Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Korzystając z ładnej pogody wykapałam dzisiaj Miłą w szamponie Alervet, bo ostatnio drapie się bardziej niż zwykle. Jeszcze na szczęście nie ma ranek na głowie, ale wyraźnie alergia daje się jej we znaki:( Brzuch znów suchy i po nim najbardziej się czochra:(

 

mileka1.jpg

mileka2.jpg

mileka3.jpg

mileka4.jpg

mileka5.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Radek napisał:

Ale "zmokła kura" na zdjęciach:) Fajnie zobaczyć Miłkę. 

Na pierwszych zdjęciach biega z zostawionym szamponem na parę minut, dopiero potem go spłukiwałam i z grubsza wycierałam ręcznikiem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kąpiel zdecydowanie pomogła suni, sierść zrobiła się miękka i Miła znacznie mniej się drapie:)

Karma chyba się jej przejadła, bo jej jej niewiele. Raczej to nie z powodu upałów, bo bardzo ją ciągnie do zwykłej karmy, którą dostają inne psiaki; muszę pilnować, żeby boksy były pozamykane:) Może to i lepiej dla wagi suni i jej stawów.

Także na razie karmy jest jeszcze sporo, jak się będzie kończyć to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Kąpiel zdecydowanie pomogła suni, sierść zrobiła się miękka i Miła znacznie mniej się drapie:)

Karma chyba się jej przejadła, bo jej jej niewiele. Raczej to nie z powodu upałów, bo bardzo ją ciągnie do zwykłej karmy, którą dostają inne psiaki; muszę pilnować, żeby boksy były pozamykane:) Może to i lepiej dla wagi suni i jej stawów.

Także na razie karmy jest jeszcze sporo, jak się będzie kończyć to dam znać.

Biedna sunia. Czy można jej coś dodawać do tej karmy? Np. surowej wołowiny od czasu do czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...