Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Przepraszam najmocniej za taki poślizg czasowy, który jest rezultatem mojej chwilowej niedyspozycji internetowo-telefonicznej. Już jestem i nadrabiam zaległości.

 

Dnia 29.06.2018 dotarły pieniążki na wyróżnienie, w sumie 17,81zł, więc tym samym dzięki Cioci Jo37 Miłka ma wykupione promowanie MAXI, czyli na miesiąc. Dziękuję :)

1.thumb.jpg.81dddc29113b48e4b42cc289481f7081.jpg

3aM.thumb.jpg.765bc15f99988f68288be15d1b6d6a6a.jpg

3bM.thumb.jpg.8ed26da3ea2d9c72c017b34d4fedfc94.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Wzięłam kolejne opakowanie Hepatiale od weta, rachunek będę mieć w tym tygodniu. Miła będzie musiała brać ten preparat przez dłuższy czas, więc zastanawiam się czy nie kupić parę paczek w necie. Znalazłam prawie 2 razy taniej na allegro (jest po niecałe 24 zł, a u weta było za 45 zł, ilość tabletek taka sama):

https://allegro.pl/hepatiale-forte-na-watrobe-40-tabletek-i7008544238.html#thumb/1

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Wzięłam kolejne opakowanie Hepatiale od weta, rachunek będę mieć w tym tygodniu. Miła będzie musiała brać ten preparat przez dłuższy czas, więc zastanawiam się czy nie kupić parę paczek w necie. Znalazłam prawie 2 razy taniej na allegro (jest po niecałe 24 zł, a u weta było za 45 zł, ilość tabletek taka sama):

https://allegro.pl/hepatiale-forte-na-watrobe-40-tabletek-i7008544238.html#thumb/1

A może kupić Essentiale Forte. Moja wetka twierdzi, że ten preparat jest OK. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jo37 napisał:

A może kupić Essentiale Forte. Moja wetka twierdzi, że ten preparat jest OK. 

Hepatiale Forte to wg weta połączenie Essentiale Forte i Hepatil.

Zapytam czy może być ludzkie Essentiale i jakie dawkowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2018 o 11:14, terra napisał:

Miłeczko, czarujemy domek i nic z naszego czarowanie nie wychodzi, na razie.

Czarujemy, pokazujemy, pytamy, prosimy - i na razie nic z tego nie wychodzi:(

Nadzieja jednak jest, bo przecież Miła musi poznać, co znaczy własny dom, własny człowiek.

No i cuda przecież się zdarzają, nie tylko tutaj na dogomanii.

Moja nadzieja wzrosła w ciągu ostatnich dni...

Tegoroczny urlop mój syn i synowa spędzali w Zamościu. Ponieważ od dłuższego czasu to był ich pierwszy dłuższy pobyt u nas (mieszkają za granicą), postanowili zorganizować u nas na wsi spotkanie i z przyjaciółmi, z Krakowa i okolic ( takie 2 w jednym;)

Przyjechało sporo młodych ludzi, ale i psów i były to starsze psy, przygarnięte lub adoptowane ze schronisk! Była wśród nich i dogomaniacka Agatka od agat21;)

Mnie szczególnie urzekła 10 - letnia suczka (38 kg), zabrana ze schroniska  z okolic Wrocławia - spokojna, starsza dama:)

Może i Miłej tak się przydarzy...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj miałam telefon z Oławy, chyba w sprawie Maxa (oddzwaniałam i pani nie była pewna, bo dzwoniła w parę miejsc) - pani szuka właśnie dużego, starszego psa. Z panią rozmawiało mi się super, otwarcie mówi co i jak. Dom z ogrodem, żadnej budy, spanie w domu, spacerki poza posesję. Ma upośledzonego syna 26 lat i pies nie może być nadpobudliwy, bo niektóre na niego szczekają lub go podgryzają. Dlatego pies musi być starszy, spokojny. Pomyślałam o Miłej, ale wg mnie trzeba tam na miejsce pojechać z psem i zobaczyć reakcję chłopaka na psa i odwrotnie. Pani też jest tego zdania, zależy jej, aby pies nie był u niej nieszczęśliwy, nie o to jej chodzi. Chce mieć towarzystwo, żeby móc sobie z kimś pogadać, bo z synem nie może... Chce też pomóc jakiejś biedzie.

Przekazałam kontakt do tej pani ulv z Wrocławia, ma wiele nieadopcyjnych starszych psów i może akurat któremuś się poszczęści.

