Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, dziękuję! Ja już nie wiem jak i gdzie ogłaszać Miłeczkę...

Asiu,trzeba ogłaszać i wyróżniać,nie ma wyjścia,to jest jedyna szansa aby ktoś wypatrzył Miłeczkę.W tym ogłoszeniu co wyróżniam są bardzo ładne zdjęcia i też się dziwię,że nikt nie dzwoni.

Ja pilnuję tego ogłoszenia i będę wyróżniać aż do skutku.Teraz się troszeczkę przesunęło o kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Czy ktoś kupił karmę dla Miłki? Bo na jutro już nie ma...

O masz:(

Czy jest tutaj osoba, która zobowiązała się do zakupu karmy?

 

Moje ogłoszenie wrzuciłam znowu na Warszawę, wędruje już tak po Polsce po raz kolejny i nic...

Może ktoś mógłby wyróżnić?

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

O masz:(

Czy jest tutaj osoba, która zobowiązała się do zakupu karmy?

 

Moje ogłoszenie wrzuciłam znowu na Warszawę, wędruje już tak po Polsce po raz kolejny i nic...

Może ktoś mógłby wyróżnić?

https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html

Na pierwszej stronie w poście rozliczeniowym nie ma wpisu kto kupuje karmę a przecież przez tyle czasu ktoś musiał kupować i znać nazwę karmy.Skarbnikiem jest Jo37.

Nie może być tak aby Miła została bez karmy.Przynajmniej 2 tygodnie wcześniej powinna być zamówiona i wysłana.

Mam wrażenie,że wątek zanika Miłeczki ale tak być nie może.Miłka żyje.

Tola ,ja od stycznia zaczęłam regularnie wykupywać wyróżnienie na jedno ogłoszenie OLX.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Na pierwszej stronie w poście rozliczeniowym nie ma wpisu kto kupuje karmę a przecież przez tyle czasu ktoś musiał kupować i znać nazwę karmy.Skarbnikiem jest Jo37.

Nie może być tak aby Miła została bez karmy.Przynajmniej 2 tygodnie wcześniej powinna być zamówiona i wysłana.

Mam wrażenie,że wątek zanika Miłeczki ale tak być nie może.Miłka żyje.

Tola ,ja od stycznia zaczęłam regularnie wykupywać wyróżnienie na jedno ogłoszenie OLX.

Karmę pierwszy raz ja kupowałam - na prośbę cyba Onaa, myślałam, że ktoś to dalej kontroluje, zaraz przejrzę wątek.

Oczywiście, ze tak nie może być, bo cierpi na tym suczka.

 Wiem, ze wyrożniasz ogłoszenia Miłej, bo to moje też dzieki Twojej pomocy było wyrożniane.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam wątek od tego pierwszego zakupu karmy:

  • wrzesień 2018 - zamawia Tola na prośbę Onaa  (sponsor agat21 i Zea) - Brit Care Sensitive Venison&Potato 12kg

  •  listopad 2018 - zamawia Jo37 na prośbę Onaa (z konta Miłej) - Brit Care Sensitive Venison&Potato 12kg

  • grudzień 2018 - zamawia Tola na prośbę Onaa (sponsor Agat21 i Onaa) - Brit Care Sensitive Venison&Potato 12kg

  • styczeń 2019 - zamawia agat21 (sponsor agat 21, bakusiowa, elik) - Bosch Soft Senior Kozina 12,5 kg

  • luty 2019 - zamawia Tola (sponsor agat21 i Onaa) - Bosch Soft Senior Kozina 12,5 kg

  • marzec 2109 - zamawia Jo37 na prośbę Onaa (z konta Miłej) -  BOSCH Plus Senior Kozina Ziemniak 12,5kg

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem karmę powinna kupować jedna osoba, bo inaczej robi się bałagan i trzeba to ustalić jak najszybciej.

Zaraz zadzwonię do skarbnika Miłej Jo37, aby zakupiła kolejny worek, bo szkoda suni, ale trzeba na przyszłość ustalić co dalej.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tola napisał:

Moim zdaniem karmę powinna kupować jedna osoba, bo inaczej robi się bałagan i trzeba to ustalić jak najszybciej.

Zaraz zadzwonię do skarbnika Miłej Jo37, aby zakupiła kolejny worek, bo szkoda suni, ale trzeba na przyszłość ustalić co dalej.

Martusiu przy okazji poproś o potwierdzenie wpłaty 300,00 zł. Szkoda, że trzeba o to prosić.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Martusiu przy okazji poproś o potwierdzenie wpłaty 300,00 zł. Szkoda, że trzeba o to prosić.

