Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

47 minut temu, Murka napisał:

Wet mi napisał: "Jest czyściutko, żadnych nużeńców i świerzba. Było kilka Mallasezii, ale to norma i nieistotne". Napisał mi też, że leki jeszcze przez 14 dni i koniec. Potem tylko czekać aż sierść odrośnie:)

No to super wiadomości!!!   Wystarczyło 23 dni aby wyleczyć skórę Lisi. Tak bardzo się cieszę, że dałyśmy szansę na lepsze życie tej suczce. Bez Waszej pomocy nadal tkwila by w schronisku, niechciana, chora,....Dziękuję z całego serca!!  Podobny obraz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Super ! Czyli nasza ślicznota nie ma już na sobie grzybów ani innych pasażerów ! To teraz czekamy na śliczną sierść i do domu !

Czy nie dobrze byłoby zafundować Lisi olej z łososia?

Z pewnością pomogłoby Lisi odbudować piękną sierść :)

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

No to super wiadomości!!!   Wystarczyło 23 dni aby wyleczyć skórę Lisi. Tak bardzo się cieszę, że dałyśmy szansę na lepsze życie tej suczce. Bez Waszej pomocy nadal tkwila by w schronisku, niechciana, chora,....Dziękuję z całego serca!!  Podobny obraz

Kolejna sunia, której niewielka pomoc dała szansę na dobre życie :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, poprosiłam weta, żeby przy okazji wczorajszej wizyty zwrócił uwagę na ew. problemy Lisi ze stawami/kręgosłupem. Obserwował jak sunia chodzi, obmacywał ją i stwierdził, że nie ma tu nic niepokojącego. Można oczywiście zrobić RTG, ale on nie widzi takiej potrzeby, przynajmniej na razie.

 

Lisia bardzo lubi inne psy i wszystkie napotkane na ogrodzie próbuje zaprosić do zabawy (nie wszystkie mają na to ochotę;) ):

e83420b2b3a41b3egen.jpg

0d1c44be7c930a52gen.jpg

62ebcf6248e75d5agen.jpg

386cb7ebf5a5660egen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Murka napisał:

Aha, poprosiłam weta, żeby przy okazji wczorajszej wizyty zwrócił uwagę na ew. problemy Lisi ze stawami/kręgosłupem. Obserwował jak sunia chodzi, obmacywał ją i stwierdził, że nie ma tu nic niepokojącego. Można oczywiście zrobić RTG, ale on nie widzi takiej potrzeby, przynajmniej na razie.

To cieszy bardzo. Czyli preparat na stawy profilaktycznie też niepotrzebny? Przynajmniej na razie? 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Havanka napisał:

Czy nie dobrze byłoby zafundować Lisi olej z łososia?

Wet mówił o olejach roślinnych, bo oleje z ryb mają inny skład. Mówił, że może być np. oliwa dodawana do jedzenia lub nawet olej rzepakowy z domieszką oliwy. 

Na razie daję suni olej z wiesiołka, ale już mi się kończy powoli.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Wet mówił o olejach roślinnych, bo oleje z ryb mają inny skład. Mówił, że może być np. oliwa dodawana do jedzenia lub nawet olej rzepakowy z domieszką oliwy. 

Na razie daję suni olej z wiesiołka, ale już mi się kończy powoli.

Ja swojej daje lniany, dobrze działa na skórę i sierść.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Havanka napisał:

Ja też dodaję ten olej do karmy. Ma po nim ładną sierść, nie mówiąc już o innych dobrodziejstwach dla organizmu.

Też czytałam o dobrodziejstwach tego oleju. Teraz Murka podaje Lisiaczkowi olej z wiesiołka oraz  Roboran H. Jak pisałam wcześniej, Pani Irenka z Katowic zasponsorowała Lisi preparat Biotiderm. Wet zaakceptował ten preparat, suczka będzie go przyjmować. Mam nadzieję, że niedługo wszystkich nas zadziwi piękną, lśniącą sierścią  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig.

Link to comment
Share on other sites

Olej lniany nasz wet także zawsze chwali:) Tylko dostać go trudno dlatego mówił o oliwie. 

Często widziałam olej lniany jak ludzie go sprzedają na ulicy w Janowie Lub., ale pewnie paragonu do rozliczenia nie dostanę;) 

Widziałam też chyba w warzywniaku. Mogę się rozejrzeć - kupić w razie czego?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Olej lniany sprzedawany na ulicy jest do kitu. Najlepszy jest na zimno tłoczony  w związku z czym powinien być przechowywany w lodówce.

Nasz olej rzepakowy tłoczony na zimno jest bardzo dobry.Zawiera więcej Omegi 3 niż oliwa z oliwek.

Olej lniany można dostać w aptece albo na stoiskach ze zdrową żywnością.

Olej rzepakowy tak, koniecznie w szklanej butelce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...