Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

19 godzin temu, Murka napisał:

Rozliczenie końcowe suni:)

 

Stan konta na 30 wrzesień wynosił -80 zł

+15 zl malti

+80 zł Jo37

-240 zł hotelowanie 1-24.10

-15 zł odrobaczenie

-12 zł Fiprex

-400 zł transport do Warszawy

Pozostałość po hotelowaniu Miłej wynosi -652 zł.

 

Zostało też 15 kg karmy (10 kg przekazałam razem z sunią do DS).

Kwota ta pokryje koszt ransportu do Warszawy - nawiązanie do mojego poprzedniego wpisu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2020 o 17:37, KrystynaS napisał:

Ciekawe jak się ma Miłeczka dzisiaj w domku?

 

18 godzin temu, Onaa napisał:

Co tam Miłeczko u Ciebie. Zaglądam z nadzieją na wieści i może jakąś fotkę z domku :).

U Miłej, jak to bywa we własnym domciu - wszytko dobrze:)

Dzisiaj  rozmawiałam z panem, bo pani prowadziła -  jechali na działkę, a właściwie opowiadali oboje:)

U suni dużego stresu już nie widać - Miła je, chętnie wychodzi na spacery, chętnie wraca do domu, dzisiaj sama wskoczyła do auta:).

W domu jest spokojna,  właściwie cały czas leży i odpoczywa; wczoraj wskoczyła na  kanapę i oparła sobie o pana głowę;). Próbowała też wskoczyć w nocy do łóżka;)

Jeden kot obrażony i prycha, drugi obserwuje sunię z zaciekawieniem; Miła na koty nie zwraca zupełnie uwagi, ale próbowała wyjadać z ich misek, więc miski powędrowały wyżej.

Właściwie rozmowa wyglądała tak, jakby Państwo opowiadali o psie, który jest u nich od dawna;).

Jedyny problem (od razu usłyszałam wtrącenie  pani, że niewielki) to smycz - Miła na smyczy idzie tam, gdzie ma w danej chwili ochotę;)

Pan ma protezę,trochę  boi się tego plątania i rozplątywania, więc będą powoli uczyć Miłą chodzenia przy nodze.

Mam obiecane zdjęcia:)

  • Like 13
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak szybko odnalazła się w domu, według mnie dlatego że jest Jej tam po prostu dobrze, czuje się bezpieczna.

2 godziny temu, Tola napisał:

wczoraj wskoczyła na  kanapę i oparła sobie o pana głowę;). Próbowała też wskoczyć w nocy do łóżka;)

Chce być jak najbliżej swoich ludzi. Oni tzn. ludzie i pies pasują do siebie. Miła ich zaakceptowała właściwie od razu.

Dobre te wieści z Miłkowego domku, a jak jeszcze będą zdjęcia no to już ... super bu było.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, AlfaLS napisał:

123253039_279318569986425_18563733009761

Dostałam taką fotę z podpisem: ulubione miejsce Miłej - tapczan.

A z opowieści Pani wiem, że Miła uwielbia leżeć na tapczanie i trzymać głowę na kolanach Pana :-).

                   Tatty Teddy Roses | Bilder, Bär

            Mileczko tulam z calego serca

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, AlfaLS napisał:

123253039_279318569986425_18563733009761

Dostałam taką fotę z podpisem: ulubione miejsce Miłej - tapczan.

A z opowieści Pani wiem, że Miła uwielbia leżeć na tapczanie i trzymać głowę na kolanach Pana :-).

Cudownie :D. Sama radość czytać i widzieć Miłeczkę na łóżeczku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, AlfaLS napisał:

123253039_279318569986425_18563733009761

Dostałam taką fotę z podpisem: ulubione miejsce Miłej - tapczan.

A z opowieści Pani wiem, że Miła uwielbia leżeć na tapczanie i trzymać głowę na kolanach Pana :-).

Serce się raduje na takie zdjęcie i wiadomości, a w oczach zakręciły się łezki wzruszenia...:) Cudownie!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...