Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

4 godziny temu, Anula napisał:

To i ja podeślę jakiś grosik,szkoda suczki,jej potrzebna jest pomoc weterynaryjna.

Bardzo dziękuję w imieniu suczki. Znalezione obrazy dla zapytania emotikony dziękuję Chcemy, aby obejrzał ją dokładnie schroniskowy wet i porobił wstępne badania.  

3 godziny temu, auraa napisał:

Choć będę zaglądała...

Obecność na wątku też jest formą pomocy, dziękuję  Znalezione obrazy dla zapytania emotikony dziękuję

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabi, to bardzo dużo!! Ty wiesz najlepiej, przecież pomagasz pieskom, że takie wsparcie jest bardzo cenne!! Suczka ma tylko nas, jest chora, cierpi...Bardzo potrzebuje naszej pomocy... 

To prawda, że sunia ma tylko nas, a czy masz Asiu już dla niej jakieś lokum DT lub hotelik? Pojedzie do Murki?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, witam serdecznie na wątku suczki i bardzo się cieszę, że jesteś tutaj  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony witaminy dziękuję kwiatki 

Sama doskonale wiesz, że każdy grosz na wagę złota. W przypadku tej suczki potrzebna jest diagnostyka i pewnie później leczenie. A fanty na bazarek czekają, daj tylko znać, porobię zdjęcia i podeślę wszystko. Nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Poza tym ja bardzo potrzebuję wsparcia osób życzliwych, jest to mój pierwszy wątek. Dlatego Elu, bądź tutaj ze mną, proszę. 

Jolu, oczywiście będę bywać na wątku suni i wesprę w miarę moich możliwości. Wielkie dzięki za tak bardzo miłe zaproszenie   całusy.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, też tak uważam, ale musimy mieć pieniążki aby ją tam utrzymać. A dojdą jeszcze koszty diagnostyki i leczenia....Ale ja wierzę, że wspólnymi siłami damy radę!!

Tak jest :)

W Jedności Siła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...