Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dzisiaj rozmawiałam z p. Anią; powiedziała, że Miła to teraz zupełnie inna suczka niż tak, która przyjechała do Szczecina- otwarta, beztroska, która potrafi nawet zaprosić do zabawy. Miła bardzo przeżyła  rozstanie z Murką i hotelikiem,  uznała to miejsce u Kasi za swoje i na pewno  nie rozumiała nagłej zmiany. Stąd  ta jej początkowa niepewność.

Pani Ania powiedziała, ze Miła jest świetną, słodka staruszką. Ma problemy ze stawami, okresowo z alergią, ale radzą sobie.

O tej porze roku częściej wyjeżdżają obie  na działkę;  Miła ma miejsce i do poleżenia i do pobiegania i bardzo lubi te wyjazdy.

Pani Ania postara się zalogować na forum, ale potrzebuje w tym pomocy, może AlfaLS coś zaradzi, jak się spotkają.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z p. Anią; powiedziała, że Miła to teraz zupełnie inna suczka niż tak, która przyjechała do Szczecina- otwarta, beztroska, która potrafi nawet zaprosić do zabawy. Miła bardzo przeżyła  rozstanie z Murką i hotelikiem,  uznała to miejsce u Kasi za swoje i na pewno  nie rozumiała nagłej zmiany. Stąd  ta jej początkowa niepewność.

Pani Ania powiedziała, ze Miła jest świetną, słodka staruszką. Ma problemy ze stawami, okresowo z alergią, ale radzą sobie.

O tej porze roku częściej wyjeżdzają obie  na działkę;  Miła ma miejsce i do poleżenia i do pobiegania i bardzo lubi te wyjazdy.

Pani Ania postara się zalogować na forum, ale potrzebuje w tym pomocy, może AlfaS coś zaradzi, jak się spotkają.

 

 

 

             Wszelkiego dobrusiego z serca calego dla Pani i Mileczki zasylam

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Ta adopcja nie przestaje mnie zadziwiać:)

Jak się spotka ten pies i Ci ludzie to cuda się zdarzają:). Pierwszy raz Miła i Państwo, tak w realu spotkali się na parkingu pod Poznaniem. I zaiskrzyło. Nie zapomnę, jak Pani powiedziała, że Miła to taka miła sunia:). To daje nam nadzieję, że następne pieski też znajdą ten domek. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dzisiaj rozmawiałam z pańcią Miłej - pani Ania i Miła przesyłają cieplutkie, letnie  pozdrowienia:).

Pani Ania zagląda tutaj i wie, że ten wątek skupił wiele osób, które kibicowały Miłej i sunia wciąż  jest im bliska.

Wczoraj dostałam zdjęcie suni, która przytula  malutkiego kociaka więc zadzwoniłam, aby się dowiedzieć, któż to taki.

Usłyszałam wzruszającą historię porzuconych na działce kociaków, dwa niestety nie przeżyły, tego najmniejszego od 2 tyg. pani karmi z butelki, jest nadzieja, że przeżyje.

Jak widać na zdjęciach Miła jest bardzo delikatna w stosunku do malca:).

Miła czuje się dobrze, stawy jakby mniej bolały, ale wciąż jest problem z alergią. No i Miła nie jest już taka miła do wszystkich psów, ma na osiedlu swoje sympatie,  ale ma też psy, których nie znosi i potrafi to oznajmiać nawet z balkonu;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miałam zaszczyt poznać Miłą :-).

Niestety, zupełnie nie przypadł jej do gustu mój pies i oboje bardzo głośno wymieniali psie poglądy. Samo życie, pewnie Figo był za mały dla Miłej, ot, taki kurdupelek...

Miła spokojna, grzeczna, super sunia. Zakumplowana z kotami, nawet tym maleńkim.

Zrobiłam jakieś fotki ale nie wiem czy uda mi się wstawić :(.

Wszyscy z dogo mają serdeczne pozdrowienia od Pani Anny i od Miłej oczywiście też :-).

Brak opisu.

Brak opisu.

I wielki kolega...

Brak opisu.

Brak opisu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...