Jump to content
Dogomania

Psie dziecko po wypadku i amputacji - trójłapka Muszka już w kochającym DOMU! :)


Marysia R.

Recommended Posts

23 minut temu, Mortes napisał:

Ogromnie się cieszę Marysiu :) Oby tylko Musia nie przeraziła sie miejskiego życia szczególnie w sylwestra ...

Musia naprawdę dobrze radzi sobie w mieście (przy drugiej wycieczce do Wa-wy radziła sobie jeszcze lepiej niż za pierwszym razem i już zdecydowanie mniej obawiała się ruchu ulicznego) a okolica jej nowego domu jest spokojna, więc myślę, że bez problemu sobie poradzi :) A na konieczność zachowania szczególnej ostrożności podczas sylwestra zwrócę jeszcze uwagę jej Państwu.

21 minut temu, Mortes napisał:

Musia znalazła domek dzieki ogłoszeniom Cioci Bric-a-brac :) Ciocia ma baaardzo szczesliwą rękę :) Juz kilka razy sie o tym przekonałam :) Dziękuje Kochana Bic  serdecznie :)

Przyłączam się do podziękowań! :)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 12.12.2016 o 14:16, Nutusia napisał:

No i pięknie! :) Maryś, ja w tym tygodniu jestem w domu. Gdybyś potrzebowała pomocy w transporcie albo w... pocieszaniu - jestem do dyspozycji ;)

Dziękuję Nutusiu :* Musia jedzie już dzisiaj, Państwo przyjeżdża po nią więc z transportem nie będzie problemu a w razie pilnej potrzeby pocieszania dam znać ;))

Trzymajcie proszę kciuki za dzisiejszą podróż Muszki do DS i szybką aklimatyzację :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Marysiu bardzo Ci dziękuje że dałaś szanse na nowe życie dla Muszki . Nie wiem co by z nią było gdyby nie Ty :) Nie miałam dla tej bidusi żadnego planu pomocy aż tu nagle zjawiłaś się Ty ... :) Muszkowy Anioł ;) Dziękuję Ci za wszystko. 

Trzymam mocno za Muszkę kciuki , oby w jej życiu były juz tylko same dobre dni .  Pozdrów od nas Rodzinkę Muszkową :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich:) z tej strony nowy Muszkowy Dom :) Po przeczytaniu forum postanowiłam napisać parę słów, gdyż nie dało się nie zauważyć, że jej los nie jest Wam obojętny :) Jak wiecie Muszka jest z nami od wczoraj, radzi sobie całkiem dobrze, wczoraj była troszkę zmieszana i widać, że czuła się nieswojo, ale dzisiaj można powiedzieć, że zachowuję się jakby to był już jej dom. Spacery są dla niej jeszcze dosyć stresujące, ale to przecież dopiero drugi dzień. Ogólnie i tak sobie bardzo dobrze radzi :) Cieszę się, że trafiła właśnie do nas, bo Muszka jest cudowna, wesoła i zabawna (robi te swoje rozczulające i zabawne minki), chce się bawić, miziać, jednym słowem wielki pieszczoch z niej :) a ja odzyskałam radość życia :) Przez to, że Muszka jest taka energiczna i ciekawa wszystkiego co się dzieje wokół, to ciężko zrobić jej zdjęcie, które byłoby wyraźne, ale parę dołączam :)

2016-12-14-6293.jpg

2016-12-15-6462.jpg

2016-12-15-6401.jpg

2016-12-15-6392.jpg

PC150060.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Witamy, witamy, fajnie, że się zalogowałaś :)) Myślę, że jeszcze kilka dni i Musia i na spacerach poczuje się swobodnie a tym samym skończą się toaletowe wpadki w domu ;) Cieszę się bardzo, że jest wesoła i dobrze sobie radzi :) Teraz ma uwagę człowieka tylko dla siebie, nie musi się dzielić z całym stadem a dla takiego pieszczocha to duży bonus :D

Zmieniłam już tytuł wątku :) I zdradzę Wam, że dzięki zwolnionemu miejscu u mnie w domu, pewna mała bida z Radys spędzi Święta wśród ludzi zamiast w schroniskowym boksie ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Muszkowy Domek :) Cieszę się bardzo że Musia już w swoim najprawdziwszym domku :) Mam nadzieję że szybko się zaklimatyzuje i że szybko ją pokochacie . Zasługuje na wszystko co najlepsze , bo choć młodziutka to wiele juz w życiu przeszła .

