Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

31 minut temu, Jo37 napisał:

Szkoda, że Miłka się nie bawi zabawkami. Pewno nikt jej tego nie uczył  jak była szczeniakiem.

Moja Amber też się nie bawi i nie chciała się tego nauczyć.

Albo ma źle doświadczenia :( moja bawi się i uwielbia to ze mną, z innymi ludźmi gorzej a z dzieckiem znajomych nie chciała wcale bbardzo go lubi ale bała się.  Moja teoria jest taka ze jak mieszkała w pierwszym domu była za "przeszkadzanie" dzieciom karana. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, elik napisał:

Zdjęcie zagadka - czyj zadeczek widać na dalszym planie ?

b1f9f7c432e8acbfgen.jpg

 

Tam z tyłu to Ergo pożera jakąś gumową zabawkę:)

 

Myślę, że w przypadku Miłej zabawy zabawkami to kwestia czasu. Ona bardzo chce się bawić, tylko nie bardzo umie. Ale słodko zaczepia łapką:)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Tam z tyłu to Ergo pożera jakąś gumową zabawkę:)

 

Myślę, że w przypadku Miłej zabawy zabawkami to kwestia czasu. Ona bardzo chce się bawić, tylko nie bardzo umie. Ale słodko zaczepia łapką:)

Aaaaa to ten biedak :(

Też myślę, że nauczenie się zabawy zabawkami to tylko kwestia czasu. Sunia jest radosna, aktywna więc wcześniej, czy później zacznie kombinować z zabawkami :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Onaa napisał:

Witamy wieczorkiem :D .

Jest jakaś szansa na zdjęcia Miłeczki :) ?

Na razie codziennie pada śnieg lub śnieg z deszczem, więc nie bardzo są warunki... Ale mam w planach zapoznanie Miłej z psiakiem, który nie miał jeszcze kontaktu bezpośredniego z żadnym innym psem, a z Astrą wyraźnie się lubią - chcą się bawić widząc się przez ogrodzenie - oboje jednocześnie łapki przednie w dół i doopki w górę, więc wygląda to dobrze:) Psiak jest spory, ma dużo energii - może się będą bawić. Bo Ergusiowi się już trochę nie chce:) 

Na pewno wezmę aparat na zapoznawanie, tylko musi przestać padać, bo mi obiektyw zachlapuje...

 

Rozliczenie za listopad:

-144 zł hotelowanie (19-30.11)

-174 zł koszty wet (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie, preparat na świerzba, krople do uszu)

-70 zł transport z Zamościa do lecznicy w Janowie Lub.

-10 zł odbiór z lecznicy

-15 zł odrobaczenie II

Razem: -413 zł

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, Murka napisał:

. . .

 

Rozliczenie za listopad:

-144 zł hotelowanie (19-30.11)

-70 zł transport z Zamościa do lecznicy w Janowie Lub.

-10 zł odbiór z lecznicy

-15 zł odrobaczenie II

Razem: -413 zł

Soreczki, że się wcinam, ale tu chyba jakiejś kwoty brakuje, Murka opuściła przepisując (jeśli ma być 413 zł), a jeśli nie brakuje, to powinno być 239,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, elik napisał:

Soreczki, że się wcinam, ale tu chyba jakiejś kwoty brakuje, Murka opuściła przepisując (jeśli ma być 413 zł), a jeśli nie brakuje, to powinno być 239,00 zł.

Faktycznie, pominęłam koszty wet (174 zł), już dopisałam do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...