Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Sporo czasu upłynęło zanim Miła znalazła swoje miejsce na stałe. Cieszę się razem z Wami, że się udało.

Reniu, odmieniłaś jej życie, choć szanse były marne, ale wybrałaś właśnie ją; starszą, zrezygnowaną, bez oka, bez urody. To było nie lada wyzwanie. Wielki szacun i gratulacje !

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wciąż nie mogę uwierzyć że Miłeczka ma swój kochający dom :). To jak sen.

Jeśli chodzi o kolejnego zamojszczaka w potrzebie to czekam na miejsce u Mureczki i zbieram deklaracje. Mam dylemat między starszym pieskiem a małym ale czarnym który bardzo prosi żeby wyjść :( - każdy nie bardzo adopcyjny.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Onaa napisał:

Wciąż nie mogę uwierzyć że Miłeczka ma swój kochający dom :). To jak sen.

Jeśli chodzi o kolejnego zamojszczaka w potrzebie to czekam na miejsce u Mureczki i zbieram deklaracje. Mam dylemat między starszym pieskiem a małym ale czarnym który bardzo prosi żeby wyjść :( - każdy nie bardzo adopcyjny.

 

Reniu, a ja mam niespodziankę. Zamojski pies, który opuści schron, dostanie na start 475 zł. Jeżeli będą to 2 bidy, kwotę podzielimy na pół i każdy dostanie po 237,50 zł.

Jest to kwota z TEGO BAZARKU.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2020 o 12:31, Jo37 napisał:

Końcowe rozliczenie Miłej jest powyżej.

Miła zostawia w spadku swojemu następcy 1175,19 zł

Bardzo wszystkim darczyńcom dziękujemy 

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Wciąż nie mogę uwierzyć że Miłeczka ma swój kochający dom :). To jak sen.

Jeśli chodzi o kolejnego zamojszczaka w potrzebie to czekam na miejsce u Mureczki i zbieram deklaracje. Mam dylemat między starszym pieskiem a małym ale czarnym który bardzo prosi żeby wyjść :( - każdy nie bardzo adopcyjny.

 

Pamiętajcie o "posagu" po Miłce :) 

Link to comment
Share on other sites

Na pomoc czeka mały starszy piesek, a staruszków mi tak strasznie żal, niestety nic więcej o nim nie wiem narazie, czekam na jakieś informacje o nim.

Oraz niewielki bardzo sympatyczny czarny piesek, który tak bardzo prosi żeby wyjść,a  w schronisku ma mniejsze szanse niż inne pieski ponieważ jest czarny :(.

Z 1 zgredek.jpg

Z 1.JPG

Z czarny mały b.JPG

Z czarny mały c.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2020 o 16:09, Onaa napisał:

Na pomoc czeka mały starszy piesek, a staruszków mi tak strasznie żal, niestety nic więcej o nim nie wiem narazie, czekam na jakieś informacje o nim.

Oraz niewielki bardzo sympatyczny czarny piesek, który tak bardzo prosi żeby wyjść,a  w schronisku ma mniejsze szanse niż inne pieski ponieważ jest czarny :(.

Z 1 zgredek.jpg

Z 1.JPG

Z czarny mały b.JPG

Z czarny mały c.JPG

Na razie niestety nie mogę jeszcze jechać do schroniska,  muszę nabrać sił po chorobie:(

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj długo z pańcią Miłej, u suni wszystko bardzo dobrze:)

Rodzina jest zachwycona jej mądrością,  opanowaniem.

Po krótkim okresie,  kiedy widać jednak było stres  i tęsknotę za Murką i hotelikiem, przyszedł czas radości z nowego domu i swoich ludzi:).

Miła zna już zwyczaje swojej rodziny;  wie, że jak pan wstaje, to jest szansa na spacerek, a jak zasiada na kanapie, to można się ułożyć obok:).

Zaprzestała spania w legowisku i najlepiej czuje się jak śpi w łóżku;)

Na początku były problemy z chodzeniem - Miła często przysiadała, spacery trwały krótko, ciągnęła do domu;  teraz spaceruje długo, potrafi nawet podbiec lub podskoczyć;).

Uwielbia też wyjazdy na działkę, gdzie mogła sobie swobodnie pobiegać,pochodzić, teraz musi czekac do wiosny:).

Państwo byli u weta, Miła dostała jeszcze jakiś dodatkowy lek p/alergii, która coraz rzadziej daje o sobie znać:).

Jak będą zdjęcia, oczywiście je pokażę.

 

  • Like 10
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2020 o 19:13, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj długo z pańcią Miłej, u suni wszystko bardzo dobrze:)

Rodzina jest zachwycona jej mądrością,  opanowaniem.

Po krótkim okresie,  kiedy widać jednak było stres  i tęsknotę za Murką i hotelikiem, przyszedł czas radości z nowego domu i swoich ludzi:).

Miła zna już zwyczaje swojej rodziny;  wie, że jak pan wstaje, to jest szansa na spacerek, a jak zasiada na kanapie, to można się ułożyć obok:).

Zaprzestała spania w legowisku i najlepiej czuje się jak śpi w łóżku;)

Na początku były problemy z chodzeniem - Miła często przysiadała, spacery trwały krótko, ciągnęła do domu;  teraz spaceruje długo, potrafi nawet podbiec lub podskoczyć;).

Uwielbia też wyjazdy na działkę, gdzie mogła sobie swobodnie pobiegać,pochodzić, teraz musi czekac do wiosny:).

Państwo byli u weta, Miła dostała jeszcze jakiś dodatkowy lek p/alergii, która coraz rzadziej daje o sobie znać:).

Jak będą zdjęcia, oczywiście je pokażę.

 

Wspaniałe wieści. Z Miłeczki mądrala, szybko doceniła Swoich Ludzi i miękkość kanapy.

Nie mogę się doczekać fotek, pewnie Miłeczka odmłodniała i wypiękniała, bo jak wiadomo miłość uskrzydla

Martusiu, jak będziesz miała okazję pozdrów Państwa serdecznie od wszystkich sympatyków Miłeczki, życz wszystkiego, co najlepsze i podziękuj, że to właśnie Miłkę wybrali

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Wspaniałe wieści. Z Miłeczki mądrala, szybko doceniła Swoich Ludzi i miękkość kanapy.

Nie mogę się doczekać fotek, pewnie Miłeczka odmłodniała i wypiękniała, bo jak wiadomo miłość uskrzydla

Martusiu, jak będziesz miała okazję pozdrów Państwa serdecznie od wszystkich sympatyków Miłeczki, życz wszystkiego, co najlepsze i podziękuj, że to właśnie Miłkę wybrali

Tak, cały czas to robię,  dziękuję, a pani wtedy dziękuje nam, że zaufaliśmy i że mają taką wspaniałą Miłeczkę;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę szczęściem Miłeczki :) :) :). Dziękuję Martusiu za kontakt z ds Miłki.

Jeśli chodzi o następcę lub następców Miłeczki w drodze po lepsze życie to wszystko rostrzygnie się na dniach. Bardzo potrzebna Wasze wsparcie i dobre myśli.

Na ten moment kolejny piesek ma takie deklaracje:

p. Krystyna z fb - 20zł

Maruda - 10zł

Dulska - 20zł

helli - 50zł

Onaa - 20zł

Radek - 20zł

ania75 - 20zł

malti - 10zł

dorota 1 - 10zł

To razem 180zł a miesięcznie potrzeba 360zł.

Gdyby jeszcze ktoś mógł pomóc to mogłyby już teraz opuścić schronisko gdy zrobiło się tak zimno dwa bidusie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...