jakie macie opinie o tym sklepie i jak z wytrzymałością tych produktów? ;)

Twix czuje się bardzo dobrze :)
Bryka, skacze, biega - nabiera kondycji i ma w sobie całe mnóstwo energii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Cioteczki sprawa jest :loveu:
Mianowicie planujemy z Linką zakupić dla Twixiątka jakąś fajną obróżkę..
Myśleliśmy o jakieś ze sklepu [URL="http://www.pitman.pl"]pitman.pl power dog acessories[/URL] - którąś z tych, które można zamówić z wyhaftowanym imieniem psa :loveu:
Co myślicie? Warto? :) Jakie macie opinie o tym sklepie i jak z wytrzymałością tych produktów? ;)

Twix czuje się bardzo dobrze :)
Bryka, skacze, biega - nabiera kondycji i ma w sobie całe mnóstwo energii :loveu:[/quote]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Ja w tym sklepie zamówiłam 4 obróżki i tyleż samo smyczy – ze wszystkich byłam bardzo zadowolona – [B]świetna jakość i niezła cena[/B]. :cool3:[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Poza tym, właściciel miły, umiał doradzić, nie było problemu ze skontaktowaniem się z nim :lol: [U][B]Polecam[/B][/U] :loveu:[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Tak to my. Jesteśmy juz zalogowani na forum, które dotyczy (mamy nadzieję) naszego psa. To my jesteśmy osobami, które chcą zaadoptować tego psiaka. Możecie być spokojmi, również i nam zależy na jego losie. Wzruszyła nas jego historia i gotowi jesteśmy zaopiekować się nim i stworzyć mu nowy dom. Wiem, że wszyscy jesteście ciekawi, co i jak?, kim jestesmy? czy mamy jakieś doświadczenia z psami? i pewnie wiele innych pytań. Nie ma sprawy, piszcie, odpiszemy.
Tak po krótce: mieszkamy w małym miasteczku niedaleko Gniezna, póki co, na razie jeszcze w bloku, ale mam nadzieję, że już w przyszłym roku w swoim domku z ogrodem. Mamy dwóch chłopaków w wieku 3 i 8lat. w domu nie ma innych zwierząt, tzn. innych oprócz rybek.
Moje chłopaki nie mogą już się doczekać, kiedy piesek będzie u nas. Nie będzie to ich pierwszy kontakt z psem, poprzednio wychowywali się z mieszańcem setera, który niestety po ośmiu latach spędzonych z nami odszedł z naszego życia "do krainy wiecznych spacerów i zabaw". Dzieciaki przeżywały to bardzo, chociaż nie ukrywam, że my również:placz:.
No i przyszedł taki moment, że znowu jesteśmy gotowi na przyjęcie nowego czworonożnego członka rodziny.
pozdrawiamy wszystkich sympatyków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linka']o obróżce napisał, a o wizycie już nie.. :mad:
................[/quote]



To dość typowe postępowanie dla przedstawicieli męskiego rodzaju ... a ja wcale nie jestem szowinistyczna...:evil_lol::evil_lol:

Cieszę się bardzo ze wspaniałych dla Twixa wieści ! :loveu:

Aga -Krzys witamy serdecznie !:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_krzys']witam wszystkich, którym nie jest obcy los Twixa.[/quote]

Witamy serdecznie na dogo ;)
na pewno będzie seria pytań odnośnie Twixa - nikomu tu jego los nie jest obojętny i chcielibyśmy aby trafił on do jak najlepszego domu;)
W przypadku Twixa nie wymagamy doświadczenia z astowatymi, bo mimo swoich dotychczasowych przejść nie jest on psem 'problematycznym', ale mimo wszystko.. dobrze byłoby gdybyście przed podjęciem ostatecznej decyzji wiedzieli jak najwięcej o tej rasie ;)
Ze swojej strony (tak na początek :evil_lol:) chciałabym zapytać jak wygląda u was mniej więcej dyspozycja czasem.. Ile Twixio siedziałby w domu sam w ciągu dnia i co działoby się z nim w momencie jakiegoś dłuższego wyjazdu? ;)

