Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

Wczoraj dogo już nie pozwoliło mi nic dopisać.

Destino waży 12 kg, w kłębie ma 36 cm. Jest bardzo radosnym i przytulaśnym psiakiem. Jest towarzyski, lubi też inne zwierzaki, na dworze głównie spaceruje i obwąchuje krzaczki. Na początku, gdy wychodziliśmy z domu, to szczekał piskliwie, teraz już tego nie robi, jest grzeczny. Destino rzadko przychodzi na zawołanie, zazwyczaj chce aby go ganiać i ma z tego świetną zabawę :) 

Alis waży 8,5 kg, w kłębie ma 40 cm. Jest to mała kombinatorka - łasi się, lubi kontakt z człowiekiem, ale przy pierwszej okazji uciekłaby zaciekawiona tym, co jest np. za płotem. Nie cierpi kotów, psy toleruje, ale nie mogą być nachalne w stosunku do niej, jest raczej indywidualistką. Gdy zostaje sama, jest grzeczna - nie hałasuje i nie niszczy.

Bogusiu, naopowiadaliśmy Ci przez tel. o psiakach, dopowiedz coś jeszcze, jeśli o czymś zapomniałam.

Śliczności zostały zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym, zapłaciłam za to 2 x 35 zł. = 70 zł.

Link to comment
Share on other sites

Wstyd się przyznać, ale nie poznałam Alis. Dopiero wpis Szafirki uświadomił mi, że ta mała piękność to właśnie ona ! Niesamowite, jak niewiele trzeba, aby odmienić wygląd psa; fryzjer, dobra karma i miłość. To chyba cała recepta na zmianę wizerunku. W schronie byłyby niewidzialne, jak większość. Teraz mają duze szanse na dom.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko uzupełnię potrzebne info. do ogłoszeń,że zarówno Alis jak Desti są przychylnie nastawione do dzieci,zachowują czystość w domu i nie ma problemu z chodzeniem na smyczy.Jedynie z Desti,jak się czymś zainteresuje,to potrafi pociągnąć i nie zawsze zareaguje na odwołanie.

Kochani,czy ktoś mógłby napisać dla Alis i Desti tekst do ogłoszeń ? Bardzo,bardzo prosimy o pomoc!:)

Anula pozbiera info i umieści w poście informacyjnym.

Link to comment
Share on other sites

Tekst dla Destino.

Destino-mały,radosny piesek pokocha każdego.

Destino jest ślicznym,młodziutkim i kochanym psiakiem.Jego wiek ocenia się na 2 lata, wielkość w kłębie 35cm,waży 12kg. Komplementy pod jego adresem można mnożyć w nieskończoność.  Jest towarzyskim,przeuroczym małym pieskiem o długiej sierści.Pozytywnie nastawiony do dzieci, psiaków i kotków.Ładnie chodzi na smyczy,zachowuje czystość.Jest wykastrowany,posiada czip i pełny pakiet szczepień. Destino przebywa w Domu Tymczasowym w Nowej Soli (woj.lubuskie) .

Podaruj maluchowi dom na zawsze, a nie pożałujesz. Destino będzie dla Ciebie wiernym przyjacielem i odda swoje całe serduszko.

Tekst dla Alis.

Alis- suczka o nietuzinkowej urodzie szuka domu.

Alis-niewielka, śliczna blondyneczka, jest przemiłą, łagodną i grzeczną suczką.  Ma około 5 lat i wiele jeszcze lat życia przed sobą. Nie jest już rozbrykanym szczeniakiem, nie niszczy, zachowuje czystość w domu i ładnie chodzi na smyczy. Człowieka darzy ogromnym zaufaniem. Jest przychylnie nastawiona do dzieci.Psiaki toleruje ale nie mogą być nachalne w stosunku do niej,natomiast kotów nie lubi.
Alis, to mądra,  posłuszna i śliczna suczka. Jej dużym atutem jest przepiękna,kremowa dłuższa sierść.W tej chwili jest po wizycie u fryzjera,została obcięta.Waży 8,5kg,w kłębie ma 40cm Jest wysterylizowana, posiada,czip i pełny pakiet szczepień. Teraz czeka na dobrego opiekuna, w Hoteliku, w Nowej Soli (woj.lubuskie).
Więcej informacji dotyczących Alis, można uzyskać pod podanym numerem telefonu.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj został zrobiony przelew za szczepienie psiaków.

Także wczoraj był pierwszy odzew z ogłoszenia odnośnie adopcji Destino.

Państwo mieszkają w Opolu w kamiemicy w sporym mieszkaniu(mieszkanie własnościowe).Mieszkają sami,pracują.Destino by zostawał w domku sam 5-6godz.Oferują dużo miłości, kanapę i spacerki.Są w średnim wieku.Z Państwem rozmawiała Hania i już Bogusik.Może Bogusik jeszcze coś dopisze na temat domku.

Szukamy osoby do przeprowadzenia wizyty w Opolu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Poker napisał:

Jutro będę wydzwaniać do kado.

Poker,jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc :) ale nie dzwoń.Anula napisała jeszcze do werenn i właśnie z nią rozmawiałam.Jutro skontaktuje się z Państwem i ustali termin wizyty.

Renatko,bardzo dziękujemy za przeprowadzenie tej wizyty dla Destino :)  Będziemy czekać na info. kiedy się ona odbędzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...