Jump to content
Dogomania

Schronisko w Koninie - portal siepomaga.pl - Wesprzyj!


Karolcia_ko5

Recommended Posts

Wydarzenie ma na celu zachęcenie państwa do pomocy zwierzakom z Konina za pomocą portalu siepomaga.pl. Jest wiele potrzeb i wiele pomysłów będziemy starali się je sukcesywanie realizować. Jak zawsze liczymy na waszą pomoc i na wasze wsparcie. 

Wybierz cel i wesprzyj nas! To proste..
Wystarczy odwiedzić portal siepomaga.pl, wybrać cel i wysłać sms lub przekazać dobrowolną kwotę. Zapraszamy!

Razem możemy więcej :)
Cel pierwszy: https://www.siepomaga.pl/karmadlakoniniakow

numer: 72365

treść: S4775

koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT)

Cel drugi: https://www.siepomaga.pl/auto-konin

numer: 72365

treść: S4785

koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT)

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie

ul. Gajowa 7a, 62 - 510 Konin

tel. 63 243 80 38, e-mail: [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

Cel pierwszy: https://www.siepomaga.pl/karmadlakoniniakow

"Karma dla psiaków z niewydolnością wątroby. Momo, Pempek, Kalif czekają!"

W naszym schronisku nie brakuje zwierząt starszych, schorowanych, wymagających szczególnej opieki, leków, ale i też odpowiedniego wyżywienia.

Momo, Kalif i Pempek, podopieczni schroniska, otrzymują specjalistyczną karmę, ponieważ stwierdzono u nich znacznie podniesione wskaźniki wątrobowe oraz niewydolność wątroby. W związku z powyższym, muszą być na specjalnej diecie oraz przyjmować lekarstwa. Zapewnienie psiakom odpowiedniej karmy to dla schroniska duży wydatek finansowy, dlatego prosimy o wsparcie.

Psiaki dostają karmę HEPATIC TROVET. Worek 12,5 kg kosztuje ok. 170 zł, a jedna puszka Hepatic ok. 8 zł. W miesiącu przeciętnie potrzebujemy zakupić 3 worki suchej karmy oraz około 20 puszek, czasem więcej. Poza karmą musimy zapewnić psiakom kosztowne lekarstwa.

Psiaków z takimi schorzeniami, wymagającymi specjalnej diety wciąż przybywa. Schronisko nie jest w stanie wszystkiego finansować. Wyżywienie jest podstawą i znacznie ułatwia leczenie. Bardzo zależy nam na Państwa wsparciu. Liczy się każda złotówka. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc!

 

29994365162_2da3af5011_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cel drugi: https://www.siepomaga.pl/auto-konin

Drodzy Darczyńcy!

Koniński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce od prawie 20 lat jest administratorem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Działamy jako organizacja na terenie naszego miasta i nie tylko. Do naszej pracy w ramach prowadzenia schroniska, ale także w ramach inspektoratu niezbędny jest sprawny samochód, który jest przystosowany do przewożenia zwierząt. Codziennie przyjmujemy zgłoszenia, dotyczące zaniedbywanych bądź porzuconych, a także powypadkowych zwierząt, które niejednokrotnie potrzebowały natychmiastowej pomocy weterynaryjnej.

 

Przemierzamy kilkadziesiąt kilometrów, aby nieść pomoc potrzebującym i cierpiącym czworonogom. Wszystkie interwencje, a także praca w ramach administrowania schroniskiem wiąże się z posiadaniem sprawnego, odpowiednio wyposażonego auta. Bez niego nie możemy działać i pomagać nie tylko tym bezdomnym, ale też tym skrzywdzonym przez ludzi zwierzętom, którym pomoc jest potrzebna.

 

1473671299.jpg

 

Auto, które w tej chwili służy nam do wyjazdów po raz kolejny w krótkim czasie przeszło bardzo kosztowną naprawę. Przez okres jego naprawy pracownicy jeździli swoimi prywatnymi samochodami. Służbowe auto jest wysoko wyeksploatowane i w każdej chwili może po raz kolejny wymagać kolejnej naprawy. Pieniądze, które przeznaczamy na ten cel mogłby wspomóc kolejne zwierzaki. Dlatego apelujemy o pomoc w zakupie samochodu, który będzie przystosowany do transportu zwierząt i posłuży nam na dłużej. Chcemy zadbać o bezpieczeństwo nasze i zwierząt, ale nie posiadamy wystarczająco środków, by móc wyposażyć nasz Oddział w sprawny samochód. Jest to bardzo duże obciążenie dla naszego budżetu. Cała nasza nadzieja to WY, ludzie dobrej woli.


Nasza organizacja, nasz koniński oddział, nie istnieje bez auta. Cała nasza praca i pomoc opiera się na wyjazdach, dojazdach i transporcie. Samochód używamy jest codziennie, dlatego auto to podstawa w naszym działaniu. Liczymy na waszą wyrozumiałość oraz finansowe wsparcie. Liczy się każda złotówka i każdy grosz. Cały dochód z tej zbiórki będzie przeznaczony na taki samochód, na jaki uzbierane środki nam pozwolą. Bardzo prosimy o Wasze wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

Zachęcam do wsparcia , konińskie zwierzaki potrzebują wsparcia. W konińskim schronisku wiele się już zmieniło na lepsze , pobudowano nowe boksy , zwierzaki mają wygodniej ale na wszystko brakuje środków - dlatego pomóżmy zwierzakom i ludziom by mogli jeszcze lepiej służyć im pomocą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...