Link to comment
Share on other sites

ocho zaczęło się ;)
nie da się oczywiście ukryć, że oboje z żoną pracujemy, tak więc Twix musiałby sam godpodarzyć w domu około 8-maks 9 godzin dziennie. W pierwszym tygodniu pobytu pieska u nas planuję urlop, tak aby przyzwyczajać nowego domownika do nowego otoczenia i naszej obecności. Z wyjazdami nie widzę problemu, aby Twix jeździł z nami (urlop, wyjazdy za miasto). z pewnością będą zdarzały się sytuacje, gdzie takie wspólne wyjazdy nie będą możliwe, ale to nie będzie duży problem. w tym samym mieście mieszka mój brat i rodzice, tak więc jest ktoś, kto ewentualnie będzie mógł nas zastąpić.
czekam na następne pytania, a zakładam że trochę ich będzie...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka Ania! :loveu: miło Cię 'widzieć' ;)
myślę, że sprawa łapki to kwestia do dogadania.. na pewno korzystnie byłoby zrobić jednak ten zabieg teraz - póki Twix jest młody i z pewnością szybko się zregeneruje. Niech zrobi sobie coś z tą łapką na starość... podejrzewam że nie będzie już tak różowo :shake: Szczęśliwie nie jest to sprawa bardzo pilna i dobrze że w niedalekiej przyszłości Twix miałby mieszkać w domu z ogródkiem, bo tachać psa na 4 piętro po takim zabiegu byłoby pewnie ciężko..
ale fakt faktem - przyszli właściciele powinni sami wypowiedzieć się w tym temacie ;)

osobiście chciałabym zapytać o wasz stosunek do kastracji psów?

Link to comment
Share on other sites

dajcie nam trochę czasu. myślę, że na pierwszym miejscu jest aklimatyzacja Twixa do nowych warunków, przyzwyczajenie się i nabranie zaufania do nowego otoczenia, do naszej rodziny. jezeli wszystko pójdzie sprawnie, to oczywiście po konsultacjach z dobrym specjalistą (mam nadzieję, że nam w tym pomożecie, tzn.kontakty do godnych polecenia weterynarzy) załatwimy Twixowi zabieg. nie koniecznie będziemy czekali do zamieszkania w nowym domu; jeżeli wszystko pójdzie bez problemów, to myślę, że dobrym momentem będzie lato; kiedy ja i żona bedziemy mogli pozwolić sobie na dłuższy urlop, żeby zająć się psem.
co do kastrowania psów, jestem osobiście przeciwny.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]co do kastrowania psów, jestem osobiście przeciwny. [/QUOTE]


dlaczego?


Twix jest aktulanie pod opieką dobrego specjalisty, oczywiście dostaniecie na niego wszelkie namiary jesli wszystko pojdzie pomyślnie.. ;) W razie czego możecie liczyć na naszą pomoc..


Może sami macie jakieś pytania odnośnie Twixa?;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka Ania :loveu::loveu::loveu:
Czyli Twixowy Anioł Stróż :loveu::loveu::loveu:

No i Cioteczka Agata się pojawiła.. coś Cię tu dawno nie było :mad::eviltong:

Odnośnie kastracji - również powtórzę pytanie:
Dlaczego? ;)

Link to comment
Share on other sites

[U]Może sami macie jakieś pytania odnośnie Twixa?;)[/quote][/U]

czy w trakcie wizyty, poznamy osobiście pana Twixa? byłoby niezmiernie miło:lol:;
czy zaobserwowaliście zachowanie Twixa w trakcie spędzania czasu w samotności?, czeka nas totalna demolka, czy tylko wizyta u tapicera?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...