Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

8 godzin temu, agat21 napisał:

Jestem u suni, szkoda jej bardzo. Może ustawić się w kolejce u Murki i już zacząć zbierać kasę? Na początku listopada mogę przesłać dla niej 50 złociszy. Proszę tylko o przypomnienie, bo w ferworze spraw pamięć czasem szwankuje :)

Bardzo dziękujemy agat21. Zaraz wpiszę deklaracje pomocy na początku wątku.

Dziękuję Wam że jesteście na wątku biduli bez oczka. Razem na pewno uda się nam jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze na tym etapie faktycznie trzeba zbierać deklaracje i myśleć o hoteliku lub PDT, bo na BDT to chyba nie ma szansy.

 Oddanie suczki pod opiekę innej  fundacji oznacza, ze nie będziemy mieć wpływu na jej dalsze losy.

Szukamy księgowej dla suni?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Onaa napisał:

Nie wiadomo skąd ten brak oka ? To już stary uraz nie świeża rana?

Nie wiemy, i pewnie nigdy się nie dowiemy....Rana nie jest świeża, nie krwawi..Dolna powieka jest jakby wywinięta, albo narosło tam "dzikie mięso",..

Onaa, jak już nasza Lisia będzie bezpieczna u Murki, postaram się pokombinować, jak pomóc tej suni...

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Onaa napisał:

Czyli pewnie może ważyć ponad 30 kg. To koszt w hoteliku Murki to byłoby aż 450 zł :(, jak my damy radę pomóc suni :(.

Przyglądałam się wczoraj suni z bliska, Alaskan ma rację - sunia jest zdecydowanie wielkości ON :(

 

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Tola napisał:

Pred chwilka zadzwoniła do mnie pani Ania - śledzi watek sunieczki, chciałaby wpłacić coś jednorazowo - poproszę o nr konta do wpłaty, to prześlę...

Bardzo dziękujemy pani Ani :).

23 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłacę jednorazowo 20 zł, poproszę o numer konta.

Ślicznie dziękuję :)

9 godzin temu, magenka1 napisał:

20 zzł jednorazowo wpłacę

Bardzo dziękujemy :).

 

 

 

 

22 godzin temu, Tola napisał:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...