Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
9 godzin temu, Radek napisał:

Super jest pierwsze zdjęcie. 

Ja już nie wiem jak działa ten OLX - ogłosenie Miłki jest wyróżnione, a znajduje się dopiero na 6 stronie. Odśweżyłam dziś jednorazowo za 1 zł co prawda, ale ogłoszenie nadal na 6 stronie :(. Nawet spadło już na 8 stronę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, jankamałpa napisał:

Ja już nie wiem jak działa ten OLX - ogłosenie Miłki jest wyróżnione, a znajduje się dopiero na 6 stronie. Odśweżyłam dziś jednorazowo za 1 zł co prawda, ale ogłoszenie nadal na 6 stronie :(. Nawet spadło już na 8 stronę.

A jest odświeżone? Trzeba wejść we własne ogłoszenia i sprawdzać czy na pewno jest aktywne ogłoszenie, bo potrafią się zdeazaktywować mimo wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A jest odświeżone? Trzeba wejść we własne ogłoszenia i sprawdzać czy na pewno jest aktywne ogłoszenie, bo potrafią się zdeazaktywować mimo wyróżnienia.

To nie jes moje ogłoszenie, ale weszłam na OLX i poszukałm  i się zdziwiłam, że jest tak daleko mimo wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

Pojutrze będzie u nas wet i będziemy m.in. pobierać krew Miłki do kontroli poziomy hormonów. Zastanawiam się czy przy tej okazji nie sprawdzić także biochemii, czyli jak się jak miewa jej wątroba. Ostatnio takie badanie miała w jesieni kiedy była w klinice. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Pojutrze będzie u nas wet i będziemy m.in. pobierać krew Miłki do kontroli poziomy hormonów. Zastanawiam się czy przy tej okazji nie sprawdzić także biochemii, czyli jak się jak miewa jej wątroba. Ostatnio takie badanie miała w jesieni kiedy była w klinice. 

Ja bym zrobiła takie badanie, ale poczekajmy na Onaa...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poradziłam się weta w związku z biochemią i on powiedział, że jeśli było ostatnio na jesieni, to trzeba zrobić. I dobrze się stało, bo okazuje się, że Miłka ma zdrową wątrobę i można odstawić preparat Essentil:) Z zapasów zostało trzy opakowania i na razie zostawię je do następnego badania. Oby już nie były potrzebne:)

 

milkakrew.jpg

milkakrew1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...