Jump to content
Dogomania

Zbieramy na sterylizacje/kastracje naszych podopiecznych POMOŻESZ?


kinga_kinga7

Recommended Posts

Pod opieką naszego Stowarzyszenia jest 300 psiaków, kilka kotów, zdarzają się także inne zwierzaki, których nie możemy zostawić bez pomocy. Potrzeby są przeogromne, a funduszy brak :( Naszym priorytetem są jednak sterylizacje i kastracje, które jak wiadomo główwnym powodem bezdomności, a jesteśmy od tego, żeby zapobiegać ! Będziemy bardzo wdzięczni za każdy, najdrobniejszy grosik na wsparcie nas w tym celu ! 

Kiajpg_qahhwwn.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sercem sciskam za zdrowko i domki 

 Kinguniu jesli mozemy wplacic

za jakies dwa tygodnie

 to prosimy cegielenke od Nadziejkow za 15 zl Znalezione obrazy dla zapytania gify misie

swiat sie rozpadl

swiat zaniknal ..

 boc odeszla nasza gwiazdeczka przecudna

 nasza psinunia najcudowniejsza na ziemi caluniej

Pipinia

 i nie mozna juz zyc  normalnie

 i nic nigdy juz nie bedzie tak jak dawniej

 serduszkiem pozdrawiamy lapenki wszystkie Azylkowe

Link to comment
Share on other sites

ok.  to przyslij nr. konta. Ostatnio nie moglam co prawda sie zalogowac do mojego banku, ale mam nadzieje, ze to chwilowe.

 

Cos jest nie tak z dogomania, mam te same problem

 

 

Niestety tylko moge tak podrzucac.  I co z tym kontem ??jutro wyjezdzam i nie bede miala dostepu do internetu, to wrazie czego po wakacjach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 10 months later...
Dnia 15.12.2018 o 15:15, pathka napisał:

Poproszę numer konta. Chce wpłacić pieniądze

wysłałam pw chociaż, kochani bardzo przepraszam, temat mi kompletnie umknął :( Przede wszystkim sprawy schroniskowe, zajmuję się pozyskiwaniem sponsorów/darowizn, zajęłam się jednym, drugim i ZAPOMNIAŁAM :(

 

Teraz do rzeczy, POMOC FINANSOWA nadal bardzo się przyda na sterylizacje/kastracje, leczenie zwierzaków powypadkowych itp a tym bardziej przed nadchodzącą zimą, potrzeby sa przeogromne ! Więc zainteresowanych, chętnych do wspierania naszych czworonogów zapraszamy :) 

Bobi-Kapi_qaprrsx.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...