Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

28 minut temu, Tola napisał:

Bardzo proszę o kciuki, Miła jest teraz w lecznicy, zwymiotowała dzisiaj krwią, ale to chyba nie jelita, bo kupa normalna. 

U państwa w rodzinie tragedia, covid:(.

Jestem w kontakcie z panią.

O matulu  :(    Mileczko nie daj się kochana!   Dobre fluidy ślę oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Z Miłą jest już lepiej. Wyszło na to, że to krwawienie z przełyku lub żołądka / nie pamiętam dokładnie/. Dostała leki, kroplówkę i jest w miarę ok. Jutro ma się jeszcze pojawić u pani wet. Najprawdopodobniej to wszystkie leki, które Miła brała plus nowy lek, który dostała już w DS od swojej nowej pani wet na drapanie spowodowały że przewód pokarmowy został podrażniony. Na razie leki "pyszczkowe" odstawione... Jutro dostanie gotowane jedzonko, dziś powinna raczej nic nie jeść...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, KrystynaS napisał:

Dzięki Alfa za najnowsze wiadomości. Rzeczywiście Miłka od dawna brała różne leki. Jak czują się państwo opiekunowie Miłej może wiesz.

Niestety wiem :-((( .

Pani jest po covidzie. Już prawie ok tylko z domu nie może wychodzić, chyba do poniedziałku o ile dobrze zapamiętałam. A Pan, no cóż... Napiszę tak... Z Panem Miłka już na kanapie nie posiedzi... Też covid... Dlatego dziś u weta Miła była z córką państwa ...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, AlfaLS napisał:

Z Miłą jest już lepiej. Wyszło na to, że to krwawienie z przełyku lub żołądka / nie pamiętam dokładnie/. Dostała leki, kroplówkę i jest w miarę ok. Jutro ma się jeszcze pojawić u pani wet. Najprawdopodobniej to wszystkie leki, które Miła brała plus nowy lek, który dostała już w DS od swojej nowej pani wet na drapanie spowodowały że przewód pokarmowy został podrażniony. Na razie leki "pyszczkowe" odstawione... Jutro dostanie gotowane jedzonko, dziś powinna raczej nic nie jeść...

Dzięki AlfaLS, że napisałaś tutaj info o Miłce, ja wpisałabym to wszystko  dopiero teraz.

Pani zadzwoniła dzisiaj rano i już po głosie wiedziałam, ze stało się coś złego.

Kiedy ten covid odpuści, tyle ludzkich tragedi:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...