Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

8 godzin temu, Anula napisał:

Może w ogłoszeniach podmienić na inne zdjęcia.

OLX wyróżnione do 18.01.20.

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html

Pięknie dziękuję Anulka:)

Zaglądam do Miłeczki, co tu pisać, nieustannie życzę suni własnego domu, może w tym magicznym czasie coś się zadzieje....

Jutro postaram się zmienić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2019 o 13:34, Anula napisał:

Może w ogłoszeniach podmienić na inne zdjęcia.

OLX wyróżnione do 18.01.20.

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html

 

Zmieniłam lokalizację na Wrocław, podmieniłam dwa zdjęcia, bo nie znalazłam w tych nowszych bardziej korzystnych od tych z obecnego ogłoszenia.

Jak skończy się wyróżnienie to zrobię OLX od nowa, to chyba będzie lepsze rozwiązanie, bo to obecne spada pomimo odświeżania i wyróżniania. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

 

Zmieniłam lokalizację na Wrocław, podmieniłam dwa zdjęcia, bo nie znalazłam w tych nowszych bardziej korzystnych od tych z obecnego ogłoszenia.

Jak skończy się wyróżnienie to zrobię OLX od nowa, to chyba będzie lepsze rozwiązanie, bo to obecne spada pomimo odświeżania i wyróżniania. 

Miłka ma wyróżnienie tylko nie wiem na jakie miasto jest ważne do 18.01.20. To może jak zrobisz nowe ogłoszenie to po zakończeniu daj link to wyróżnię Miłce.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Miłka ma wyróżnienie tylko nie wiem na jakie miasto jest ważne do 18.01.20. To może jak zrobisz nowe ogłoszenie to po zakończeniu daj link to wyróżnię Miłce.

Tak właśnie zrobię.

Myslę, ze zdjęć nie ma co zmieniać,   tamte sa bardzo dobre, robione specjalnie pod ogłoszenia, niektóre na kanapie.

Takie domowe to jednak większa zachęta.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Tak właśnie zrobię.

Myslę, ze zdjęć nie ma co zmieniać,   tamte sa bardzo dobre, robione specjalnie pod ogłoszenia, niektóre na kanapie.

Takie domowe to jednak większa zachęta.

Teraz weszłam w to ogłoszenie i zdjęcia są rzeczywiście bardzo ładne,wyraziste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...