Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, ja już godziny odliczam... k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_origA od środy to pewnie minuty...Szkoda, że nie będę mogła być wtedy w schronie, jak Lisia będzie wyjeżdżać...

A nie będziesz ? Jeszcze nie wiadomo, o której Murek będzie w schronie...

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, bądźmy wszystkie dobrej myśli!! Musi być dobrze!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony ok

Tak, innej opcji nie bierzemy pod uwagę. Tylko tak bardzo czekam i tak bardzo się cieszę, ze aż się boję, zeby jakieś garbate szczęście sie nie objawiło pedzi_dogaja.gif .

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Havanka napisał:

Tak, innej opcji nie bierzemy pod uwagę. Tylko tak bardzo czekam i tak bardzo się cieszę, ze aż się boję, zeby jakieś garbate szczęście sie nie objawiło pedzi_dogaja.gif

Myślę, że Lisia już wyczerpała limit nieszczęść, jakie ją spotkały! Teraz My, wspólnymi siłami odmienimy jej los!! I nie pozwolimy, aby jakieś "garbate szczęście" się objawiało!!  NonNon03.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, kochana poproś Murkę niech zrobi zdjęcie Lisi...jak ją będzie zabierać...Szkoda, że nie mogę tam być...

Lisiu słoneczko, jutro rozpoczniesz lepsze życie!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z serduszkami

Po psiaki przyjezdza Mariusz - TZ Murki, ale będzie tez mój TZ - podam aparat, może uda się zrobić zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...