Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

Aga mnie ubiegła :)wczoraj wieczorem pomogłam Astrze wejść na łóżko i dość długo głaskania na nim leżała. Rozkładala się pięknie :) a dziś wchodzę do pokoju i właśnie ten widok ujrzałam :)  och jak szybko się uczy, rozumie na co jej pozwalamy :)

/Mon.

Link to comment
Share on other sites

Och widać jaka jest szczęśliwa :) tak często już macha ogonkiem i podchodzi by się przytulic. Wczoraj wieczorem pierwszy raz poszła do pokoju mojej córki samodzielnie, bez zachęcania. Kochani tak bardzo widać, że jest szczęśliwa :) dziękuję, że pozwoliliscie by była z nami. 

/Mon.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Monaga napisał:

Astra i rodzinka tez pozdrawia.

Już pakuje się na łóżko hi hi hi

mms_img-185007203.jpg

Nadrobiłam zaległości; powiało trochę grozą z ta wizyta u weta, ale dobrze, ze wszystko ok i zadne paskudztwo suni nie nęka.

Widok Astry w łóżku - bezcenny http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, ja myślę, że Astrunia nie jest smutna, ona jest zamyślona......I pewnie gdzieś tam w swoim psim łebku marzy, aby to co ja teraz spotyka trwało i trwało, jak piękna bajka!!

Masz rację Asiu, bo i czemu miałaby być smutna? Może tylko dlatego, że żal jej tych wszystkich straconych lat bez Monaga...

Link to comment
Share on other sites

Smutna to ona na pewno nie jest, raczej se myśli "ups przylapali mnie "

Nasz aniołeczek już tak nabrał życia, że szczekała z daleka na psa, którego ledwo dojrzałam po ciemku gdzie jest. Zrobiła postawę prawdziwego wilka, z ogonem do góry i aż jej chodził z ekscytacji. 

Poza tym jest smieciożercą! Tak szczękę zaciska jak znajdzie jakieś jedzenie, że nie da się jej tego wyciągnąć! Łobuz 

Emoji_210227.png

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Przepiękny widok sunieczki w porze relaksu i zadumy :)) To wygląda jak sen. Oby jak najczęściej tak się śniło i o wielu psiakach :) 

Dzięki Monaga za uszczęśliwienie tej istoty :)

Popieram i przyłączam się do podziękowań za uszczęśliwienie Astruni i wszystkich jej fanek na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...