Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

Jestem i ja u Bezimiennej, tak bardzo chciałabym, aby udało się jej pomóc, wciąż widzę te oczy, zresztą nie tylko jej :( :(

Jeszcze niedawno na wątku Halinki/Bajki wspólnie marzyliśmy o chwili, kiedy sunia opuści schronisko, liczyliśmy dni.

Bajka grzeje się już przy kominku, może pobiegać po własnym ogrodzie - nic, tylko się cieszyć.

 Ale ta nasza ostatnia wizyta w schronie przypomniała o  kolejnych czekających, jest ich tak dużo, bez szans na adopcję - starsze, zniszczone, bez specjalnej urody.

Może teraz czas na Bezimienną?

 

Dzisiaj z TZ byliśmy u weta schroniskowego, aby wstępnie pomógł określić schorzenie suczki.

Okazało się, że jest leczona, jutro TZ ma dzwonić  - będzie więcej informacji...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Jestem i ja u Bezimiennej, tak bardzo chciałabym, aby udało się jej pomóc, wciąż widzę te oczy, zresztą nie tylko jej :( :(

Witaj Tolu! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatamiTo dzięki Tobie jest ten wątek, bez Ciebie sama nie podjęłabym się takiego zadania. Dlatego proszę, bądź tu ze mną   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

6 minut temu, Tola napisał:

Okazało się, że jest leczona, jutro TZ ma dzwonić  - będzie więcej informacji...

To czekamy z niecierpliwością na wiadomości, oby były dobre.

Link to comment
Share on other sites

Poproszę nr konta, wpłacę grosz dla suni. Niedawno ktoś z dogomaniaków, ogromnie miła osoba  zrobiła mi pakiet ogłoszeń, dla suni pod moją opieka - zrobiła  to za darmo. Pomyślałam wtedy i powiedziałam tej osobie , że oddam jakiemuś psu to dobro, które otrzymałam.  Dziś zobaczyłam tę biedną sunię.........to dla niej będzie ten mój grosik.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

anecik jest skarbnikiem suni,mam dane do przelewu tylko jaką treść mam wpisać?

Przeleję tak jak obiecałam grosiki tj.50,00zł.Zadecydujcie czy to ma być deklaracja jednorazowa czy rozbite na stałą na 5 miesięcy.

A wiecie jak wchodzę na wątek suni? To jakiś koszmar,przez wątek Boba do Collaka i z Collaka na ten wątek.Kiedy to się skończy?

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, Tyś napisał:

Ja wchodze przez dział PwP i szukam po tytułach.

Ja też tak wchodzę.

Na koncie suni pieniądze po Aschicie od elik w kwocie 173,49, z bazarku terry w kwocie 50 zł i od P. Ireny z Katowic 30 zł . Bardzo dziękujemy, zaraz wpiszę w rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...