Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

19 godzin temu, Radek napisał:

Udało się z kąpielą? 

Tak, we wtorek wieczorem Miłka została wykąpana i spędziła noc w domu. Teraz po wyschnięciu jej sierść jest mięciutka i Miła nie drapie się:) Przy kąpieli zauważyłam przerzedzenia w sierści i ranki od drapania na szyi. Na razie więc nie zakładam jej obroży aż to się wygoi (a goi się ładnie). 

Ogólnie Miłka wychudła... może ze starości, bo ogólnie czuje się dobrze i innych objawów nie ma. Myślę, że dobrze będzie przy kolejnym badaniu tarczycy zrobić jej pełne badanie krwi (sprawdzimy przy okazji jak się miewa wątroba).

Szamponu jest teraz spory zapas, a Miłka w domu super grzeczna, więc bedę mogła sunię wykąpać jak będzie taka potrzeba. 

 

mil.jpg

mil1.jpg

mil2.jpg

mil3.jpg

mil4.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mało który pies wygląda na szczęśliwego po kąpieli. Ja osobiście takich nie znam. Moja suczka po kąpieli to chce roznieść dom, muszę jej schodzić z drogi bo by mnie chyba przewróciła. A co się dzieje zanim ją wsadzę do wanny i potem w wannie ... Mój poprzedni pies tak samo było.

Miłka jest grzeczna i z godnością znosi ten haniebny 11icon_devil.gif  proceder

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że Miła schudła, bo ta karma jej nie smakuje. Je jej naprawdę niewiele. Nie muszę się martwić dawkowaniem... Worek 12,5 kg starcza jej na prawie dwa miesiące. Apetyt ma, bo muszę pilnować, żeby nie podkradała karmy innych psiaków. Leki w puszce też zjada. Ogólnie jest żywa, wesoła, więc może wszystko ok. Może i lepiej, że jest taka szczupła, bo nie obciąża stawów. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...