Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Podobny obraz

                                       Zdrowenka  Spokojnosci 

                              Cudownosci Pelnego

                                                  Roczku Nowego
                                              
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Miłki:

Stan konta na 30 listopad wynosił -310,70 zł

+1071,60 zł Fundacja ZEA

+20 zł Iwona K.

-310 zł hotelowanie 1-31.12

-65 zł badanie krwi (kontrola hormonów)

-25 zł szczepienie p. wściekliźnie

-28 zł szczepienie p. wirusówkom

-5 zł dojazd weta (częściowe koszty)

Stan konta na 31 grudnia wynosi +347,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

Karma się kończy i trzeba by było zamówić znów. 

Co prawda Miłka nadal się drapie, sierść ma matową, suchą, rzadką... po takiej karmie powinna się błyszczeć:( z drugiej strony ostatnie drapanie się do krwi i kuracja antybiotykowo-sterydowa była w lecie, więc może ta karma w jakiś sposób jej pomaga. Może jakiś olej lub tran jej dodawać do karmy? 

Link to comment
Share on other sites

Może jednak spróbować innej karmy, bo fakt, że Miła wciąż się drapie i ma złą sierść jednak niezbyt dobrze o karmie świadczy. 

Przeleję na konto Zea znowu kaskę na karmę dla Miłki, ostatnio znalazłam taką bardzo antyalergiczną: Green Petfood InsectDog, ma bardzo dobre opinie. Co Wy na to? 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, agat21 napisał:

Może jednak spróbować innej karmy, bo fakt, że Miła wciąż się drapie i ma złą sierść jednak niezbyt dobrze o karmie świadczy. 

Przeleję na konto Zea znowu kaskę na karmę dla Miłki, ostatnio znalazłam taką bardzo antyalergiczną: Green Petfood InsectDog, ma bardzo dobre opinie. Co Wy na to? 

Wypróbowałam tę karmę. Psy niechętnie jadły, miały wzdęcia, a cena wysoka. 

Karma: Trainer Fitness 3 Adult Medium/Maxi z królikiem (KLIKNIJ ) tania nie jest, ale sprawdziła się u dwóch, bardzo alergicznych psów.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, agat21 napisał:

Może jednak spróbować innej karmy, bo fakt, że Miła wciąż się drapie i ma złą sierść jednak niezbyt dobrze o karmie świadczy. 

Przeleję na konto Zea znowu kaskę na karmę dla Miłki, ostatnio znalazłam taką bardzo antyalergiczną: Green Petfood InsectDog, ma bardzo dobre opinie. Co Wy na to? 

Bardzo dziękujemy Agatko. 

Przeczytałam o tej karmie Green..., sama nie wiem.

A może spróbujemy tę o której poniżej napisała hop ?

17 godzin temu, hop! napisał:

Wypróbowałam tę karmę. Psy niechętnie jadły, miały wzdęcia, a cena wysoka. 

Karma: Trainer Fitness 3 Adult Medium/Maxi z królikiem (KLIKNIJ ) tania nie jest, ale sprawdziła się u dwóch, bardzo alergicznych psów.

Jeszcze taką znalazłam

https://www.krakvet.pl/eukanuba-dermatosis-response-formula-pg-13795.html.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Kochane, przepraszam, ale nie jestem w stanie zasponsorować karmy z królikiem.. :(

Z tej samej serii znalazłam karmę na bazie ryb i kukurydzy. Może być ta? Jest również dla psów srednich i dużych cierpiących na alergię. 

Jaka jest różnica w cenie pomiędzy karmą, którą chcesz zasponsorować, a tą dobrą dla Miłki z królikiem?

Link to comment
Share on other sites

Karma, którą proponujesz Agat21 kosztuje 44,80 zł za 2 kg   lub 259,80 zł za 15 kg

Green Petfood InsectDog, karma hipoalergiczna

                                                                                                                                                                                                                             2 kg
44,80 zł
(22,40 zł / kg)
 
 

 
15 kg
259,80 zł
(17,32 zł / kg)
 
 
 
A karma  Trainer Fitness 3 Adult Medium/Maxi, królik i ziemniaki
 
12,5 kg
189,80 zł
(15,18 zł / kg)
 

 

Ta z królikiem jest więc tańsza od tej Green Petfood.

Link to comment
Share on other sites

Miła nie ma pieniędzy na tak drogie karmy. Dodatkowo nie ma żadnej gwarancji,

że będą one lepsze. Jestem zdecydowanie przeciwna.

Kasiu - dostałaś przelew ze zbiórki na Siepomaga. Wykorzystaj pieniądze z tej puli i kup karmę.

Jestem za tym, żeby to była taka sama karma jak do tej pory.

Przy okazji - czy ona je karmę zgodnie z dawkowaniem?

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ karma kończy się, to może faktycznie trzeba zakupić w tej chwili jakiś nieduży worek karmy sprawdzonej do tej pory, która smakuje suni,  a na spokojnie poszperać i znależc coś nowego, może bardziej  dla starszych psów?

Koszty karmy nie są obojętne, bo fundusze Miłej kurczą się, a sporo ich potrzeba dodatkowo na leki:(

Podejrzewam, ze kolejna zbiórka dla Miłej na Ratujemy Zwierzaki będzie raczej niemożliwa:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...