Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 23.03.2022 o 22:06, Tola napisał:

Pani Ania i Miła korzystają z ciepłych dni i jeżdżą  na działkę🌞

IMG-20220323-WA0010.jpg

IMG-20220323-WA0009.jpg

IMG-20220323-WA0008.jpg

IMG-20220323-WA0007.jpg

                 Poważne i piękne życzenia wielkanocne [Wielkanoc 2019, krótkie życzenia,  sms] - expressbydgoski.pl

             Mileczce Panciom Rodzinie Mileczkowej
            Wszelkiego Dobra Spokojnosci Milosci Ciepla Z calego Serca 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dawno nic nie pisałam o Miłej, więc nadrobię zaległości, a wiadomości są  bardzo dobre.:)

Z p. Anią też dawno nie rozmawiałam; telefon ucieszył mnie, chociaż po ostatnich złych wiadomościach o starszych zamojskich psach w pierwszej chwili przestraszyłam się.

Tym razem jednak były same dobre wieści - Miła czuje się bardzo dobrze i oprócz problemów z alergią nic suni nie dolega; jest sprawna, chętnie chodzi na spacery, często okazuje radość, potrafi  nawet podbiec, podskoczyć z radości:)

Ma też apetyt, nawet za duży, stan sierści jest coraz lepszy, ustąpił nawet ból stawów.

Miła - z natury domatorka - nadal lubi wyjazdy na działkę, chociaż  teren jest już dla niej za mały, stąd ta radość suni z dłuższych spacerów; jak ma dość działkowania to staje przy furtce i daje znać, że chętnie już by sobie stąd poszła.

Miła jest znana na osiedlu, na którym mieszka p. Ania, jest tam lubiana, ma swoich psich przyjaciół, to jest już  jej miejsce na ziemi, jej dom:).

Pani Ania prosiła przekazać wszystkim tutaj ciepłe pozdrowienia i życzenia udanego lata i wypoczynku.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Przed chwilą rozmawiałam z p. Anią - zadzwoniła, aby przekazać wszystkim tutaj życzenia zdrowia i spokoju na nadchodzące Święta Wielkanocne.💚🐣🐥🐤

Porozmawiałyśmy też o Miłej, która czuje się naprawdę znakomicie  jak na ten wiek i tak długie życie w schronisku, nie sprawia żadnych problemów.

Pozostała nadal tą miłą, łagodną suczką, którą tak chwaliła zawsze  Murka.

Sunia ma doskonały apetyt, wciąż bardzo lubi spacery, na których potrafi podbiegać, podskakiwać, próbować bawić się.

Teraz spacery trwają dłużej, bo Miła na razie nie jeździ na działkę - jest  jeszcze zimno, a sunia lubi sobie poleżeć; zostaje więc w domu na czas wyjazdów p. Ani.

Obie bardzo tęsknią za ciepłem i słońcem, jak my wszyscy;).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2023 o 21:02, Tola napisał:

Przed chwilą rozmawiałam z p. Anią - zadzwoniła, aby przekazać wszystkim tutaj życzenia zdrowia i spokoju na nadchodzące Święta Wielkanocne.💚🐣🐥🐤

Porozmawiałyśmy też o Miłej, która czuje się naprawdę znakomicie  jak na ten wiek i tak długie życie w schronisku, nie sprawia żadnych problemów.

Pozostała nadal tą miłą, łagodną suczką, którą tak chwaliła zawsze  Murka.

Sunia ma doskonały apetyt, wciąż bardzo lubi spacery, na których potrafi podbiegać, podskakiwać, próbować bawić się.

Teraz spacery trwają dłużej, bo Miła na razie nie jeździ na działkę - jest  jeszcze zimno, a sunia lubi sobie poleżeć; zostaje więc w domu na czas wyjazdów p. Ani.

Obie bardzo tęsknią za ciepłem i słońcem, jak my wszyscy;).

                                          💓  💓  💓  💓

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...