Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

12 minut temu, agat21 napisał:

Swoją drogą chyba wkradło się tu nieporozumienie - dlaczego Lisię nazywacie Astrą? Przecież Astra to inna sunia, ma swój wątek.. 

Lisia w nowym domciu będzie miała na imię ASTRA :)

Tutaj jet ten post

Dnia 15.01.2017 o 20:16, Monaga napisał:

Eureka! Mamy to!

Zainspirowalo mnie jedno z moich ulubionych przysłów. 

Per aspera, ad astra. Przez trudy, do gwiazd. 

Nasza kochana sunieczka będzie miała na imię Astra - nasza gwiazdeczka. Niech jej los, będzie naszym losem. Ciężką pracą dochodzimy do tego co mamy, oby i nam los nie szczędził szczęśliwych zakończeń życiowych perypetii i oby od tej pory życie suńki było "z głową w chmurach".

Link to comment
Share on other sites

Lisia na początku była trochę zdezorientowana, ale pasowało jej bardzo, że jest w centrum i że wszyscy ją głaskają:)

Nie wiedziałam czy mogę pokazać twarze, więc na wszelki wypadek wypikselowałam...

 

f9348b94a79820ecgen.jpg

266c288ef80b93f5gen.jpg

f207b78cd4c17ba2gen.jpg

 

Już w nowym "ubranku" (szeleczki, obróżka):

0ad0784be86bad17gen.jpg

25466b9333c91288gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Astra jest juz w domu. Odbył się wspólny zapoznawczy spacer i wspólne wejście do domu. 

Nie obyło się bez awantur. Było trochę szczerzenia zębów i warczenia. Najbardziej obrywa się Bodziowi. Astra chce dominować.  Chłopaki juz to zauważyli.  Wszyscy zaciekle walczą o swoich czlowieków. Astra nie życzy sobie, aby jakieś inne psy do nas podchodziły. 

Poza tym suńka jest zmęczona emocjami i trochę przysypia. Grawer jak zwykle był rewelacyjny i doskonale rozładował stres swój i Astry. W kilka minut byli prawie ustawieni. Bodziek trochę wolniej czai, ale podwójne targanie futra dało mu do myślenia i po prostu nie podchodzi do Astry. Damy im ze 2 dni względnej separacji i kontrolowanego kontaktu. Jednak u Grawera i Astry widać, że to mądre bestie i szybko się dogadają.

20170121_175618.jpg

20170121_175057.jpg

20170121_175127.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A ja dopiero pożegnałam gości i zaraz przybiegłam do Astry. Nie będę ukrywać, ze oczy też mi się spociły ze szczęścia ! Astra zadowolona, uśmiechnięta z pięknymi obróżkami i szeleczkami... Myślałam, ze będzie zestresowana podróżą w nieznane. Widać jednak, ze czuje jakimś psim zmysłem, ze jedzie wreszcie do domu !

Monaga dziękuję ...

Edit.

Widzę, ze są już zdjęcia z domu ! Astra, ta nasza bidusia ze schronu, ma wreszcie swoich ludzi na własność a tu okazuje sie, ze musi sie nimi dzielić z Bodziem i Grawerem. Dobrze, ze krew się nie polała...  Myślę, ze za kilka dni futerka ustalą już hierarchię między sobą i wszystko się pomału ułoży.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Monaga napisał:

Nie obyło się bez awantur. Było trochę szczerzenia zębów i warczenia. Najbardziej obrywa się Bodziowi. Astra chce dominować.  Chłopaki juz to zauważyli.  Wszyscy zaciekle walczą o swoich czlowieków. Astra nie życzy sobie, aby jakieś inne psy do nas podchodziły. 

Mam nadzieję, że wszystko powolutku się ułoży. Na wszystko potrzeba czasu. Astra zrozumie, że nie ma co walczyć o zainteresowanie, bo po prostu bedzie to miala na co dzień. Trzymam za Was kciuki  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmujemy się pierwszymi kontaktami. Wiemy, że potrzebują czasu nawet jeśli będzie miało to trwać tygodniami. Pokochałam Astrę od pierwszego wejrzenia tak w cztery oczy. Wiedziałam, że na zawsze będzie juz nasza. Damy Jej tyle czasu ile będzie potrzebować. 

Poniżej widok jak zasypia głaskania po noska.

20170121_184011.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...