Cieszę się też że się zalogowaliście na Dogomanii :) Tak to tu jest właśnie, że żeby pomóc jednemu psiakowi to musi był łańcuszek pomocowy wielu Ludzi . Taki łańcuszek ze wspaniałych Ludzi właśnie spotkał Muszkę :) a Wy jesteście OSTATNIM OGNIWEM :) Dziękuję Wam za przygarnięcie naszej trójłapki :) Trzymam za Was kciuki i życzę udanych Świąt ...we trójkę ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witaj Muszka Muszka :) 

Wspaniale się czyta takie zakończenia psich i ludzkich smutków: 

Dnia 15.12.2016 o 22:51, Muszka Muszka napisał:

[...] Cieszę się, że trafiła właśnie do nas, bo Muszka jest cudowna, wesoła i zabawna (robi te swoje rozczulające i zabawne minki), chce się bawić, miziać, jednym słowem wielki pieszczoch z niej :) a ja odzyskałam radość życia :)[...]

Bo taka psina po przejściach, to cudownie dopasowana "łata na serce" człowieka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Nadziejka napisał:

Muuuszeczko

najlepsiutkiego wszelkiego Tobie i Panciom Podobny obraz

 Marysiu wyslalam przezd chwilka 45 zl 62 gr

 z bazareczku

 czekalam dlugo na wszystkie wplatki i dlatego trwalo dluzej

jak doleca pr potwierdzonko na tym bazareczku

[...]

Pięknie dziękuję Nadziejko, potwierdzę jak kasa dotrze :) Napisałam Ci pw z pytaniem o przekazanie tej wpłaty na kolejnego psa, daj znać jak się na to zapatrujesz :)

2 godziny temu, Marta Pe napisał:

Super :)

Marysio, mam nadzieje, ze ta bieda z Radys nie bedzie szorstkowlosa, bo jade na swieta do Torunia i moge przez przypadek zboczyc :D

Marto, bida niestety nie szorstkowłosa - miała być ale się okazało, że ta którą chciałam zabrać opuściła już wcześniej schronisko więc poprosiłam o zabranie jakiejś innej niedużej suczki i dostałam taką śmieszną, ofutrzoną dziewczynkę ;) :D

gM76soh8G7bNIFpwAdaUwPmJVrKMp-4BUFr0kG8PCmnc-VsmTWxZJXQVOkawesk1l_tulxa2Ldu0JDgYT9S_Z5pRS-1xpnbPDLjRfWGdVN9ZdgYBtngUpIf2LhjYFNBiAUwF4M6vEp2UT2824FE5K_-XRWcDSuTtqyV3XfIQOkGEo5ovDIReD0JKWKFac0OjqRatTbolDeShHlnTq3t7itSE11VEZ68E9w8bTI7j85QRgGvw6XdeySnoEARN_DjD9FK3j1jOUWgwqE5bA4KIgDejhRSEm_-IkeOS7baON5iC1jvcM7yPQU2sHQbAP6gSMnQUwyEia-nP48daqVU5NQCmiiuXSJrp-_AeMdXRRCTx9379tBEuhyYE8UGb93r6GLcqkhIj2voSTlOMK0QbpD9zaBMMxLTvNc5JFCT8ijzRVNk0KQXpZhKk_YvEPWdG-7Acxup9lukJR6WEnW-MHXTZA5sVKz7GHWw3XyiueNx3uwLDAptth7rJHuX_l2CPLAotPsOVKDUtPJfTrQpww546aq8t3TEieVw-kTYdMAGPhBFKbqhoWy0GmrjAHFgKT4PiqtHmQRYoKFJG9t5biyyUcRJvRYTvkks04lNBYBLgKD1gngnb=w947-h629-no

Założę jej watek jak będę miała wolną chwilkę, panna chyba nie mieszkała nigdy w domu bo na dworze jest bardzo swobodna, biega i skacze jak mały konik za to w domu siedzi w przedsionku i boi się z niego wyjść ;) Ale tak czy inaczej, jak masz ochotę to zbaczaj śmiało, zapraszam :D Swoją drogą, ostatnio wolontariuszki z Radys wrzuciły zdjęcia suczki, która wyglądała dosłownie jak córka albo młodsza siostra Pokrzywy! Na szczęście szybko ktoś ją zabrał do dt z opcją ds :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Witaj Muszka Muszka :) 

Wspaniale się czyta takie zakończenia psich i ludzkich smutków: 

Bo taka psina po przejściach, to cudownie dopasowana "łata na serce" człowieka.

Dokładnie tak jest, byłam zrozpaczona i załamana po odejściu mojej poprzedniej suni (pomimo tego, że w pewnym sensie byłam już na to przygotowana), dni mijały i zamiast być lepiej, to było coraz gorzej, ogromna tęsknota, smutek, żal, ból. Jak to mówią "najlepszym lekiem na starą miłość jest nowa miłość" :) więc zapadła decyzja o nowym psiaku, jak poznałam Muszkę i usłyszałam od Marysi, że jest "na tak", to od razu poczułam się szczęśliwa :) to nie ja pomogłam Muszce, to Muszka pomogła mi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...