Jump to content
Dogomania

Udało się! Mam dom pod Warszawą.Zaczynam walczyć o dom. Już mam imię, jestem Ares. Smutny, bezimienny owczarek collie prosi o ratunek


Jo37

Recommended Posts

17 minut temu, Jo37 napisał:

Elu . wydaje mi się ,że pozostałą kwotę należy podzielić na trzy równe części.

 

18 minut temu, elik napisał:

. . .

Czekam tylko na podział - ile, której suni przelać i na sygnał, że mam zrobić przelewy :)

Czyli po 271,10 zł.

A kiedy ?

 

EDIT

Żeby nie było nieporozumienia :) Ja mogę choćby teraz, tylko zazwyczaj odczekuje się jakiś czas, tak na wszelki wypadek. Ale jeśli uważacie, ze nie trzeba, to robię przelewy już teraz, tylko proszę powiedzcie. Nie chciałabym, żeby potem ktoś miał pretensje do mnie, że niepotrzebnie tak się spieszyłam :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Sara2011 mi zrobiła!! Nie podlinkowany, czyli???

Czyli tak w zasadzie to nie spełnia swojej roli, bo nie przekierowuje do wątku Lisi, a taka w zasadzie jest rola banerków. Po to się je robi  :)

Podlinkowałam i możesz go skopiować i wkleić do swojej sygnatury.

Sara robi śliczne banerki :)

Link to comment
Share on other sites

O 20.11.2016 o 08:26, Jo37 napisał:

Ja jestem pewna DS Aresa.

Kurtka na wacie. Nie mogę się doprosić konkretnej decyzji    :) Ja jestem tylko skarbnikiem suni i nie wolno mi  samodzielnie dysponować jej finansami. Musze mieć konkretne polecenie.

Jo37 jesteś osobą decyzyjną więc czekam na Twój znak :) Przelewać już ?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jo37 napisał:

Elu, nie rozumiem. Decyzja była już dawno. Po 1/3 kwoty dla Lisi, Miłej i Astry. Masz numery kont.

Co chcesz więcej?

Czego chce ? Kilka razy pisałam czego oczekuję.

Zapadła decyzja o wysokości kwot dla psiaczków, ale kilka razy pytałam czy już mam robić przelewy, czy poczekać. Nie doczekałam się odpowiedzi. Bo że  dom wydaje się być pewny, czy  ostateczny, to nie odpowiedź na pytanie czy już robić przelewy, czy jeszcze nie.

Czy to takie trudne odpowiedzieć - tak rób przelewy, albo - jeszcze nie, dam znać kiedy to zrobić ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jo37 napisał:

Jak dla mnie decyzja o podziale jest jednoznaczna ze zrobieniem przelewów.

Zrobisz kiedy Ci wygodnie.

Chcesz inaczej - proszę zrób przelewy dzisiaj.    

Decyzja któremu psu przekazać kasę, to jedno, a kiedy to zrobić, to druga sprawa i moje stanowisko w tej sprawie było jasne od samego początku. Nie wiem z jakich względów nie chciałaś ustalić kiedy mam zrobić przelewy.  Jako skarbnik nie mam uprawnień do podejmowania decyzji o likwidacji konta psa. Mogę jedynie robić przelewy za  hotel i weta, bo na te cele zbierane są środki, ale w żadnym wypadku nie podejmę  decyzji o likwidacji konta. I powiem szczerze, że dziwi mnie Twoje podejście do tego tematu.   Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją, że od skarbnika oczekuje się decyzji kiedy zlikwidować konto psiaka.

Jeszcze dzisiaj zrobię przelewy.

Dziękuję za współpracę.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Decyzja któremu psu przekazać kasę, to jedno, a kiedy to zrobić, to druga sprawa i moje stanowisko w tej sprawie było jasne od samego początku. Nie wiem z jakich względów nie chciałaś ustalić kiedy mam zrobić przelewy.  Jako skarbnik nie mam uprawnień do podejmowania decyzji o likwidacji konta psa. Mogę jedynie robić przelewy za  hotel i weta, bo na te cele zbierane są środki, ale w żadnym wypadku nie podejmę  decyzji o likwidacji konta. I powiem szczerze, że dziwi mnie Twoje podejście do tego tematu.   Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją, że od skarbnika oczekuje się decyzji kiedy zlikwidować konto psiaka.

Jeszcze dzisiaj zrobię przelewy.

Dziękuję za współpracę.

Dziewczynki kochane , spokojnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...