Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 5.11.2020 o 20:00, Jo37 napisał:

Na konto wpłynęło 5,00 zł od Agnieszki103

Dla następnego psiaka mamy 1180,19 zł

 

Jeśli Darczyńcy się zgodzą to chciałabym pieniążki które zostały po Miłeczce przekazać dla kolejnej zamojskiej bidy - starszego małego burego Rabarbara.

wątek starszego Rabarbara który ma szansę na lepsze życie i znalezienie domku

20201129_110906.jpg.c73af959a5983e8f8389733405638b17.jpg20201129_110904.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Onaa napisał:

 

Jeśli Darczyńcy się zgodzą to chciałabym pieniążki które zostały po Miłeczce przekazać dla kolejnej zamojskiej bidy - starszego małego burego Rabarbara.

wątek starszego Rabarbara który ma szansę na lepsze życie i znalezienie domku

20201129_110906.jpg.c73af959a5983e8f8389733405638b17.jpg

Szczęściarz  :)  Dzięki Renatko za niego   1317400375_buziaczki8.jpg.2415cfc5e34a7b72abd33e537ad09b98.jpg

Przydałoby się zmienić mu imie, bo póki co, ona na pewno nie reaguje na nie, a to imie jest delikatnie mówiąc niefajne  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyśka) napisał:

Chociaż byłoby mi zapewne trudno nim wołać psiaka ;) 

No właśnie  :) Byłoby mi głupio wołać na spacerze Rabarbar. A na pewno adopcja nie będzie szybka i psiak nauczy się swojego imienia. Nie sądzę, żeby ktoś po adopcji zostawił mu takie imie, a i ogłaszać psa z takim imieniem ?

Link to comment
Share on other sites

Na konto Miłej wpłynęło jeszcze:

helli - 50,00 - 10.11

ania75 - 15,00 - 10.11

Tym samym na koncie Miłej zostało 1245,19 zł

Na tym rozliczenie Miłej kończymy i wszystkie środki przekazujemy

na konto Rabarbara.  Jeżeli jeszcze dotrą wpłaty dla Miłej będą   automatycznie zapisywane w rozliczeniu Rabarbara.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.11.2020 o 10:05, Tyśka) napisał:

Imię nadała chyba Onaa :) Mnie się podoba, jest oryginalne. Chociaż byłoby mi zapewne trudno nim wołać psiaka ;) 

:D Znałem psy o imieniu Samsung, Mundek, Lala, Cynamon, Gleba czy też Pandora. Nie mówię, że to złe imiona, tylko oryginalne więc i Rabarbar mnie nie dziwi:)

Dnia 30.11.2020 o 10:12, elik napisał:

(...) a i ogłaszać psa z takim imieniem ?

To jest właśnie jego atut w ogłoszeniach! :) Trzeba je wręcz uwypuklić, a ludzie z ciekawości klikną...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Maciek777 napisał:

:D Znałem psy o imieniu Samsung, Mundek, Lala, Cynamon, Gleba czy też Pandora. Nie mówię, że to złe imiona, tylko oryginalne więc i Rabarbar mnie nie dziwi:)

To jest właśnie jego atut w ogłoszeniach! :) Trzeba je wręcz uwypuklić, a ludzie z ciekawości klikną...

Maćku, Rabarbar na szczęście nie potrzebuje ogłoszeń: już jest u siebie, w DS :) 

Co do imion... Mój kot ma na imię Kurzyk, wszyscy się uśmiechają jak to słyszą, a ja jestem z tego imienia mocno dumna :D Wzięło się stąd, że pierwsze co mój adopcyjniak zrobił po przyjeździe do nas to poszedł za szafę i zebrał wszystkie kurze na swoim puchatym ogonie... i zaczął tak biegać, że aż się za nim kurzyło ;)
A na spacerze swego czasu poznałam labradora o imieniu... Baczność :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...