Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

12 minut temu, Gabi79 napisał:

Wczoraj poznałam Alis i Destino na żywo.

Desti jest bardzo pro ludzki, taki słodki poczciwina.

Alis nie wyglądała u Anety na zestresowaną, pewnie jeszcze się boi,

Ona chyba nie przepada za innymi psiakami, chociaż z Olinką się bardzo ładnie bawiła.

Dziękuję Gabrysiu za info. :) Boi się bidulka,bo tak długi transport z przesiadkami na pewno jest stresujący dla psów.Jedne łatwiej to znoszą,a inne trudniej...W tej chwili Desti i Alis są razem ale jeszcze izolowane od reszty psiaków z hoteliku.Stopniowo będą zapoznawane gdy będzie pewność,że skórożerne stworki są wytępione.Alis jest pod szczególną troską i obserwacją,właśnie ze względu na jej zachowanie do innych psiaków u anecik.Miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Gabrysiu za info. :) Boi się bidulka,bo tak długi transport z przesiadkami na pewno jest stresujący dla psów.Jedne łatwiej to znoszą,a inne trudniej...W tej chwili Desti i Alis są razem ale jeszcze izolowane od reszty psiaków z hoteliku.Stopniowo będą zapoznawane gdy będzie pewność,że skórożerne stworki są wytępione.Alis jest pod szczególną troską i obserwacją,właśnie ze względu na jej zachowanie do innych psiaków u anecik.Miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze

Musi być dobrze!!!

Biedna Alis, nie wiem że już nic złego jej nie spotka, a wręcz przeciwnie

 

Link to comment
Share on other sites

Kudłaczątka rozkręcają się u nas w hoteliku :) Destino bardzo nie lubi rozstań, szczeka piskliwie i drapie w drzwi, natomiast Alis jest spokojna - Pani poszła, to poszła. Alis dzisiaj przywitała mnie rano skokami na kolana, więc już będzie tylko lepiej :) Na godz. 15 mają umówione spa, zapewne będą po nim śliczne, nie do poznania. Destino puszczony w ogrodzie nie chce wracać, ucieka, ale nie ze strachu, tylko bardziej dla zabawy, Alis grzecznie przychodzi i cieszy się nagrodą - głaskami. Destino ma w książeczce wpisane 3 lata, Alis 5 lat. Psiaki chętnie jedzą, są radosne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, szafirka napisał:

Kudłaczątka rozkręcają się u nas w hoteliku :) Destino bardzo nie lubi rozstań, szczeka piskliwie i drapie w drzwi, natomiast Alis jest spokojna - Pani poszła, to poszła. Alis dzisiaj przywitała mnie rano skokami na kolana, więc już będzie tylko lepiej :) Na godz. 15 mają umówione spa, zapewne będą po nim śliczne, nie do poznania. Destino puszczony w ogrodzie nie chce wracać, ucieka, ale nie ze strachu, tylko bardziej dla zabawy, Alis grzecznie przychodzi i cieszy się nagrodą - głaskami. Destino ma w książeczce wpisane 3 lata, Alis 5 lat. Psiaki chętnie jedzą, są radosne.

Haniu bardzo dziękujemy za wiadomości o Alis i Desti :) Jak dobrze,że dziewczynka pomału zaczyna ufać,skoro dzisiejsze przywitanie było takie :) Trzymamy kciuki za spa i będziemy z niecierpliwością czekać na zdjęcia! :) Haniu,jeszcze ogromna prośba abyś chociaż 2 zdjęcia zrobiła Alis z bliska przed spa.Sam przód bo tył wiadomo jaki jest obecnie.Potrzebne by były takie zdjęcia do ogłoszeń z dłuższą sierścią.Anula zrobiła fajne ale psiaki są w kontenerkach,za kratkami...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero dziś ale ledwo przeżyłam ostatnie 5 dni. I wcale nie chodzi o psiaki :)

 

Destino - miodzio, zakochałam się w nim, jednak on zakochał się po drodze w Aschicie i nie opuszczał jej na krok, wywalał brzucho do głaskania, latał po ogrodzie, takie małe, cudne adhd. Bezstresowy chłopak. Troszkę podciąć fryz i fru do domu.

Alis powarkiwala na psiaki - właściwie na wszystkie - skoczyła do Ronisia, Zulki i Aschity. Jeśli są nowe psiaki w domu zawsze śpię z nimi na dole żeby mieć je wszystkie na oku ale było troszkę obawy jak będzie w nocy więc na wypadek "w" została u mnie klatka Toli. Na szczęście nie była potrzebna.  Stres był jednodniowy, rano w sobotę było już wszystko ok. Hasała sobie po ogrodzie z Olinką a po Alis hasały pchełki. Wszystkie zostały odrobaczone i zakropione /ko pchłom i kleszczom.  Alis wygolona do polowy, reszta w kudłach.

 

Mam sporo zdjęć z Destino, troszkę gorzej z Alis.

 

P1110385.jpg

 

P1110386.jpg

 

P1110395.jpg

 

P1110404.jpg

 

P1110405.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

E tam... malunie dwa dredziki :) Jeszcze raz przepraszam bo mogłam je np wyciąć, ale ...choróbsko postanowiło inaczej. Myślę że on i tak szybciutko znajdzie domek. A jak oczko? Bo miał troszkę zaczerwienione szczególnie lewe.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Jo37 napisał:

Myślę ,że Alis  wyciachana została w schronisku. Po fali krytyki za stan Halinki

pewno kierownik schronu zlecił pracownikom . Biedna sunia .

Tylko skąd wzięli maszynkę bo chyba to obcinanie wygląda na maszynkę.Sądzę,że Alis musiała mieć z tyłu jeden wielki brudny,śmierdzący kołtun i dlatego została tak obciachana wraz z ogonem.Mam nadzieję,że fryzjer poradzi sobie i zrobi z Alis piękność.

 

Link to comment
Share on other sites

Haniu dogo nadal szwankuje i są problemy nawet z napisaniem normalnego posta.Zawsze po napisaniu,czy wstawieniu zdjęcia,jest jeszcze to samo umieszczone poniżej w odpowiedzi-trzeba to wykasować.Mimo info że nie można w ciągu 0 lub 1 sekundy.... post i tak się zapisuje.Po odświeżeniu strony jest przeważnie zapisany.Cudne zdjęcia naszych kudłaczyków :)

Czy to na pewno Alis...? Bo na chłopaczka bardziej wygląda  :)

P9264137.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...