Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja nadal nie mogę uwierzyć, że nasza Lisia będzie miała domek!!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig

Trzeba przyznać, że zamojskie staruszki mają wyjątkowe szczęście do dobrych domków. Inne psiaki młodsze, zdrowsze, może i ładniejsze, a czekają na swoje domki bardzo długo, a te tak szybko i takie super domki dostają :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy,

To my jesteśmy tym najszczęśliwszym domem dla Lisiuni.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za uratowanie Lisi.

Po przeczytaniu wątku, wiemy ile starań i wysiłku kosztowało wyciągnięcie ze schroniska i wyleczenie suni.

To co Państwo robicie dla tych bezbronnych stworzeń jest bezcenne. 

Tym bardziej cieszą nas ogromnie miłe słowa pod naszym adresem. Dziękujemy za okazane zaufanie. Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla wszystkich wypowiadajacych się tutaj jest los Lisi. To, że zasłużyliśmy  na miano "dobrego domu" jest dla nas wyróżnieniem.  Nie chcemy zawieść zaufania, pragniemy dać Lisiuni najlepszy dom jaki mogła sobie wymarzyć i być dla siebie wzajemnie pokładami bezinteresownej miłości. 

Chciałybyśmy mieć Lisię już blisko, niestety życie jest życiem i musimy zorganizować kilka dni wolnego oraz zrobić trochę zakupów.  Najpóźniej planowałybyśmy podróż na 28. stycznia. Jeśli uda się załatwić wcześniej, to będziemy informować. 

Pozdrawiamy,

Rodzinka dla Lisi 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Witamy przyszły dom Lisi na Dogo.

Mam nadzieję, że rozumiecie Panie teraz, dlaczego zadajemy tyle pytań i jak ważny dla nas jest wybór domu.

Działamy w dużej grupie i każdy psiak, którego ratujemy jest nam bardzo bliski.

Zawsze czekamy na wiadomości i  zdjęcia bo stanowią one potężny impuls dla dalszych działań.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...