Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

zaglądam do suni i też mocno jej kibicuje! A może zgłosić ją do jakiejś fundacji? Np. Dom Tymianka może zgodziłby się przyjąć sunię, my mogłybyśmy zadbać o karmę, opłaty za weta itp. Wiem że ta fundacja pomaga takim bidom z Radys....

Tylko nie to !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie znam fundacji Dom Tymianka. Myślę, że najlepiej będzie poczekać na wyraźniejsze fotki suni, nawet takie zza krat jeśli nie uda się inaczej, ale może zrobić je niżej i blisko pycholka suni, żeby było ją dobrze widać. ogłaszać i jednocześnie zbierać na dt lub hotelik. Myślałam o hoteliku u Murki lub Pdt Pani Ewy w Krakowie. A może znajdzie się inna opcja ? :).

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Onaa napisał:

Nie znam fundacji Dom Tymianka. Myślę, że najlepiej będzie poczekać na wyraźniejsze fotki suni, nawet takie zza krat jeśli nie uda się inaczej, ale może zrobić je niżej i blisko pycholka suni, żeby było ją dobrze widać. ogłaszać i jednocześnie zbierać na dt lub hotelik. Myślałam o hoteliku u Murki lub Pdt Pani Ewy w Krakowie. A może znajdzie się inna opcja ? :).

Cały czas mam nadzieję, że suni uda się szybko opuścić schronisko, ale potrzebne deklaracje :(

Na razie musimy zabrać tę chorą,  starą  suczkę, a na nią tez nie ma pełnych deklaracji :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Onaa napisał:

Nie znam fundacji Dom Tymianka. Myślę, że najlepiej będzie poczekać na wyraźniejsze fotki suni, nawet takie zza krat jeśli nie uda się inaczej, ale może zrobić je niżej i blisko pycholka suni, żeby było ją dobrze widać. ogłaszać i jednocześnie zbierać na dt lub hotelik. Myślałam o hoteliku u Murki lub Pdt Pani Ewy w Krakowie. A może znajdzie się inna opcja ? :).

A jaki byłby miesięczny koszt u Pan Ewy?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Onaa napisał:

U Murki koszt w zależności od wielkości suni. Nie wiem jak ona duża ale.do 30kg to potrzeba by było 360zł. Duże bidy mają trudniej z pomocą :(.

Chyba trochę więcej, bo koszt dla psa  powyżej  25 kg to chyba 15zl /mies.:(

 

A nas trzeci dzień pada, na razie nie ma nadziei na nowe zdjęcia. Może kolejny tydzień przyniesie trochę słońca, bo chciałabym podjechac do schronu jeszcze przed 1 listopada.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Pytałam Murki, I jeśli sunia do 30kg to koszt byłby 12zl/doba. Tylko nie mam pojęcia jak duża jest sunia. A kiedy jest szansa na więcej info o bidzie ? I zdjęcia ? 

Wstępnie jesteśmy umówione z Alaskan we we wtorek o 13.00

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj w schronie sunia czeka :(

Tak bardzo ciężko odchodzić jest od siatki, gdy one wszystkie czekają, właściwie już tylko na cud - bure, stare, niektóre kalekie (reszta zdjęć suczek na zamojskim)

Może jakoś ją nazwiemy, może uda się uprosić kogoś o bazarek imienny, miałaby chociaż imię na początek ...

 

P1230726.JPG

P1230727.JPG

P1230728.JPG

P1230729.JPG

P1230719.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...