Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

7 minut temu, zachary napisał:

 

Może sunia ma problemy z tarczycą i stąd wyłysienia?.......ale kto leczy psy w schronisku, prawda?....a może gdzieś jest takie ...Może wystarczy podać tableteczkę raz, dwa razy dziennie i sunia wróciłaby do ładnego wyglądu....

 

zachary, mam psa chorego na niedoczynność tarczycy. Wiem dokładnie jak wygląda diagnostyka i leczenie. Wystarczy dobrze ustawić dawkę tyroksyny i leczenie przynosi efekty. Dlatego zwróciłam uwagę na tą suczkę....na jej wyłysienia....ale aby się dowiedzieć, czy to tarczyca, trzeba diagnozy. I to w tej chwili priorytet!

 

Link to comment
Share on other sites

Wieści nie takie jakich by się chciało, ale tym bardziej musimy dziewczynie pomóc. Myślę, że pokazanie jej na FB to nie jest zły pomysł, tylko trzeba zadbać o wydarzenie, publikować bieżące wiadomości, odpowiadać ludziom na pytania, bo inaczej zrobi się zadyma. A ja poproszę o numer konta

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ponawiam prośbę o bazarek imienny dla suczki. Kto się zlituje i zrobi??   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

 

Nie ma chętnych więc zrobię :) Ale wieczorem.

 

10 minut temu, Havanka napisał:

 

Poza tym szukamy osoby, która poprowadzi wydarzenie na FB !

Jestem na FB ale słabo się poruszam i nie potrafię zrobić wydarzenia. Będę mogła tylko udostępniać..

Link to comment
Share on other sites

Przelałam moją deklarację dla suni. Ja mogę zrobić wydarzenie na FB. Jak będzie gotowe to wrzucę linka, ale to dopiero przez weekend. Tyle, że do zbiórki pieniędzy na FB lepiej podawać konto Fundacji czy jakiejś organizacji niż prywatne.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anecik napisał:

Nie ma chętnych więc zrobię :) Ale wieczorem.

 

Jestem na FB ale słabo się poruszam i nie potrafię zrobić wydarzenia. Będę mogła tylko udostępniać..

Anetko, jesteś kochana !!! Wspaniale ! FB nawet nie próbuję zgłębić. Dla mnie to wciąż wielka zagadka.

Ja przymierzam się do "normalnego" bazarku min. dla suni.

Godzinę temu, yolanovi napisał:

Przelałam moją deklarację dla suni. Ja mogę zrobić wydarzenie na FB. Jak będzie gotowe to wrzucę linka, ale to dopiero przez weekend. Tyle, że do zbiórki pieniędzy na FB lepiej podawać konto Fundacji czy jakiejś organizacji niż prywatne.

Yolanovi z nieba nam spadasz  z tym wydarzeniem na FB ! Oczywiście, ze moze być weekend. Myślę, ze Fundacja ZEA bez przeszkód udostępni nam swoje konto do zbiórki kasy. Bardzo Ci dziekuję !!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, yolanovi napisał:

Przelałam moją deklarację dla suni. 

Bardzo dziękuję, już zanotowałam.  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

1 godzinę temu, yolanovi napisał:

Ja mogę zrobić wydarzenie na FB. Jak będzie gotowe to wrzucę linka, ale to dopiero przez weekend. Tyle, że do zbiórki pieniędzy na FB lepiej podawać konto Fundacji czy jakiejś organizacji niż prywatne.

Przyłączam się też do podziękowań Havanki. yolanowi, bardzo dziękujemy!!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...