Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Bardzo się cieszę że stan zdrowia Miłeczki lepszy.

I dziękuję że nad nią czuwacie.

Przeprasxzam za zaniedbanie z karmą ale od grudnia jakoś nie mogę się pozbierać, jest trochę lepiej a potem znów dużo gorzej, więc trochę mniej jestem obecna.

Miłeczkę ogłaszam ciągle, tylko nikt o nią nie pyta.

 

Link to comment
Share on other sites

Miłka się niestety od paru dni intensywniej drapie i doszło drapanie w okolicach głowy. Podejrzewam, że to sprawa zarodników grzybów, bo wiosna w pełni i wilgotno (cały weekend majowy u nas padało) - Miłka ma na nie uczulenie tak samo jak na roztocza. Na głowie pojawiły się strupki, ale teraz przyschło i uspokoiło się drapanie. Z wetem ustaliłam już na wszelki wypadek dawkę sterydu (mam Encorton) i jakby był nawrót drapania to będę musiała wkroczyć z lekiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎09‎.‎05‎.‎2019 o 07:06, jankamałpa napisał:

O kurcze  zapomniałam, że była zmiana konta. Poproszę na priv nowy numer bo  jeśli przyjdzie mi zwrotka kasy to wpłacę jescze raz.

Zaraz wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2019 o 23:01, Murka napisał:

Miłka się niestety od paru dni intensywniej drapie i doszło drapanie w okolicach głowy. Podejrzewam, że to sprawa zarodników grzybów, bo wiosna w pełni i wilgotno (cały weekend majowy u nas padało) - Miłka ma na nie uczulenie tak samo jak na roztocza. Na głowie pojawiły się strupki, ale teraz przyschło i uspokoiło się drapanie. Z wetem ustaliłam już na wszelki wypadek dawkę sterydu (mam Encorton) i jakby był nawrót drapania to będę musiała wkroczyć z lekiem.

 

Dnia 8.05.2019 o 23:06, helli napisał:

Może trzeba wybrać mniejsze zło -steryd, co to za życie, jak swędzi

 

Biedna Miłeczka, trudno ale jak trzeba będzie to będzie musiała brać ten steryd, najważniejszy jest komfort życia sunieczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...