Elu - poproszę Jo37, bo jest skarbnikiem i będzie najszybciej, jak to zakupi karmę, ale nikt nie ustalił wcześniej, ze to Jo37 ma kupować karmę.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tola napisał:

Elu - poproszę Jo37, bo jest skarbnikiem i będzie najszybciej, jak to zakupi karmę, ale nikt nie ustalił wcześniej, ze to Jo37 ma kupować karmę.

 

Chodziło mi Martusiu o to, że o potwierdzenie trzeba dodatkowo prosić, nie wystarczy, gdy poprosi się zawiadamiając o wpłacie kasy.

Może nie ma dostępu do netu?

Link to comment
Share on other sites

Biedna Miłka, bez specjalnej karmy może mieć pogorszenie, jak Fado. Faduś przez zwłokę PP w dostawie, tydzień czekał na karmę i miał pogorszenie po zjedzeniu karmy ze składnikami, których organizm nie toleruje.

Mam pytanie, jak Miłka reaguje na tą karmę z Boscha z koza i czy ją chętnie je? Kupiłam moim wczoraj Wolfsblut z kozą i psy tego wcale nie chcą tknąć. Z wielbładem, kangurem czy tuńczykiem z tej firmy jedzą, a tej nikt nie chce. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2019 o 12:23, Jaaga napisał:

Biedna Miłka, bez specjalnej karmy może mieć pogorszenie, jak Fado. Faduś przez zwłokę PP w dostawie, tydzień czekał na karmę i miał pogorszenie po zjedzeniu karmy ze składnikami, których organizm nie toleruje.

Mam pytanie, jak Miłka reaguje na tą karmę z Boscha z koza i czy ją chętnie je? Kupiłam moim wczoraj Wolfsblut z kozą i psy tego wcale nie chcą tknąć. Z wielbładem, kangurem czy tuńczykiem z tej firmy jedzą, a tej nikt nie chce. 

Ciesze się, ze pomimo problemów karma dotarła na czas i nasza Miłeczka będzieadowolona.

Chyba umknęło pytanie Jaaga...

Link to comment
Share on other sites

Miła je tą karmę, czy z wielką chęcią to trudno mi powiedzieć, ale karma znika, a Miłka trochę nabrała ciała. Z którąś karmą był na początku problem, Miłka nie chciała jej jeść przez pierwsze 1-2 dni, ale to chyba o inną chodziło.

Jeśli chodzi o działanie, to nie widzę różnicy między tą a wcześniejszymi karmami - Miłka nadal czochra się po brzuchu. Jednakże karma nie pomoże na uczulenie na roztocza, więc nie ma co oczekiwać, że drapanie całkowicie ustąpi.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Miła je tą karmę, czy z wielką chęcią to trudno mi powiedzieć, ale karma znika, a Miłka trochę nabrała ciała. Z którąś karmą był na początku problem, Miłka nie chciała jej jeść przez pierwsze 1-2 dni, ale to chyba o inną chodziło.

Jeśli chodzi o działanie, to nie widzę różnicy między tą a wcześniejszymi karmami - Miłka nadal czochra się po brzuchu. Jednakże karma nie pomoże na uczulenie na roztocza, więc nie ma co oczekiwać, że drapanie całkowicie ustąpi.

Dziękuję za informację. Juz właśnie doczytałam, ze w składzie tego Boscha jest tłuszcz drobiowy, więc u mnie odpada, bo właśnie na kurczaka najgorzej reagują, wiec po tej karmie na pewno nie będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Radek napisał:

Jak się Miłka miewa?

Z drapaniem bez zmian, także jest ok. To już prawie rok bez sterydu i antybiotyku:)

 

Rozliczenie za kwiecień:

Stan konta na 31 marzec wynosił -337,50 zł

+20 zł Iwona K.

+337,50 zł Jo37

+10 zł malti

+20 zł Iwona K.

-300 zł hotelowanie 1-30.04

-65 zł badanie krwi

-55 zł kontrola TSH

-6,20 zł dojazd weta

-19,90 zł oliwa

Stan konta na 30 kwiecień wynosi -396,10 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Czarna Kafka napisał:

Niestety ciągle nie mam nowego konta Miłeczki i nie wiem czy na to stare mogę jeszcze wpłacać deklaracje?

Była  tutaj  niedawno informacja o tym koncie, ale nie mogę znalezc; jutro postaram sie wysłać sms do Jo37, aby wysłała Ci nr nowego konta.

Cieszy dobre funkcjonowanie Miłeczki, oby jak najdlużej udalo się zachować taki stan.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Czarna Kafka napisał:

Niestety ciągle nie mam nowego konta Miłeczki i nie wiem czy na to stare mogę jeszcze wpłacać deklaracje?

Wysyłałam PW od razu . Zaraz wyślę jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...