Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

6 godzin temu, Murka napisał:

W szkole w Kraśniku została zorganizowana zbiórka dla Miłej, uzbierano ok. 600 zł!

Akcję zorganizował uczeń, który adoptował od nas psiaka (Pchełkę) i chciał pomóc innym psiakom:)

Super młody człowiek.
Deklaracja za październik dzisiaj poszła.

Link to comment
Share on other sites

Ale "zmokła kura" . Czy Miłka lubi się kąpać, czy to dla niej kara za wszystkie grzechy?

Tianku a ja się zastanawiam czy ten wymarzony przez nas dom dla Miłki byłyby dla niej też wymarzonym miejscem. Miła już chyba bardzo przyzwyczaiła się do Murków i dla niej to jest jej dom i tu jej dobrze.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, KrystynaS napisał:

Ale "zmokła kura" . Czy Miłka lubi się kąpać, czy to dla niej kara za wszystkie grzechy?

Tianku a ja się zastanawiam czy ten wymarzony przez nas dom dla Miłki byłyby dla niej też wymarzonym miejscem. Miła już chyba bardzo przyzwyczaiła się do Murków i dla niej to jest jej dom i tu jej dobrze.

Też o tym.mysle ale chyba przy wiekszej ilosci psow po prostu nie jest mozliwe poświecenie im wiele czasu nawet jak by się bardzo chciało :( Mileczka z opisów Murki ma tak cudny charakter że na pewno by się szybko mimo wieku dostosowała do domowych warunków :( 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Też o tym.mysle ale chyba przy wiekszej ilosci psow po prostu nie jest mozliwe poświecenie im wiele czasu nawet jak by się bardzo chciało :( Mileczka z opisów Murki ma tak cudny charakter że na pewno by się szybko mimo wieku dostosowała do domowych warunków :( 

 

 

Ona chętnie wchodzi do domu i jak jest na części ogrodu przydomowej, to często kładzie się przy drzwiach...

Już od jakiegoś czasu myślę o tym, aby ulokować ją w domu...

  • Like 8
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Ona chętnie wchodzi do domu i jak jest na części ogrodu przydomowej, to często kładzie się przy drzwiach...

Już od jakiegoś czasu myślę o tym, aby ulokować ją w domu...

Oj tak, oj tak!!

Jeśli odnajdzie się w domu, a z tego co piszesz Murko myślę, że się odnajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dziś przyjechała karma dla Miłej. Niestety nadal są braki, dlatego są małe opakowania, ale jest tego w sumie 30 kg, z reszty zebranych pieniędzy zostały zakupione naturalne gryzaki i smakołyki dla Miłej (skonsultowane z wetką, u której były kupowane, żeby nie uczulały suni).

2dbfa127e9f499d9gen.jpg

892f02343b5cd504gen.jpg

2c015e2ce5ab2ebagen.jpg

 

Na tym nie koniec, będzie kolejna zbiórka, mamy nadzieję, że będzie równie owocna:)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2020 o 14:21, KrystynaS napisał:

Czy na zdjęciu to ten młody człowiek - inicjator zbiórki dla Miłeczki? Pozdrawiam.

Tak, we własnej osobie:)

To właśnie on i jego rodzina adoptowali Pchełkę z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/346452-pchełka-znaleziona-w-lesie-mała-suczka-w-typie-cavaliera/

 

Kolega, który służył transportem, jak się okazała, także ma od nas psiaka, jest u nich już wieeeele lat:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Super akcja, gratuluję pomysłu i serca:).

A ja mam wiadomość -  myślę, że to wiadomość dnia - MIAŁAM TELEFON W SPRAWIE MIŁEJ!!!.

Zadzwoniła pani ze Szczecina; oboje z mężem są bardzo zainteresowani adopcją Miłej, pani rozmawiała już z Murką.

Mieszkają w bloku,  obecnie mają 2 koty, wcześniej w domu był też bokser;  są  aktywni, mają działkę pod Szczecinem, spędzają tam sporo czasu. 

Mają świadomość ograniczeń Miłej i jej obecnego stanu, po rozmowie z Kasią nie zmienili zdania i nadal są zainteresowani adopcją.

Myślę, że warto dowiedzieć się więcej o rodzinie, dlatego rozmawiałam już z AlfaLS, kocha staruszki no i zgodziła się zrobić wizytę, bardzo dziękuję!

Wizyta ma się odbyć w środę.

 

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Mają świadomość ograniczeń Miłej i jej obecnego stanu, po rozmowie z Kasią nie zmienili zdania i nadal są zainteresowani adopcją.

Wspaniała wiadomość !  Nie do wiary, że są jeszcze tak empatyczni ludzie. Oby okazali się odpowiednimi dla Miłej.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

Super akcja, gratuluję pomysłu i serca:).

A ja mam wiadomość -  myślę, że to wiadomość dnia - MIAŁAM TELEFON W SPRAWIE MIŁEJ!!!.

Zadzwoniła pani ze Szczecina; oboje z mężem są bardzo zainteresowani adopcją Miłej, pani rozmawiała już z Murką.

Mieszkają w bloku,  obecnie mają 2 koty, wcześniej w domu był też bokser;  są  aktywni, mają działkę pod Szczecinem, spędzają tam sporo czasu. 

Mają świadomość ograniczeń Miłej i jej obecnego stanu, po rozmowie z Kasią nie zmienili zdania i nadal są zainteresowani adopcją.

Myślę, że warto dowiedzieć się więcej o rodzinie, dlatego rozmawiałam już z AlfaLS, kocha staruszki no i zgodziła się zrobić wizytę, bardzo dziękuję!

Wizyta ma się odbyć w środę.

 

Śmiem przypuszczać, że to wiadomość roku:) zwłaszcza jak faktycznie Miła tam pojedzie:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...