Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Ja z kolei rozmawiałam z przyszłym domkiem Miłej. Państwo szykowali się do drogi bo jutro wyjazd z samiutkiego rana. Żeby Miłej się miło podróżowało Pani gotowała jej kurczaka na drogę do domu :-). Znając życie sunia nie dostanie rano przed podróżą jedzenia to kurczaczek będzie jeszcze lepiej smakował :-).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Trzymajmy kciuki mocno_stara 11 letnia Miłeczka bez oczka jedzie dzisiaj do swojego nowego domku !
45 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Miła jest bardzo miła. Murka ją przywiozła do Warszawy, wyprowadziła na sii.. i zapakowała do nas. Miła wcale się nie denerwuje. Położyła się i śpi. Niestety zdjęcia mi nie wchodzą z telefonu. Mamy jeszcze godzinę do celu. 

 

Wrzucam zdjęcia, które dostałam, Miła jest bardzo dzielna!

Szerokiej drogi dziewczyny i chłopaku!

image000000_15.jpg

image000001_4.jpg

image000000_10.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Miła przekazana. Zrobiła ssii.., napiła się wody. Niestety bardzo zdenerwowana, cała się trzęsie. Może w samochodzie się uspokoi. Państwo bardzo mili, z doświadczeniem z psami. Zdjęcie wyślę do Toli. 

 

Bidusia kochana

Trzymaj się Maleńka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2020 o 03:50, Onaa napisał:

Witam Was Wszystkich bardzo serdecznie po mojej bardzo długiej nieobecności na dogomanii.

Zostałam poinformowana przez Kasię - Murkę i ogromnie się cieszę , że na horyzoncie pojawił się wymarzony domek dla kochanej Miłeczki. Ściskam mocno kciuki żeby wszystko poszło dobrze i żeby sunieczka już się zagościła w domku.

Chciałam Wam też bardzo podziękować za to że cały czas byliście tutaj z Miłeczką, za nieustającą pomoc w poszukiwaniu domku dla niej i AlfieLS za wizytę - serdecznie Wam dziękuję.

 

P.S. Ten rok jest dla mnie ciężki, sprawy zdrowotne nie dają mi spokoju , mam gorsze i lepsze dni, a jak by tego było mało to od Świąt 2019 mój kudłaty staruszek Ninuś podupadł na zdrowiu, zaatakował go rak, przerzuty i 16 marca 2020 w wieku prawie 13 lat odszedł za Tęczowy Most :( :( :(.

 

 

Ninuś kochany.jpg

Renatko, bardzo mi przykro z powodu śmierci Ninusia.

Zaglądaj proszę na Dogo, brakuje nam Ciebie.

Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...