Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

18 godzin temu, Tola napisał:

Dzięki AlfaLS, że napisałaś tutaj info o Miłce, ja wpisałabym to wszystko  dopiero teraz.

Pani zadzwoniła dzisiaj rano i już po głosie wiedziałam, ze stało się coś złego.

Kiedy ten covid odpuści, tyle ludzkich tragedi:(

Tak bardzo mi przykro...............

Link to comment
Share on other sites

Miła dzisiaj lepiej,   była znowu w lecznicy z córką -  dostała zastrzyk, miała znowu robione USG i  jest znacznie lepiej, wątroba też mniej powiększona. Kroplówki nie było -  Miła dużo pije, nie było takiej potrzeby.

Z jedzeniem na razie bardzo ostrożnie.

Wizyty w lecznicy będą jeszcze jutro o pojutrze i też pojedzie córka państwa.

Pani jeszcze jest słaba i na pewno na powrót do dawnej sprawności trzeba będzie sporo poczekać, wiem to z własnej walki.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tola napisał:

Miła dzisiaj lepiej,   była znowu w lecznicy z córką -  dostała zastrzyk, miała znowu robione USG i  jest znacznie lepiej, wątroba też mniej powiększona. Kroplówki nie było -  Miła dużo pije, nie było takiej potrzeby.

Z jedzeniem na razie bardzo ostrożnie.

Wizyty w lecznicy będą jeszcze jutro o pojutrze i też pojedzie córka państwa.

Pani jeszcze jest słaba i na pewno na powrót do dawnej sprawności trzeba będzie sporo poczekać, wiem to z własnej walki.

Nieszczęścia chodzą parami :(
Dobrze, że Mila ma się lepiej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj zadzwoniła do mnie pani Miłej, że z sunią już  dobrze, usg to potwierdziło.

Pogoda w Szczecinie piękna, więc  skorzystały z wiosennego ciepła i były na działce, którą Miła bardzo sobie upodobała.

Życie toczy się dalej, musi.

Pożyczyłam pani i suni zdrowia, poprosiłam, aby dziewczyny dbały o siebie, a czas zrobi swoje...

Powiedziałam, że jesteśmy z nimi myślami.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Wczoraj zadzwoniła do mnie pani Miłej, że z sunią już  dobrze, usg to potwierdziło.

Pogoda w Szczecinie piękna, więc  skorzystały z wiosennego ciepła i były na działce, którą Miła bardzo sobie upodobała.

Życie toczy się dalej, musi.

Pożyczyłam pani i suni zdrowia, poprosiłam, aby dziewczyny dbały o siebie, a czas zrobi swoje...

Powiedziałam, że jesteśmy z nimi myślami.

 

Bardzo dobre wieści  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2021 o 22:16, Tola napisał:

Wczoraj zadzwoniła do mnie pani Miłej, że z sunią już  dobrze, usg to potwierdziło.

Pogoda w Szczecinie piękna, więc  skorzystały z wiosennego ciepła i były na działce, którą Miła bardzo sobie upodobała.

Życie toczy się dalej, musi.

Pożyczyłam pani i suni zdrowia, poprosiłam, aby dziewczyny dbały o siebie, a czas zrobi swoje...

Powiedziałam, że jesteśmy z nimi myślami.

 

                         Jestesmy jestemy z calej duszy
Link to comment
Share on other sites

                Mileczkom Wszelkiego Spokoju Ciepelka Najpiekniejszego Czasu
           Niechaj kazdy dzien bedzie cudny
                       Swiateczne wszelkie pozdrowienia zasylam 
                              HÚSVÉT a Székelyeknél 5 nap 4 éj :: HÚSVÉT 2020. :: AJÁNLATAINK :: | Kenedi  Travel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parę dni temu dzwoniła pani Miłej, rozmawiałyśmy.

Z Miłej zrobiła się domatorka, sunia bardzo lubi czas spędzany w domu, chociaż chętnie wyjeżdża na działkę i chodzi na spacery. Natomiast  mniej chętnie toleruje   w domu gości,  zwłaszcza tych z psami, jest wyraźnie szczęśliwa, jak wszyscy już sobie pójdą.  Ma pewno na takie zachowanie ma wpływ upływający czas, jak to starszy pies Miła coraz bardziej ceni sobie spokój. Apetyt suni dopisuje, trzeba wręcz chować przed nią posiłki kota. 

Pani zagląda na wątek, przeczytała cały, jest pełna podziwu  dla wszystkich tutaj.

Mam nadzieje, że pewnego dnia pani napisze nam sama o Miej:) .

Mam obiecane zdjęcia:)

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, KrystynaS napisał:

Jak cieszą dobre wiadomości z domu Miłeczki. Byłoby nam miło gdyby Pani tu zagościła i sama napisała jak im się wspólnie żyje.

Jak wreszcie uda nam się spotkać to zapytam Panią czy nie ma ochoty sama nam czegoś napisać :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...