Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

I ja coś napiszę,szalenie jest ważna rozmowa aby jak najwięcej wyłapać całej esencji do jakich warunków ma psiak trafić.Bogusik to robi bardzo dobrze,nie opiera się na jednej rozmowie tylko kilku zanim odbędzie się wizyta p/a a później jeszcze po wizycie aby nie było wątpliwości.Zajmuje to jej sporo czasu ale efekt jest jaki jest.

Link to comment
Share on other sites

O 29.10.2016 o 20:40, Havanka napisał:

Bogusiu, czytając Twoją relację, też poryczałam się okrutnie ! Tak się cieszę, ze sunia trafiła na ludzi pełnych empatii i mam nadzieję, że w tym domu, szczęśliwa spędzi resztę długiego zycia ! Nasza kochana Alis !

super wieści , cieszę się bardzo, że następna historia zakończyła się szczęśliwie 

Alisku dużo miłości w nowym domku Ci życzę 

Link to comment
Share on other sites

 Jeszcze wieści o Alis :)


Witam Pani Bogusiu. Coraz bardziej nasza Alis czuje się swobodnie, zabawa zaczyna się na całego.Pierwsza ze skarpetką była w poniedziałek . Dzisiaj po 4 km spacerze jeszcze miała ochotę na zabawę.  Jest cudowna kochana i mądra. 
Potrafi już sama zaczepiac do zabawy. Super! Dziękujemy bardzo za to nasze czteronozne szczęście

IMAG0808.jpg

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, dorcia2 napisał:

cudne wieści

 

poleciała stała dla Destino 20zł  + 20zł - dla następnego futrzastego podopiecznego, jest już takowy ?

dorcia2,bardzo dziękujemy za pomoc dla naszych psiaków.Oczywiste,że są dwa psiaki,w piątek opuściły Schronisko w Zamościu.Trzeciemu na razie nie udało się pomóc ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.To ich wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/337398-yokosisi-i-kubuś-czekają-na-pomocsisi-i-kubuś-już-w-dt/?page=1

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z Joszkowego domeczku :)

Dzień dobry Pani Bogusiu,
 
Przesyłam kolejną porcję zdjęć z Joszko :)

Z wizyty w SPA, odpoczynku na fotelu po wizycie w SPA oraz pierwszego spaceru z kolegą :)

 
Coraz lepiej chodzi na smyczy, ma swoje ulubione miejsca na spacery, apetyt mu dopisuje i gdyby mógł, to objadałby się smakołykami cały dzień, ale trzeba dbać o linię ;)
 
pozdrawiamy serdecznie z Opola!
fryzjer.jpg
20161111_112136.jpg
20161111_112205.jpg
20161113_144837-1.jpg
20161113_150634.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam także z p.Honoratą i oczywiście bardzo się wzruszyłam,słuchając tyle dobrych słów o Alis.Jest kochaną i bardzo mądrą sunią.Wszystkie potrzeby załatwia na dworze,pięknie je i uwielbia zabawy z dziewczynkami :) Śpi z Państwem ale też przenosi się w nocy do pokoju dziewczynek i tam lokuje się do jednej z nich :) Dzisiaj p.Honorata mi powiedziała,że są bardzo szczęśliwi,bo Rodzina im się powiększyła o czwartą córeczkę- Alis :) Również to,że to ich przedwczesny,ale najlepszy prezent Bożo-Narodzeniowy,jaki mogli otrzymać.Dziękowała znowu,że mogą ją mieć i dawać Alis tyle miłości,na ile zasługuje- ich księżniczka :) Długo rozmawiałam z p.Honoratą i tak ciepłej i pełnej miłości osoby dawno nie spotkałam :)

Fotki nie najlepsze jakościowo,ale są obiecane jeszcze inne :)

IMAG0807.jpg

IMAG0824_BURST018.jpg

FB_IMG_1478885881086.jpg

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...