Jump to content
Dogomania

Niewielka, spokojna, kanapowa sunia szuka domu - pomóżcie


Searching

Recommended Posts

Dzień dobry,

Na początek się przywitam i krótko streszczę w czym rzecz. Szukamy od kilku miesięcy domku dla starszej, zdrowej suni. Dość trudno jest znaleźć dom dla dojrzałego psa, a pech chce, że dla jednych za ciężki - bo chcą psa około 5kg, dla innych akurat nie po drodze, inni się rozmyślają lub tracą zainteresowanie. Prosimy bardzo o pomoc w znalezieniu domku dla tego pieska.

Sunia około 12 lat, niewielki, jamnikowaty pies o wadze mniej więcej 10kg w pełni ruchliwa, bez problemów zdrowotnych, poza kamieniem na zębach.

Bardzo radosna, zapatrzona w człowieka, uwielbia spać na kanapie, jest mieszkaniowcem. Nie brudzi, ładnie chodzi na smyczy, nie wymaga i nie lubi długich spacerów - siku na trawkę i do domku. Cicha i bez problemowa w odróżnieniu od ujadaczy. Bardzo dobrze odnajduje się także w domu z ogrodem.

Mikuśka jest z Palucha, gdzie oddano ją po 8 latach adopcji - jej Pani zachorowała, a dzieci odwiozły psa. Jest karna, bardzo się słucha i pilnuje. Lubi dzieci, akceptuje inne zwierzęta w domu w tym koty. W ogóle nie wchodzi im w drogę.

Jeśli ktoś z Was ma babcię, ciocię, mamę, wujka, dziadka, któremu odszedł niedawno zwierzak przyjaciel, bądź ktoś bliski ten pies pomoże zapełnić pustkę i na pewno doda wiele radości każdego dnia.

Psa możemy dowieźć, przewieźć, ważne aby znalazł fajny domek. Obecnie znajduje się pod Warszawą.

Bardzo prosimy o pomoc.


 

14102988_499472890242553_4660105307279372973_o.jpg

14107825_499472830242559_7725488092557883895_o.jpg

419112549_2_644x461_niewielka-spokojna-kanapowa-sunia-szuka-domu-dodaj-zdjecia.jpg

419112549_3_644x461_niewielka-spokojna-kanapowa-sunia-szuka-domu-psy-bez-rodowodu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję. My też już nie mamy pomysłów, udostępnialiśmy info i różnych fundacji, po lecznicach. Zostały tylko ulotki na drzewach ale to na ten moment jest trudne do wykonania. Najprędzej chyba poczta pantoflowa, ktoś spojrzy i będzie wiedział że to ten pies...

Bardzo chętnie przyjmę radę, jeśli ktoś ma duże doświadczenie w szukaniu domów dla psiorów - może jeszcze coś można zrobić, a ja tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Searching o ile mała nie jest ogłaszana na fejsie to mogę skopiować fotki i opis i wrzucić na fejsa i trzeba ją upierdliwie udostępniać. Może znajdzie się jakaś dobra dusza i ją przygarnie. Potrzebny będzie kontakt mail , telefon. Na fejsie podają telefony (najszybszy kontakt) lub maila.

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Ogłaszam ją na fejsie, na OLX, na Gumtree, w różnych miejscach. Znajomi mają mnie już dość. Mogę podesłać linka do albumu na fejsie, i ogłoszenie OLX ale nie wiem czy tutaj mogę to wkleić. Byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem, gdybyś mogła polecić album i znajomi podali by dalej. Rozmawiałam z Paluchem, oni też zaoferowali pomoc. Udostępnią album u siebie, więc to bardzo dużo ale im więcej, tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...