Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Teraz, Onaa napisał:

Do tej pory dla suni Miłej wpłynęły pieniążki:

Janka@  0heart.gif  20,00zł 

Onaa 0heart.gif 10,00zł

pani Irena 0heart.gif 30,00zł

elficzkowa 0heart.gif 20,00zł

malti 0heart.gif   i jej mama 0heart.gif 30,00zł

pani Ania 0heart.gif 100,00zł

Kalai 0heart.gif 20,00zł

Baltimoore 0heart.gif 100,00zł

Mela Jakimiuk 0heart.gif50,00zł

Serdecznie dziękujemy :).

 

Wpłynęło 30,00zł od MikAga 0heart.gif, ślicznie dziękujemy :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teraz, WiosnaA napisał:

Onaa podesłała mi wątek i dobrze,że zajrzałam ...sunia już mnie złapała za serce....to mój Typ piesków!.

Dołączę Milunię do swojego bazarku,który zaczynam montować.

:) cieszę się , dziękujemy :)

Teraz, jaguska napisał:

Moja stała poleciała dzisiaj.

i już wpłynęło 20,00zł 0heart.gif

Teraz, elik napisał:

Miłeczko, jeszcze jest kilka dni, życzę, żeby  się udało zebrać potrzebną ilość kasy.

Mam nadzieję, że pomoże ten bazarek, z którego Milka otrzyma 30 %.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Bardzo dziękujemy :), szkoda że nie ma tak jak kiedyś takich banerków na dole, które pomagały rozreklamować wątki i bazarki.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Onaa napisał:

:) cieszę się , dziękujemy :)

i już wpłynęło 20,00zł 0heart.gif

Bardzo dziękujemy :), szkoda że nie ma tak jak kiedyś takich banerków na dole, które pomagały rozreklamować wątki i bazarki.

No właśnie to był dobry i wygodny sposób na "roznoszenie" wątków po dogomanii.

Jeśli możesz, to bardzo proszę porozsyłaj  zaproszenia na ten bazarek. Ja przygotowuje materiały na następny bazarek i nie za bardzo mam czas.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie; zdaję sobie sprawę z wagi sytuacji. Miła ze względu na stan oka powinna jak najszybciej opuścić schronisko. Potrzebna jej pomoc weterynaryjna. Oddałam jednak już swoją stałą dla bezimiennej, rudej suczki. Nie mogę patrzeć w jej oczy pełne rezygnacji i braku nadziei;  a ma dużo mniej deklaracji i właśnie ją zdecydowałam się wspierać. Mam nadzieję, że jak dostanie szansę i znajdzie się w nowym miejscu, zmieni się nie do poznania; ktoś ją zauważy i oferuje opiekę i stabilizację w zamian za przywiązanie i miłość. Widać po niej, że na to czeka jak tak patrzy zza krat.

Jestem też z Miłą i śledzę jej drogę do nowej przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, KrystynaS napisał:

Jestem u Miłej na zaproszenie. Starsza, taka poczciwa suczka, raczej nie ma większych szans na adopcję będąc nadal w schronisku. Jeśli mogłaby pojechać do Murki to deklaruję co miesiąc 30 zł dla suni.

Witamy u Miłeczki i bardzo dziękujemy za pomoc dla suni :).

Teraz, Poker napisał:

Poleciała stówka dla suni.

Miła dziękuje:).

Teraz, Grażka123 napisał:

Dziękuję za zaproszenie; zdaję sobie sprawę z wagi sytuacji. Miła ze względu na stan oka powinna jak najszybciej opuścić schronisko. Potrzebna jej pomoc weterynaryjna. Oddałam jednak już swoją stałą dla bezimiennej, rudej suczki. Nie mogę patrzeć w jej oczy pełne rezygnacji i braku nadziei;  a ma dużo mniej deklaracji i właśnie ją zdecydowałam się wspierać. Mam nadzieję, że jak dostanie szansę i znajdzie się w nowym miejscu, zmieni się nie do poznania; ktoś ją zauważy i oferuje opiekę i stabilizację w zamian za przywiązanie i miłość. Widać po niej, że na to czeka jak tak patrzy zza krat.

Jestem też z Miłą i śledzę jej drogę do nowej przyszłości.

Witaj Grażko123 :), zapraszamy do zaglądania na wątek Miłki i słania dobrych myśli bo bardzo się przydadzą, zwłaszcza jak będziemy ogłaszać sunię i szukać dla niej kochającego domu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Mam informację od Murki, że miejsce w hoteliku może być nieco póżniej, nie 15 ale 17 listopada, w każdy, razie będziemy czekać na wiadomość od Murki kiedy sunia może do niej przyjechać.Już nie mogę się tego doczekać.

Byłam dzisiaj w schronie po owczarka, który jechał do Warszawy; zabrałam aparat w nadziei, że zobaczę Miłkę i Beziminną, ale niestety - psy były już pozamykane na noc w swoich boksach http://emoty.blox.pl/resource/brak_miejsca.gif

Do zobaczenia Miłeczko już poza boksem!

Link to comment
Share on other sites

Witaj suniu witaj piekna

 ciocia sciska za nowe zycie

 sciskamy razem z nasza lalunia

 mocno mocno

 Raniu droga

przepraszam

 nie wplaicilam 100 zl kt obiecalalam

 Reniusiu teraz nie mam ani grosiczka

 nie mam...

 ostalalm bez niczego wiec nie wplace narazie 

dla niuni

Link to comment
Share on other sites

O 11.11.2016 o 20:30, Tola napisał:

Byłam dzisiaj w schronie po owczarka, który jechał do Warszawy; zabrałam aparat w nadziei, że zobaczę Miłkę i Beziminną, ale niestety - psy były już pozamykane na noc w swoich boksach http://emoty.blox.pl/resource/brak_miejsca.gif

Do zobaczenia Miłeczko już poza boksem!

Ale Miłka czeka zarezerwowana prawda ?

22 godzin temu, yolanovi napisał:

Poniewaz Aresik juz w swoim domku moja 20-sto zlotowa deklaracja przechodzi na Milke. Poprosze zatem o nr konta. Pierwsza wplata w grudniu. Kciukasy trzymam

Dziękujemy i życzymy Aresikowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :). Oby i Miłeczka znalazła szybko dobry dom.

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

Witaj suniu witaj piekna

 ciocia sciska za nowe zycie

 sciskamy razem z nasza lalunia

 mocno mocno

 Raniu droga

przepraszam

 nie wplaicilam 100 zl kt obiecalalam

 Reniusiu teraz nie mam ani grosiczka

 nie mam...

 ostalalm bez niczego wiec nie wplace narazie 

dla niuni

Nadziejko, trudno, no przykro nam, ale rozumiem że jak nie masz. W każdym razie zostań z nami i Miłką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...