Jump to content
Dogomania

Kraków - Zbieg po ponad 5 latach czekania MA DOM!!


j3nny

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasiu wielkie dzieki za zdjecia . Zbieg przxywital mni z ogromna radoscia ,wylizal i wtulal sie jak wariat . Widac ze jest szczesliwy . Pani Ewa dba zeby im bylo ciplo bo spanko maja zrobione z takich pozadnych materacow pod schodami przy wyjsciu na pietro , tam maja szafki i kaloryfer ale caly dol maja do dyspozycji bo na gore wstep wzbroniony bo tam mieszkaja koty.Zbieg wpatrzony w swoja pancie okrutnie ,wszedzie zamna i pani ewa tylko musi uwazac zeby sie na nim nie przewrocic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niestety ostatnio bardzo rzadko tu zaglądam ale strasznie się cieszę, że Zbieg już w nowym domu!!
mam nadzieję, że będzie tam bardzo szczęśliwy!!
przed chwilą zrobiłam zaległy przelew na niego za 11 i 12 - nie wiem czy jeszcze potrzebne są mu te pieniądze, jeśli nie to wierzę, że będziecie wiedziały co z nimi zrobic ;)
jak tylko wiadomo będzie (może juz wiadomo...) kto następny do wsparcia po Zbiegu to ja oczywiście moją deklarację podtrzymuję tylko prosze o jakąś informację!
jeszcze raz gratuluję Wam znalezienia domku i życzę wszystkim Wesołych Świąt!

Link to comment
Share on other sites

głupio mi i przepraszam - miesiąc temu pisałaś mi Frotka, żeby wpłacać teraz na leczenie Zysia - a ja o tym kompletnie zapomniałam - nic, przelew już poszedł, w tytule dla Zbiega, ale mam nadzieję, że nie narobię Wam tym zamieszania - już sobie zapisałam, że ma być teraz na Zysia, ale na przyszłość będę staranniej sprawdzać- obiecuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gibon301']głupio mi i przepraszam - miesiąc temu pisałaś mi Frotka, żeby wpłacać teraz na leczenie Zysia - a ja o tym kompletnie zapomniałam - nic, przelew już poszedł, w tytule dla Zbiega, ale mam nadzieję, że nie narobię Wam tym zamieszania - już sobie zapisałam, że ma być teraz na Zysia, ale na przyszłość będę staranniej sprawdzać- obiecuję![/QUOTE]

Witaj i bardzo dziekuje za przelew(doszedl bo popoludniu Martusia dzwonil;a co ma z nimi zrobic bo przeciez Zbieg w domku):lol:, Jezeli nie masz nic przeciwko to te pieniazki po rowno podzileimy na Slepego pikusia od Kasi na leki i na slepego Filipka od Ani bo trzeba zbierac pieniazki na diagnoze oczków i wogole stanu zdrowia . Zysiu jest na razie zabespieczony ,pozatym byl dzisiaj w dzienniku i poswietach jak nic sie nie wydarzy pojedzie do nowego domku ,ktory jest juz sparwdzony bo pani miala odemnie 10letnia suczke ,ktora zmarla po dwoch latach na raka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Witaj i bardzo dziekuje za przelew(doszedl bo popoludniu Martusia dzwonil;a co ma z nimi zrobic bo przeciez Zbieg w domku):lol:, Jezeli nie masz nic przeciwko to te pieniazki po rowno podzileimy na Slepego pikusia od Kasi na leki i na slepego Filipka od Ani bo trzeba zbierac pieniazki na diagnoze oczków i wogole stanu zdrowia . Zysiu jest na razie zabespieczony ,pozatym byl dzisiaj w dzienniku i poswietach jak nic sie nie wydarzy pojedzie do nowego domku ,ktory jest juz sparwdzony bo pani miala odemnie 10letnia suczke ,ktora zmarla po dwoch latach na raka.[/QUOTE]


No to trzymam kciuki za domek!!! Mam nadzieję, że się pani nie rozmyśli przez święta .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...