 

Hepatiale zakupione ostatnio od weta nie było pełne, zawierało tylko 30 tabl., koszt 23 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5f0dd4c8283b073e

 

Wet mówił, że można zastosować Essentiale Forte, ale nie wiem czy nie wyjdzie drożej, bo dawkowanie będzie większe.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, agat21 napisał:

Oj, jak się Agatka miewa? Nie zrobiłaś jej przypadkiem jakiegoš zdjątka? Tyle lat już jej nie widziałam.. Z 5 albo 6?...

Agatka jest nadal bardzo delikatna, nieśmiała w stosunku do obcych.

Ma swoje ulubione zwierzęta na spacerach, ulubione miejsca, ludzi, bardzo lubi przyjeżdżać do Zamościa do "dziadków";).

Pewne złe doświadczenia na pewno zostaną w niej na zawsze, ale i tak pokonała wiele z tych swoich lęków.

Na parodniowym  wyjezdzie pięknie wkomponowała się w  psie stado - razem obszczekiwała obcych zza płotu;)

Zdjęć nie robiłam, bo młodzi wyjechali na parę dni we własnym towarzystwie, ale nic straconego - Agatka jest bardzo często w Zamościu, poproszę jej pancię Justynę o zdjęcia:)

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Murka napisał:

Ja dzisiaj miałam telefon z Oławy, chyba w sprawie Maxa (oddzwaniałam i pani nie była pewna, bo dzwoniła w parę miejsc) - pani szuka właśnie dużego, starszego psa. Z panią rozmawiało mi się super, otwarcie mówi co i jak. Dom z ogrodem, żadnej budy, spanie w domu, spacerki poza posesję. Ma upośledzonego syna 26 lat i pies nie może być nadpobudliwy, bo niektóre na niego szczekają lub go podgryzają. Dlatego pies musi być starszy, spokojny. Pomyślałam o Miłej, ale wg mnie trzeba tam na miejsce pojechać z psem i zobaczyć reakcję chłopaka na psa i odwrotnie. Pani też jest tego zdania, zależy jej, aby pies nie był u niej nieszczęśliwy, nie o to jej chodzi. Chce mieć towarzystwo, żeby móc sobie z kimś pogadać, bo z synem nie może... Chce też pomóc jakiejś biedzie.

Przekazałam kontakt do tej pani ulv z Wrocławia, ma wiele nieadopcyjnych starszych psów i może akurat któremuś się poszczęści.

 

Hepatiale zakupione ostatnio od weta nie było pełne, zawierało tylko 30 tabl., koszt 23 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5f0dd4c8283b073e

 

Wet mówił, że można zastosować Essentiale Forte, ale nie wiem czy nie wyjdzie drożej, bo dawkowanie będzie większe.

 

Szkoda, ze to tak daleko, to była szansa dla MIłej, może Klary...

Bardzo szkoda.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Agatka jest nadal bardzo delikatna, nieśmiała w stosunku do obcych.

Ma swoje ulubione zwierzęta na spacerach, ulubione miejsca, ludzi, bardzo lubi przyjeżdżać do Zamościa do "dziadków";).

Pewne złe doświadczenia na pewno zostaną w niej na zawsze, ale i tak pokonała wiele z tych swoich lęków.

Na parodniowym  wyjezdzie pięknie wkomponowała się w  psie stado - razem obszczekiwała obcych zza płotu;)

Zdjęć nie robiłam, bo młodzi wyjechali na parę dni we własnym towarzystwie, ale nic straconego - Agatka jest bardzo często w Zamościu, poproszę jej pancię Justynę o zdjęcia:)

 

Nie robiłam, ale Agatka Poprosze o zdjęcia

Kochana sunieczka :) Dobrze, że radzi sobie z lękami, to pewnie zasługa dobrego domu :) Ciągle pamiętam ją jak była chodzącą bezproblemową słodyczą (no może raczej głównie leżącą, bo kluch Jacuś ciągle do niej był przyssany :))

Za ewentualne zdjęcia z góry bardzo bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2018 o 21:02, agat21 napisał:

Oj, jak się Agatka miewa? Nie zrobiłaś jej przypadkiem jakiegoš zdjątka? Tyle lat już jej nie widziałam.. Z 5 albo 6?...

Miła się chyba nie obrazi - Justyna i Agatka pozdrawiają  - prosiła, abym tutaj jeszcze raz podziękowała za Agatkęmilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0109

gagat (16).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...