Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

17 minut temu, hop! napisał:

Murka, co myślisz o karmie, którą zaproponowałam? 

Skład wygląda dobrze i chyba nic nie powinno uczulać Miłki. 

400 g też wygląda nieco lepiej:) Ona mniej więcej tak teraz je, więc nie powinna odczuć różnicy.

Worek karmy starczy na miesiąc (175 zł) - tu już decyzja należy do osób odpowiedzialnych za finanse.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie rozumiem tej waszej wiary w te gramowe dawki karmy. Skoro suka nie tyje i jest głodna to widocznie dostaje za mało. Mam psy ponad 50 lat, nigdy im nie dawałam suchewj karmy w gramach i nie miałam psów otyłych. Suczka już pewnie chudnie starczo, mam taką dużą, która powinna ważyć ponad 40 kg a że ma prawie 14 lat to waży już poniżej 35 kg mimo, że je tyle ile chce.

Ja osobiście suchymi nie karmię ale jeżeli już to nie wierzcie w te mikroskopijne dawki i w to co napisane o wspaniałej ich jakości. Skoro pies nie tyje i chodzi głodny to znaczy, że trzeba mu dać tyle ile potrzebuje.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, hop! napisał:

Czy zapadła decyzja w sprawie karmy? A może już jest zamówiona?  

Ja nie zamawiałam, już nie wiem, kto ma zamawiać?

Przyznam, ze tym razem wolałabym, aby zrobił to ktoś inny, bo mam  chorą swoją staruszkę no i z tymi fundacyjnymi problemy, mamy parwo:(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Też miałam zapytać jak z karmą Miłki, tylko miałam adopcję Zefirka na głowie przez ostatnie dni i wariacki tydzień w pracy. Ale obiecane 100 zł na karmę dawno poszło. I poszło na Zeę, przepraszam Tolu :( Może poprosić Murkę o zamówienie i Zea przeleje jej tę stówę? 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, agat21 napisał:

Też miałam zapytać jak z karmą Miłki, tylko miałam adopcję Zefirka na głowie przez ostatnie dni i wariacki tydzień w pracy. Ale obiecane 100 zł na karmę dawno poszło. I poszło na Zeę, przepraszam Tolu :( Może poprosić Murkę o zamówienie i Zea przeleje jej tę stówę? 

Jak możesz, to bardzo proszę, a nam Murka wystawi fakturę na te 100 zł i będzie na hotelowanie...

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, agat21 napisał:

Też miałam zapytać jak z karmą Miłki, tylko miałam adopcję Zefirka na głowie przez ostatnie dni i wariacki tydzień w pracy. Ale obiecane 100 zł na karmę dawno poszło. I poszło na Zeę, przepraszam Tolu :( Może poprosić Murkę o zamówienie i Zea przeleje jej tę stówę? 

Przed chwilka dostałam info od onaa, ze tez wpłaciła na ZEA na karmę 50 zł. Może jednak nie komplikujmy, jeszcze tym razem zamówię - tylko przypomnijcie mi proszę  jaka to ma być

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tola napisał:

Przed chwilka dostałam info od onaa, ze tez wpłaciła na ZEA na karmę 50 zł. Może jednak nie komplikujmy, jeszcze tym razem zamówię - tylko przypomnijcie mi proszę  jaka to ma być

Bosch Soft Senior Kozina - KLIKNIJ. 175 zł za 12,5 kg, wysyłka darmowa. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2019 o 23:03, hop! napisał:

Wydaje mi się, że dla Miłki byłaby dobra karma Bosch Soft Senior Kozina i Ziemniak. Jest dla starszych psów, pod kątem alergii dobra, ochrona stawów jest, poprawia stan skóry i sierści. Poza tym jest półwilgotna, łatwiejsza w rozgryzaniu. Jeżeli Miłka lubi większe porcje, to dawkowanie tej karmy jest spore - dla psa o wadze 30-35 kg to 425-475 g dziennie. Cena za 12,5 kg karmy - 175 zł, dostawa gratis - KLIKNIJ 

Faktycznie skład wygląda dobrze jeśli chodzi o problemy Miłeczki.

21 godzin temu, Tola napisał:

Przed chwilka dostałam info od onaa, ze tez wpłaciła na ZEA na karmę 50 zł. Może jednak nie komplikujmy, jeszcze tym razem zamówię - tylko przypomnijcie mi proszę  jaka to ma być

Dziękuję Tolu.

 

Murko dziękuję za oliwę dla Miłej. Niestety preparat dobry dla innych psiaków, który Anula poleca zwł. kudłaczkom  - Olekardin-Omega 3-6-9 + E zawiera olej rybi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Jednak musimy wierzyć.Ogłoszenia wciąż idą i są zmieniane na inne miasta co jakiś czas.

Musimy, oby te nasze nadzieje przyniosły dom Milęczce...

Tak bardzo chciałabym zobaczyć  Miłeczkę we własnym domu, nie daje mi to spokoju:(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Musimy, oby te nasze nadzieje przyniosły efekt...

Tak bardzo chciałabym zobaczyć  Miłeczkę we własnym domu, nie daje mi to spokoju:(

Takie marzenia i ja mam dlatego ogłaszajmy Miłeczkę gdzie się da.Odnawiajmy ogłoszenia.Musi się udać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎12‎.‎02‎.‎2019 o 17:09, Radek napisał:

Czy moja deklaracja dotarła? Przelewałem pierwszy raz i mam nadzieję, że nic nie pokręciłem:/

Radku, rozliczenia są na pierwszej stronie. Aktualne w drugim poście rozliczeniowym. Twoja wpłata oczywiście jest.

Chciałabym też podziękować pani Agnieszce  spoza dogo  ( to znajoma elik ) za wpłatę  60,00 zł.  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...