Jump to content
Dogomania

Najlepsza książka o szkoleniu?


odin1983

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja mogę polecić "książkę" Zofii Mrzewińskiej - całkiem za darmo, dostępną już i teraz. :lol: Przyda się zarówno właścicielowi szczeniaka, jak i dorosłego psa.
[url]http://www.owczarek.pl/zofia/journal/default.asp[/url]
Blog, w którym krok po kroku, dzień po dniu opisuje wychowywanie i szkolenie swojej suni malinois. Doskonałe!

Link to comment
Share on other sites

Generalnie tak, ale w książce jest to "skondensowane" - tylko to, co najważniejsze. Na blogu p. Zofia opisuje wszystko dość potocznym językiem, książka, wiadomo, musi być bardziej elegancka językowo. :wink:
Zresztą połowa książki to właśnie f-ty bloga. Jest jeden duuuży plus książki (ja dlatego ją kupiłam mimo przeczytania bloga) - dostajesz do niej płytkę VCD, na której możesz na własne oczy zobaczyć pracę p. Zofii z Raszką! :D

Zamiast "Z kluczem do psa", możesz kupić pozostałe książki p.Zofii - "Okiem psa", "Psim zdaniem", "Po obu końcach smyczy" - każda to wydatek rzędu kilkunastu złotych, a wiedza w nich bezcenna! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Luka']Zamiast "Z kluczem do psa", możesz kupić pozostałe książki p.Zofii - "Okiem psa", "Psim zdaniem", "Po obu końcach smyczy" - każda to wydatek rzędu kilkunastu złotych, a wiedza w nich bezcenna! :wink: :lol:[/quote]
A wiesz moze GDZIE je kupic? Bo ja szukalam, ale nie znalazlam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Gosia&Luka']Zamiast "Z kluczem do psa", możesz kupić pozostałe książki p.Zofii - "Okiem psa", "Psim zdaniem", "Po obu końcach smyczy" - każda to wydatek rzędu kilkunastu złotych, a wiedza w nich bezcenna! :wink: :lol:[/quote]
A wiesz moze GDZIE je kupic? Bo ja szukalam, ale nie znalazlam :([/quote]

Np. [url=http://www.xlm.pl/sklep.php?a=4&id=3718]tutaj[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja wypożyczyłam z biblioteki książkę pt.,, Mój pies świadczy o mnie" jak dla mnie jest świetna :) dużo zdjec, jezyk zrozumiały i jest nie tylko o szkoleniu.Są podstawy od porady jak dobrze wybrac szczeniaka do wieku starszego psa.dla takiego laika jak ja jest idealna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...